Жалоба

Допитливий

Жалоба

Мали необережність замовити через Волю новий пакет SMART на 2 тюнери.І хоч інтернет в нас провідний,не через WI-FI ,но тільки в цьому пакеті виявились ті декілька каналів ,що хотілось дивитись.Прийшов довбур,інакше не назовеш,замість 2 тюнерів з 1.І з пів 12 до пів 16 таки зумів під"єднати тюнер на SMART і заповнити папірець.При цьому весь час комусь дзвонив,щось перепитував,чухав рєпу.Другий тюнер приніс на пів 17 і до пів 20 так і не зміг нічого зробити.Я була на вечір одна,без чоловіка,який був з ним перед тим.Тюнер,замість якого він під"єднав SMARTівський,він забрав ,пообіцявши,що завтра прийде знову і таки під"єднає другий тюнер-SMART.Але не прийшов,но при цьому на 2-му звичайному тюнері,з"явились ті канали,що і на SMARTівському.Через деякий час виявилось,що на нашій адресі чомусь 3 тюнери.Чоловік пішов виясняти і виявилось,що він не оформив заміну тюнера,який забрав,ба більше,той смартівський тюнер,що в нас, виявився зареєстрований за зовсім іншою адресою,а по тій адресі це чудо записав наш тюнер.Я написала заяву,сфотографувала ті тюнера,що в нас стоять і мені сказали,що через 2 тижня я отримаю відповідь.А через 2 тижня,замість відповіді, я побачила,що мені обмежили послуги через борг на 910 грн. і виявилось,що Воля,ще не дочекавшись рішення,вже вирішила повісити на мене цей тюнер,який забрав і не оформив цей,,добрий"чоловік.Я взагалі то не змушена знати всю процедуру заміну тюнера,що треба складати акт  і т.д.Тим більше,що він збирався на другий день прийти під"єднувати 2-ий тюнер.Але вони просто під"єднали канали смарт пакета на простий тюнер і все.А тепер приобмежели користування і вимагають заплатити за той тюнер,що забрав їхній працівник.Звичайно що я не збираюсь платити за те,чого в мене нема і напевно будемо з Волею прощатися.бо таке відношення до абонентів,а я 5 років як абонент,не сприяє подальшій співпраці,тільки псуєш нерви і не встигаєш за їхніми підвищеннями цін по тарифах.

Місто

Львів

Відповідей: 2
Магістр

@VIKA65  написав (-ла):

Мали необережність замовити через Волю новий пакет SMART на 2 тюнери.І хоч інтернет в нас провідний,не через WI-FI ,но тільки в цьому пакеті виявились ті декілька каналів ,що хотілось дивитись.Прийшов довбур,інакше не назовеш,замість 2 тюнерів з 1.І з пів 12 до пів 16 таки зумів під"єднати тюнер на SMART і заповнити папірець.При цьому весь час комусь дзвонив,щось перепитував,чухав рєпу.Другий тюнер приніс на пів 17 і до пів 20 так і не зміг нічого зробити.Я була на вечір одна,без чоловіка,який був з ним перед тим.Тюнер,замість якого він під"єднав SMARTівський,він забрав ,пообіцявши,що завтра прийде знову і таки під"єднає другий тюнер-SMART.Але не прийшов,но при цьому на 2-му звичайному тюнері,з"явились ті канали,що і на SMARTівському.Через деякий час виявилось,що на нашій адресі чомусь 3 тюнери.

ужасная история.
а самое в этом неприятное, что мастер который к вам @VIKA65 приходил, на самом деле не сотрудник Воли. он сотрудник третьей фирмы, которую Воля на условиях аутсорсинга наняла для выполнения подключений и поддержки 😞

Необходима помощь модератора, @Mikael @Oleg @Alexandra .

Місто

Днепр

Модератор

VIKA65, добрый день.

Мы уже проверяем предоставленную вами информацию.
Вам будет предоставлен письменный ответ в установленные законодательством сроки. 

@AndreyPopov, благодарю за помощь.