Нарахування бонусів

ВИРІШЕНО
Старанний

Нарахування бонусів

Хочу поцікавитись.

Як у моєму кабінеті заходиш на «Головна сторінка», то прокрутивши трохи нижче писали що у мене 200 бонусів (це в понеділок), а як дивитись вкладинку «Мої бонуси» - то там було 0 бонусів.

Були проблеми у вівторок з ТВ та Інтернетом і я телефонував оператору, проблему вирішили і я вчора робив оцінку якості послуг ТВ та Інтернет. За це повинно бути по 50 бонусів, але вони не надійшли. Проте нарахували 100 бонусів за перехід на дорожчий пакет вчора.

Питання. Куди щезло 200 бонусів що були у понеділок і чому не нараховано 100 бонусів за оцінку якості послуг???

І чому виконані заявки в мене так і стоять у статусі «Активні»?

Дякую за повні відповіді. 

Місто

Запоріжжя

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Затверджені рішення
Highlighted
Магістр

Re: Нарахування бонусів

Alex.zp, дякую за повідомлення.

Передаю інформацію для перевірки та можливого вирішення питання.

Surf, дякую за бажання розібратися та допомогти абоненту. 

Переглянути рішення в оригінальному пості

ВІДПОВІДЕЙ:6
Досвідчений

@Alex.zp@  написав (-ла):

Хочу поцікавитись.

Як у моєму кабінеті заходиш на «Головна сторінка», то прокрутивши трохи нижче писали що у мене 200 бонусів (це в понеділок), а як дивитись вкладинку «Мої бонуси» - то там було 0 бонусів.

Були проблеми у вівторок з ТВ та Інтернетом і я телефонував оператору, проблему вирішили і я вчора робив оцінку якості послуг ТВ та Інтернет. За це повинно бути по 50 бонусів, але вони не надійшли. Проте нарахували 100 бонусів за перехід на дорожчий пакет вчора.

Питання. Куди щезло 200 бонусів що були у понеділок і чому не нараховано 100 бонусів за оцінку якості послуг???

І чому виконані заявки в мене так і стоять у статусі «Активні»?

Дякую за повні відповіді. 

За оцінку якості послуг зараз нараховуються лише 10 бонусів, і то лише 1 раз на 90 днів, незалежно від того, скільки разів і як Ви оцінюєте якість послуг,

Усі інші питання до модераторів, щоб перевірили де Ваші бонуси.

Місто

Івано-Франківськ

Магістр

Alex.zp, доброго дня. 

УточнІть, будь ласка, де саме писали Вам про 200 бонусів. Останнє повідомлення про бонуси за Вашим договором я бачу  за червень. 

В червні 220 бонусів Ви використали на замовлення знижки на послугу. 

За перехід на більший пакет нарахування бонусів відбувається через 30 днів від дати переходу на більш дорожчий пакет, при умові, що даний пакет на 31 день залишився підключеним у абонента. Ці 100 бонусів за зміну тарифа активувалися  за Вашим договором 04-07-2018

Sergiy_Iv-IF-UA , дякую за бажання допомогти користувачу.

Старанний

Як у моєму кабінеті заходиш на «Головна сторінка», то прокрутивши трохи нижче писали що у мене 200 бонусів (це було в понеділок), а як дивитись вкладинку «Мої бонуси» - то там було 0 бонусів (зара 100).

Передивившись тільки що історію нарахування бонусів, я розумію що то був якийсь баг у кабінеті.

А от чому виконані заявки в мене так і стоять у статусі «Активні»?

Дякую за відповідь, але з бонусами мабуть Я вже розібрався.

Місто

Запоріжжя

Гуру

а какое описание того шо "активно"?

ну или заскриньте)

Старанний

Ashampoo_Snap_2018.07.08_21h46m11s_001_.png

Місто

Запоріжжя

Highlighted
Магістр

Alex.zp, дякую за повідомлення.

Передаю інформацію для перевірки та можливого вирішення питання.

Surf, дякую за бажання розібратися та допомогти абоненту. 

Переглянути рішення в оригінальному пості