Телефонні дзвінки

Відслідковувач

Телефонні дзвінки

Доброго дня. Підскажіть як скасувати телефонні дзвінки від Вашої компанії. Я користуюся послугами і коли мені потрібно сам телефоную. Мені за два дні телефонують з різних номерів, які в Інтернеті асоціюються з Вашою компанією. Я знахожуся за кордоном і мені зовсім не зручно розмовлятися. Більш того я хотів би встановити заборону на Ваші дзвінки, а нотифікацію від Вас якщо виникла якась проблема. Ваші промо можете надсилати на пошту.

Розраховую на Вашу відповідь та реакцію.

Місто

Київ

Відповідей: 10
Магістр
Магістр

Если я не ошибаюсь, то Воля за границу не звонит. Уточните для модераторов мобильные номера, которые звонят, чтобы они проверили.

Місто

Київ

Користувач

JeK написав:

Если я не ошибаюсь, то Воля за границу не звонит.

??? :manhappy:

Вона (Воля) телефонує усім хто в "базі", а в роумінгу, чи ні - не має значення для Вона. :manhappy:

@Anatolii Kutsevol  особистим повідомленням надішліть модераторам свій номер, щоб його "виключили з обзвону".    

Місто

Харків

@Anatolii Kutsevol

посмотрите: 

13. Настройка уведомлений в "Моем Кабинете".

Спойлер

volia_alerts.jpg
Информация также доступа в этой статье

У тому й справа, що усе відмічено і всеодно телефонують

Місто

Київ

Користувач

Anatolii Kutsevol написав:

Вітаю!  номер телефону модератору відправляли? 

Місто

Харків

Користувач

Юрий_М написав:

Користувач

Не поставив тег. Вже не телефонують. Мав на увазі, що у профілі моєму стоять позначки про те, щоб зовсім мені не телефонували, але всеодно це роблять і це не вперше. 

Місто

Київ

Користувач

Користувач

Юрий_М написав:

Користувач

Не поставив тег. Вже не телефонують. Мав на увазі, що у профілі моєму стоять позначки про те, щоб зовсім мені не телефонували, але всеодно це роблять і це не вперше. 

Пояснюю, телефони абонентів Компанія передає "партнерам" телефоно-наярювачам, треба в стоп-лист Ваш номер у них поставити :manhappy:

Місто

Харків

Anatolii Kutsevol, доброго дня .

Юрий_М, Ви праві, якщо телефонні дзвінки продовжуються, то необхідно повідомити модераторів для перевірки ситуації та внесення номеру в стоп-ліст.  

Anatolii Kutsevol, така ситуація виникла тому, що Ваш номер вказаний контактним по двум договорам. За одним договором Ви внесли зміни на порталі Мій Кабінет ,а за іншим договором дзвінки можуть надходити й далі. 

@Юрий_М я думаю что в роуминг она точно не звонит, дороговато однако :cathappy:

Місто

Київ

Користувач

JeK написав:

@Юрий_М я думаю что в роуминг она точно не звонит, дороговато однако :cathappy:

Да откуда звонящему с офиса в Киеве знать, в роуминге Вы или нет ? :manvery-happy: Гудки идут, идут, значит должен ответить :manhappy: А то, что абоненту в роуминге "входящая сказка" обходится в реальные деньги, никто и не знает и не задумывается :manhappy:

Місто

Харків