Бонуси від щирого серця!

Допитливий

Re: Бонуси від щирого серця!

Спасибо, пакет - Київ: Нестримна осінь Smart HD + 100, да он акционный.

Місто

Київ

Інноватор

@900716200  написав (-ла):

Скидка на скидку не ложится))) 

Місто

Київ

Гуру

@Vredinna  написал (-а):

@900716200  написав (-ла):

Скидка на скидку не ложится))) 

а вдруг? )

Відслідковувач

Здравствуйте,подскажите,у меня в личном кабинете написано что промо просмотр за бонусы подключен,а на самом деле его нет.Как так?

Місто

Харків

Highlighted
Гуру

@1922  написал (-а):

Здравствуйте,подскажите,у меня в личном кабинете написано что промо просмотр за бонусы подключен,а на самом деле его нет.Как так?

я так понимаю все ок у вас уже https://club.volia.com/t5/Tsifrove-telebachennya/Ne-mogu-oformit-promo-prosmotr/m-p/185865#M51247

Місто

Київ

Висвітлювач

Жаль, що бонуси не діють, хоча б рік з моменту нарахування, а лише до кінця поточного року.

З тієї причини я сам анулював залишок своїх бонусів. Пару днів тому нарахували ще 200 за підключення другої послуги; пакет акційний. А тому там вже не було нічого цікавого для мене, на б я витратив їх в цьому році. Приєднався до програми лояльності знову для збору бонусів у 2019 році.

Місто

Івано-Франківськ

Досвідчений

@Sergiy_Iv-IF-UA зовсім не було на що витратити ?

Гуру

@Sergiy_Iv-IF-UA так вроде ж много предложений на что можно обменять бонусы и дополнительные пакеты и воля синема и воля тв.

а бонусы они такие, вот даже взять тот же супермаркет или заправку, там же тоже период действия, и в основном тоже до конца года

Місто

Київ

Висвітлювач

@Kucheryavaya  написав (-ла):

@Sergiy_Iv-IF-UAзовсім не було на що витратити ?

@Kucheryavaya @vitttt  До того взяв промо-перегляд. Залишилось 20; 12.12.18 стало 220.

Два Воля TV в мене і так є в пакеті,  Воля Cinema  мене не цікавить, російський антивірус Др. Веб мені аж ніяк не потрібний. А знижка на основну послугу при акційному пакеті недопустима.

Якось я не врахував один момент: можна було замовити акційний пакет в грудні, тоді 200 бонусів нарахували б у січні і я міг би використати їх вже після закінчення акції з 1-го травня.

Місто

Івано-Франківськ

Гуру

@Sergiy_Iv-IF-UA  написал (-а):

@Kucheryavaya  написав (-ла):

@Sergiy_Iv-IF-UAзовсім не було на що витратити ?

@Kucheryavaya @vitttt  До того взяв промо-перегляд. Залишилось 20; 12.12.18 стало 220.

Два Воля TV в мене і так є в пакеті,  Воля Cinema  мене не цікавить, російський антивірус Др. Веб мені аж ніяк не потрібний. А знижка на основну послугу при акційному пакеті недопустима.

Якось я не врахував один момент: можна було замовити акційний пакет в грудні, тоді 200 бонусів нарахували б у січні і я міг би використати їх вже після закінчення акції з 1-го травня.

а чего волевскую синема не хотите? 

всмысле при акционнном скидка недопустима? мож у вас уже есть скидка и потому ее нет в под заказ?