Використання бонусів

ВИРІШЕНО
Старанний

Використання бонусів

Нарешті отримав 200 бонусів за підключення цифрового телебачення, яке відбулось 22.12.2017року. Дякую.

Очікую на роз'яснення, як ефективніше мені їх використати і коли.

Місто

Рівне

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Доброго дня!

@wiktor951, за Вашим договором підключено акційний пакет. Знижка за бонуси не надається при використанні акційного тарифного плану. Рекомендую ознайомитись з інформацією у темі - На що можна витратити бонуси?
Активувати знижку за бонуси Ви зможете після закінчення дії акційного пакету, а саме, після 01.05.2018р.

Переглянути рішення в оригінальному пості

Відповідей: 6
Магістр

У мене на сторінці про бонуси подана інформація, що готуються пропозиції, які можуть саме мене зацікавити.

Місто

Рівне

wiktor951, під цим повідомленням є пропозиції, які Ви можете замовити за бонуси. 

Ці пропозиції мене не цікавлять. Я хочу, щоб зробили списання банусів зменшивши суму оплати рахунку за послугу на 25 грн.

Місто

Рівне

Доброго дня!

@wiktor951, за Вашим договором підключено акційний пакет. Знижка за бонуси не надається при використанні акційного тарифного плану. Рекомендую ознайомитись з інформацією у темі - На що можна витратити бонуси?
Активувати знижку за бонуси Ви зможете після закінчення дії акційного пакету, а саме, після 01.05.2018р.

Переглянути рішення в оригінальному пості

Представитель компании

@wiktor951, доброго дня. Ви можете увійти до особистого кабінету та перевірити доступні пропозиції.

Місто

Київ