Оплата

ВИРІШЕНО
Highlighted
Допитливий

Оплата

Здравствуйте,подскажите я отправила оплату не на свой счет,как можно вернуть деньги?
Місто

Харків

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Затверджені рішення
Highlighted
Гуру

Re: Оплата

@Anita231  написав (-ла):
Здравствуйте,подскажите я отправила оплату не на свой счет,как можно вернуть деньги?

Нужно отправить модераторам заявление и они перенесут Вашу оплату, бланк заявление возьмите в теме:

Оплатили деньги не на свой договор

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Київ

ВІДПОВІДЕЙ:4
Highlighted
Гуру

@Anita231  написав (-ла):

Нужно отправить модераторам заявление и они перенесут Вашу оплату, бланк заявление возьмите в теме:

Оплатили деньги не на свой договор

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Київ

Highlighted
Гуру

И заявление должно быть вами подписано. 

Можно распечатать и заполнить или от руки все написать, подписать, сфоткать и отправить ))). 

Місто

Київ

Highlighted
Допитливий

Доброго дня. 31 жовтня пропав доступ до пакету послуг Інтернет всюди+оптимальне ТБ (хоча до закінчення залишалось ще декілька днів). В телефоні інтернету теж не було і лайф замість сторінки Воля любязно "підсунув" свою сторінку "не вистачає коштів? поповнити рахунок". Що я і зробила на суму 200грн. Я була впевнена, що кошти підуть на СПІЛЬНИЙ рахунок Волі і Лайфу. Тим більше, що після оплати телебачення запрацювало. А виявляється, що ці кошти тільки на рахунку Лайф? І волю я зараз повинна оплачувати окремо знову на 230 грн?! Акція ж спільна і номер я придбала у Волі. В мене вже давно корпоративний номер Лайф, другий номер я взяла тільки заради акції, для спілкування він мені не потрібен. Чи можна ті 200 грн. внесені 31.10.2018 о 19:11 внести на мій рахунок Воля? Дякую!

Місто

Київ

Highlighted
Магістр

liriviber, доброго дня. 

Дякую за повідомлення. 

На жаль, зі сторони нашої компанії повернути оплату, що була проведена на рахунок іншої компанії неможливо.