Сервісні послуги (виїзд техніка)

Представитель компании

Сервісні послуги (виїзд техніка)

Будь-який абонент Компанії Воля може скористатись можливістю виклику техніка для виконання сервісних робіт. Основні сервісні послуги передбачають детальну діагностику, за адресою надання послуги, та виконання необхідних робіт.

Основний набір сервісних послуг включає в себе (детальніше ОСП в Прейскуранті😞

• виїзд майстра для діагностики працездатності послуги, виявлення несправностей;
  • консультацію по роботі послуг доступу до пакетів телепрограм та/або послуги доступу до Інтернет;
  • демонстрацію роботи послуги (наприклад, проведення заміру швидкості для Інтернет послуги;
  • демонстрація мінімум 3-ох телеканалів, надання консультації щодо повторного пошуку
  • телеканалів та роботи тюнера для послуги Телебачення);
  • доставку та оформлення документів.

Додатковий набір сервісних послуг (можуть бути виконані фахівцями за умови замовлення основної сервісної послуги та оплачуються додатково) включає в себе (детальніше ДСП в Прейскуранті):

• усунення несправностей на абонентському відгалуженні;
  • заміну несправного обладнання наданого підприємством;
  • налаштування послуги доступу до пакетів телепрограм (налаштування фаворитного списку оплачується додатково) та/або послуги доступу до Інтернет (в т.ч. налаштування поштового клієнта; налаштування Wi-Fi роутера);
  • доставку, установку та/або заміну та налаштування обладнання наданого підприємством;
  • повернення наданого абоненту у користування обладнання, при припиненні надання послуг.

Приклад тарифікації наданих сервісних послуг:

Фактично проведені майстром роботи Вартість діагностики (ОСП) Вартість додаткових робіт (ДСП)
Заміна несправного обладнання* Обладнання без видимих пошкоджень 90 грн (з 1.07.2019) Оцінку про необхідність і вартість ДСП повідомляє технік тільки після виїзду і діагностики несправності
Заміна несправного обладнання* Обладнання з видимими ушкодженнями, загублені комплектуючі
Налаштування обладнання/ПЗ
Роботи з кабелем в межах квартири
Роботи за межами квартири 1 грн**

* - якщо ви впевнені в непрацездатності обладнання (на тюнері / модемі / маршрутизаторі відсутня індикація), Ви можете безкоштовно замінити його в найближчому центрі обслуговування

** - за умови, що не відбувались роботи у квартирі абонента (окрім перевірки працездатності послуги)

Загальна орієнтовна вартість сервісного виклику є сумою вартостей основних та додаткових наданих послуг (ОСП+ДСП). Наприклад: 90 грн ОСП (діагностика за адресою)  + 50 грн ДСП  (роботи з кабелем в межах квартири) + 50 грн ДСП ((налаштування Wi-Fi роутера) = 190 грн 

Є можливість замовити терміновий виклик, який передбачає виїзд фахівця в наступних випадках:

- в поточний день за умови реєстрації запиту до 15:00 поточного дня, але не раніше ніж через 2 години з моменту реєстрації запиту;

- в разі реєстрації запиту після 15:00 та/або за бажанням абонента на наступний день позачергово.

Вартість діагностики послуги майстром на терміновому виклику складає 120 грн. (додаткові сервісні послуги сплачуються окремо. Детальніше у Прейскуранті)

Відповідей: 66
Магістр

нетрудно заметить, что прейскурант составлен так, что абонент заплатит за вызов в абсолютно любом случае, ибо мастер в любом случае сперва протестирует работоспособность услуги в квартире

я, конечно понимаю, что времена нынче трудные и, перефразируя известный советский анекдот, на пути в Европу кормить не обещали, но это, как бы это помягче сказать, не очень клиентоориентированно.
Місто

Київ

Добрый вечер, _zaborovsky!

Вызов мастера и сервисные работы выполняются бесплатно, если работы проводились за пределами квартиры. Обратите внимание на правки: ** - при условии, что не производились работы в квартире абонента (кроме проверки работоспособности услуги). Соответственно, если мастер в квартире только проверил работоспособность услуги, то вызов мастера будет бесплатный.

Користувач

Alexandra написав:

Добрый вечер, _zaborovsky!

Вызов мастера и сервисные работы выполняются бесплатно, если работы проводились за пределами квартиры. Обратите внимание на правки: ** - при условии, что не производились работы в квартире абонента (кроме проверки работоспособности услуги). Соответственно, если мастер в квартире только проверил работоспособность услуги, то вызов мастера будет бесплатный.

Я правильно зрозумів, що відтепер роботи на абонентському відводі за межами квартири проводяться безкоштовно?

Раніше Компанія брала плату за виклик майстра навіть якщо був пошкоджений абонентський відвід за межами квартири (до шафи з обладнанням компаніїї на даху, підвалі тощо).!

І ще не знайшов ні у "прейскурантах надання сервісних послуг" ні у "правилах надання телекомунікаційних послуг" прописаних умов надання "безкоштовних" сервісних послуг. Крім інформації у наведеному пості це десь підтверджено в офіційних документах компанії??

Місто

Рівне

Представитель компании

TestPassed, доброго дня. Так, Ви все вірно зрозуміли. Це офіційна інформація з останніми змінами в наданні Сервісних послуг, та регламенті проведення робіт техніками. Інформація також міститься на нашому сайті: http://volia.com/ukr/subscribe/solutions/

Місто

Київ

Роботи за межами квартири   безкоштовно ** безкоштовно ** безкоштовно **

Це ж яке свято! (это  просто праздник какой то)  :manhappy:

Сколько было написано, сколько всего было сказано хорошего и не очень. И вот результат. :manhappy:

Но у меня остался один единственный вопрос, а "абонентский отвод", он чей? Также в "собственности" абонента или уже все по-другому?  :manhappy:

Місто

Харків

@Юрий_М, абонентский отвод является собственностью Абонента.

Юрий_М написано:

Но у меня остался один единственный вопрос, а "абонентский отвод", он чей? Также в "собственности" абонента или уже все по-другому?

все по прежнему)))

Абонентське відгалуження – ділянка кабельної мережі, яка з’єднує обладнання Абонента (телевізійний приймач, комп'ютер тощо) з точкою підключення до Телекомунікаційної мережі. Абонентське відгалуження є власністю Абонента. (источник)

Місто

Київ

Доброго дня! Вчора був виклик майстра, був обрив кабелів за межами квартири (абонентський кабель, який йде до комутатора). Послугу оцінили в 120 грн. Я правильно розумію, що в такому випадку я повинен заплатити лише 1 грн? Дякую.

Місто

Львів

@sarates  написал (-а):

Доброго дня! Вчора був виклик майстра, був обрив кабелів за межами квартири (абонентський кабель, який йде до комутатора). Послугу оцінили в 120 грн. Я правильно розумію, що в такому випадку я повинен заплатити лише 1 грн? Дякую.

а в квартире работы проводили какие-то? 

Місто

Київ

Ні. Тільки перевірили інет розетку - вона була справна.
Відповідь майстра на те, що я сказав, що за ремонтні поза межами квартири я платити не повинен: "Це абонентський кабель, якщо вам сусіди його кожного дня будуть різати, я що сидіти тут маю і ремонтувати? Якби він він корозії зіпсувався, то ще інша справа, а там був надрив"... 

Місто

Львів

@sarates  написал (-а):

Відповідь майстра на те, що я сказав, що за ремонтні поза межами квартири я платити не повинен: "Це абонентський кабель, якщо вам сусіди його кожного дня будуть різати, я що сидіти тут маю і ремонтувати? Якби він він корозії зіпсувався, то ще інша справа, а там був надрив"... 

ответ техника конечно.. можете жалобу на него оставить через модераторов, чтоб проверили его работу и должне ли был выставлять вам счет.  

Місто

Київ

Скаргу вже залишив.
Дивно, що кожний по іншому трактує правила оплати... коли і хто має оплачувати обрив кабеля.

Місто

Львів

@sarates  написал (-а):

Скаргу вже залишив.
Дивно, що кожний по іншому трактує правила оплати... коли і хто має оплачувати обрив кабеля.

ну если оставили уже, то ждите, проверят прав ли техник. 

техник действительно мог посчитать проверку розетки уже как работы в квартире. А если хоть какие-то проводились, то уже становятся платными 

Місто

Київ

@sarates  написал (-а):

это и есть проведение работ внутри квартиры. вы это могли сделать сами, а не звать мастера. сами не сделали - оплатите услуги мастера.
другой вопрос - что стоит это 70грн., а не 120.

а для устранения обрывов за пределами квартиры у Воли есть акция:
Регламент проведення акції «Роботи з усунення пошкодження абонентського відгалуження» Документ в форматі .pdf Завантажити (pdf, 302 Kb) Січень 9, 2018

@sarates вы бы лучше проверили как он устранил этот обрыв. потому что если он там сделал скрутку, то вашему Интернету не так долго осталось нормально работать.

Місто

Днепр

Как вызвать Техника?

Місто

Харків

@7910981  написав (-ла):

Как вызвать Техника?

Напишите тут, что вам нужен мастер для таких то работ и модераторы оформят заявку.

Місто

Київ

неправду говорите. мне сегодня в вашем колцентре сказали что бесплатно не могут - 1 грн. непонятно за что?!!! триолан не брал деньги если не квартире !!! и для проведения работ в за пределами квартиры не нужно присутствие хозяина!!!!! все меряется приборами!!!
Місто

Харків

@Alex4754 ну если для вас 1грн. (одна гривна) это небесплатно, то что мне вам еще сказать.

заявление можете отправить и в Личные сообщения моедарторам, но если вам очень хочется мылом, то думаю найдете мыло на этой странице

Місто

Днепр

Я не могу понять что нет Юристов как то этих ребят приструнить? Или хотя бы по ТВ обсудить факты вымогательства, я представляю что они творят с пенсионерами. И наверно заставляют своих же техников вымогать деньги, проверять на вирусы или еще как то. Представьте если человек не в курсе.

Місто

Дніпро

@dimxx  написав (-ла):

Я не могу понять что нет Юристов как то этих ребят приструнить? Или хотя бы по ТВ обсудить факты вымогательства, я представляю что они творят с пенсионерами. И наверно заставляют своих же техников вымогать деньги, проверять на вирусы или еще как то. Представьте если человек не в курсе.

Какие юристы, вы перед подписанием договора ознакомились с Правилами компании.
Сервис платный  и это везде так. 
У вас не работает - вы вызываете мастера, если причина на стороне компании они чинят за свой счет за вызов вы платите 1.00грн., если на вашей стороне - согласно прейскуранта.