Ответить

Ми розробили новий портал самообслуговування «Мій кабінет»!

Community manager
ДЯКов:615
Решений:113
Сообщений в блогах:3
Бейджей:25
В Клубе с08.08.2014

[ Изменено ]

У ньому були враховані і побажання наших користувачів, які ми отримали під час минулорічного опитування, і аналіз функцій самообслуговування провідних телеком-компаній світу.

Всередині ви знайдете безліч зручних інструментів, які полегшать вирішення багатьох питань!

• Нарешті деталізація рахунків показує ваші знижки та акційні умови!
  • Всередині кабінету передбачені персональні повідомлення: про аварійні та планові роботи, закінчення акційних умов, нові акції, вітання із Днем народження і т.ін.
  • Ви легко зможете підбирати послуги, контролювати виконання заявок за вашим договором та перевіряти технічний стан послуг за допомогою «Технічної діагностики»

Частина функцій вже доступна для користування у бета-версії нового порталу, інші будуть додаватися поступово по мірі їх реалізації.

Щоб зайти у «Мій кабінет», необхідно перейти за посиланням my.volia.com і авторизуватися за допомогою номера договору і пароля до порталу абонента. На головній сторінці користувач побачить ключову інформацію за своїм договором і персональні повідомлення від компанії. До речі, якщо користувач вже залогінений на порталі «Мій кабінет», то він автоматично логіниться і в спільноті Воля Клуб, що дає змогу одночасно переглядати інформацію на порталі і при необхідності одразу задати питання представнику компанії.

image002.png

Окремо варто виділити легкість вирішення технічного питання абонентів послуги Інтернет за технологією Ethernet. Воно стосується МАС-адреси нового обладнання користувача, тепер абоненти можуть вносити ці зміни самостійно. 

image002.jpg

Також, однією з приємних новин для користувачів нового порталу стала доступніть Програми лояльності, тепер її можливо замовити в розділі «Мої акції».

image003.jpg

Ми не зупиняємося на досягнутому і постійно розширюємо можливості порталу самообслуговування «Мій кабінет». Вже найближчим часом ми запустимо мобільний додаток «Мій кабінет» для операційних систем Android та iOS.

З відповідями на часті запитання по порталу Мій Кабінет можливо ознайомитися в темі http://club.volia.com/t5/Upravlinnya-poslugami/Vopros-otvet-po-quot-Moy-kabinet-quot/m-p/46249#M6210...

Сподіваємося, що управляти послугами Вам стало набагато швидше, простіше і цікавіше!

thxacceptportal