рахунок і сума?

Highlighted
Старанний

рахунок і сума?

З Новим роком.

Прийшов до мене рахунок (в додатку). І ніяк не второпаю, чому при тарифі 85 грн\міс рекомендований платіж на лютий складає 110 грн?

2018-01-04.png

Місто

Луцьк

ВІДПОВІДЕЙ:18
Highlighted
Магістр

Re: рахунок і сума?

444109116 написано:

З Новим роком.

Прийшов до мене рахунок (в додатку). І ніяк не второпаю, чому при тарифі 85 грн\міс рекомендований платіж на лютий складає 110 грн?

это вас предупредили, что с 01.02.2018 года изменяется ваш тариф.

Місто

Днепр

Highlighted
Старанний

Користувач

AndreyPopov написав:

444109116 написано:

З Новим роком.

Припливли. Тільки отримав цей пакет, як "получі фашист гранату". Дівчинка, що дзвонила наприкінці року, мило так співала що Воля дуже вдячна мені за те, що я по закінченню РБА від Аірбайтс (а це 60грн\міс) залишусь на ВЕСЬ наступний рік на пакеті 85 грн\міс і вибачалася за постійні негаразди з дисконектами. Вирішив, ех, залишуся в Волі, тим паче, останнім часом проблем з інетом не було. І тут на тобі.

"ВОЛЯ- ВИ НАЙКРАЩІ". Але, всеж  арівідерчі і привіт КС...

Місто

Луцьк

Highlighted
Магістр

444109116 написано:

ну вам как новому клиенту только 3 мес будет скидка 50%, а потом 140грн./мес

Місто

Днепр

Highlighted
Магістр

444109116 написано:

Але, всеж  арівідерчі і привіт КС...

у КС'а с нового года только один тариф -- 155 грн. за сотку

если прибавить ТВ -- получатся те же деньги (и даже больше)

не вижу смысла менять шило на мыло (плюс у КСа нет футболов, если что)

Місто

Київ

Highlighted
Ентузіаст

Користувач

444109116 написав:

З Новим роком.

2018-01-04.png

Хорошо что у Воли есть свой форум ... Такие вот товарищи свое "фе" могут показать. Самое смешное, что когда им повышаю стоимость электроэнергии - это все нормально и "фе" показать негде. Газ дорожает - нормально и "фе" тоже негде показать. Коммуналка дорожает - тоже самое. А вот Воля ... @444109116, если вы внимательно следите за новостями то все телеком компании повышают тарифы. Это могут только такие как ваш бывший аирбайт, надуть базу с низкими тарифами, сорвать денег и быстренько продаться. А потом и я не я и корова не моя ...

Місто

Вінниця

Highlighted
Мудрець

Користувач

444109116 написав:

Користувач

AndreyPopov написав:

444109116 написано:

З Новим роком.

Припливли. Тільки отримав цей пакет, як "получі фашист гранату". Дівчинка, що дзвонила наприкінці року, мило так співала що Воля дуже вдячна мені за те, що я по закінченню РБА від Аірбайтс (а це 60грн\міс) залишусь на ВЕСЬ наступний рік на пакеті 85 грн\міс і вибачалася за постійні негаразди з дисконектами. Вирішив, ех, залишуся в Волі, тим паче, останнім часом проблем з інетом не було. І тут на тобі.

Ні, ми і далі пливемо )))
Пакет не змінюється, а змінюється його вартість. 
Як і у всіх )))

Місто

Київ

Highlighted
Старанний

Користувач

Михалыч написав:

Користувач

444109116 написав:

З Новим роком.

2018-01-04.png

Хорошо что у Воли есть свой форум ... Такие вот товарищи свое "фе" могут показать. Самое смешное, что когда им повышаю стоимость электроэнергии - это все нормально и "фе" показать негде. Газ дорожает - нормально и "фе" тоже негде показать. Коммуналка дорожает - тоже самое. А вот Воля ... @444109116, если вы внимательно следите за новостями то все телеком компании повышают тарифы. Это могут только такие как ваш бывший аирбайт, надуть базу с низкими тарифами, сорвать денег и быстренько продаться. А потом и я не я и корова не моя ...

Ей, ентузазіст. У нормальних операторів абоненту не намікають, а заздалегідь його попереджають, хоча б в особистому кабінеті, чого тут немає. Це я вам як користувач Аірбайтса кажу, по якості сервісу якого Воля навіть близько не стоїть. А щодо газу\світла ми маємо монополію, і змінити поставщика не можемо, на відміну від провайдера. Так що, пане експерду, стійте і куріть нервово в сторінці. І цей клуб для цього і існує, щоб поділитися своїм "фе", спитати щось чи поділитися радісним, чого поки від Волі я не маю, на жаль. 

Місто

Луцьк

Ентузіаст

444109116 написав:

Ей, ентузазіст. У нормальних операторів абоненту не намікають, а заздалегідь його попереджають, хоча б в особистому кабінеті, чого тут немає. Це я вам як користувач Аірбайтса кажу, по якості сервісу якого Воля навіть близько не стоїть. А щодо газу\світла ми маємо монополію, і змінити поставщика не можемо, на відміну від провайдера. Так що, пане експерду, стійте і куріть нервово в сторінці. І цей клуб для цього і існує, щоб поділитися своїм "фе", спитати щось чи поділитися радісним, чого поки від Волі я не маю, на жаль. 

Где то тут на форуме проскакивала информация про 7 дней. Вроде бы за 7 дней до изменений должны уведомить. Если найду где это было поделюсь. А вообще об изменениях Воля всегда пишет. И на сайте и тут. Не тот масштаб у нее чтобы "по тихому" что-то делать.

Місто

Вінниця

Highlighted
Магістр

444109116 написано:

Ей, ентузазіст. У нормальних операторів абоненту не намікають, а заздалегідь його попереджають, хоча б в особистому кабінеті, чого тут немає.

@444109116
ну так вас вон почти за месяц предупредили.

в Мой Кабинет тоже баннер будет с 15-го числа.

хотя у вас и так там написано в описании тарифа - акция до 31.01.2018г.

Місто

Днепр