Призупинити послугу

Допитливий

Призупинити послугу

Добрий день.Я зараз не проживаю за адресою де підключені послуги Воля..,чи можливо призупинити послуги,відключити я не можу так як знаходжуся в іншому місті,де немає вашого офісу,мені ставлять заборгованість,платити я не взмозі так як не користуюся послугами,який вихід з даної ситуації.Дякую.P.S.Як з вами зв'язатися,мені постійно відключають,не вислуховуючи?

Місто

Київ

ВІДПОВІДЕЙ:3
Highlighted
Ентузіаст

Re: Призупинити послугу

Місто

Київ

Допитливий

Дякую.Але я не знайшла заяви щоб приостановити послугу на рік.Дякую.До 15 я оплачу,і прошу мені не підключати послуги.Якщо не можна приостановити,відключіть.Обладнання здам пізніше так як проживаю в іншому місті.
Місто

Київ

Магістр

@Anna1406  написав (-ла):
Дякую.Але я не знайшла заяви щоб приостановити послугу на рік.Дякую.До 15 я оплачу,і прошу мені не підключати послуги.Якщо не можна приостановити,відключіть.Обладнання здам пізніше так як проживаю в іншому місті.

@Anna1406 чтобы приостановить на год (от 31 дня до 365 дней) - надо написать заявление

чтобы отключить услугу (разорвать договор) - надо написать заявление и сдать в начале оборудование.

заявление вы можете написать(напечатать) , потом отсканировать(сфотографировать на телефон) и отпавить в Личные сообщения модераторам или на мыло abonents@volia.com

Місто

Днепр