Протокол замовлення

Відслідковувач

Протокол замовлення

Доброго дня! 16.05.2015 р. я став вашим абонентом. З техніком Олександром я чітку і ясно домовився, що по зхакінченню акції я виберу план, який би не перевищував би суму 100 гривень. Проте 17.05. мені прийшла СМС і там ви самі назначили суму 140 гривень по закінченню акції. Зразу кажу, щоб потім не було скандалу, Ви цього не мали права робити. Я сам вирішую це. Прошу Вас відповісти на цей лист. Моє замовлення 4376711. З повагою Володимир Лихвар

Місто

Харків

Відповідей: 3
Ентузіаст

Залежить від того, за якою акцією Ви підключились. В умовах акції прописано - на який пакет буде діяти після її закінчення. Це є регламент проведення акції. Але ви самостійно по закінченню акції можете вибрати пакет послуг, що діють на постійній основі. Наприклад тарифні плани інтернет  або інтернет+ТБ або Воля SmartHD (вибіріть своє місто зверху праворуч). Зверніть увагу, що перехід на більш дешевий пакет - платний.  

Місто

Харків

самостоятельно сменить система не дает. пробовали. 😞 

Вам до того, как закончится акция надо обратится к Воле и сказать, что после акции с такого-то числа хотите такой-то пакет (посмотреть в Прайсе Воли какой именно пакет). 

Магістр

Користувач

4376711 написав:

З техніком Олександром я чітку і ясно домовився, що по зхакінченню акції я виберу план, який би не перевищував би суму 100 гривень. 

техники такие вопросы не решают, они просто выполняют подключение и все (чаще всего это сотрудники подрядной организации)

судя по всему, вы подключены по какой-то акции

все акции у Воли проходят согласно регламенту, например 

111.jpg

все детали ации подробно описаны в регламенте (например http://volia.com/user/files/2015/04/kyiv/Bright%20Deals_Kyiv_03.04.15.pdf

также описан процесс перехода с акционных условий на регулярные по окончанию акции

5. ПЕРЕХІД З АКЦІЙНИХ УМОВ НА РЕГУЛЯРНІ
5.1. Після закінчення періоду дії акційних умов, якщо користувачем самостійно не буде обрано
регулярні умови надання послуги доступу до пакетів телепрограм/послуги доступу до
Інтернету/послуги «ТБ+Інтернет»/додаткового пакету/додаткової послуги, його буде
автоматично переведено на аналогічний за наповненням регулярний план підписки/пакет
послуги доступу до Інтернету/пакет послуги «ТБ+Інтернет»/додатковий пакет/додаткову
послугу, вартістю згідно чинних тарифів на момент зміни умов надання послуги з акційних на
регулярні (Частина 2 «Тарифів на плани підписки послуги доступу до пакетів телепрограм»,
Частина 1 «Тарифів на інтернет-пакети послуги доступу до Інтернету», Частина 1 «Тарифів на
пакети послуги «ТБ+Інтернет», Частини 1, 2 «Тарифів на додаткові послуги та пакети»,
Частина 1 «Тарифів на додаткові послуги для послуги доступу до пакетів телепрограм за «IP
протоколом» та послуги «ТБ+Інтернет» за «IP протоколом»).

таким образом, за несколько дней до окончания акции вы должны были уведомить компанию о том, на какой регулярный тарифный план вы хотите перейти после окончания акции.

если вы этого не сделали -- вас автоматически переведут на тот план, переход на который предусмотрен регламентом акции.

если вы пропустили момент окончания акции и вас уже перевели на регулярный план автоматически, то в этом случае, если вы хотите перейти на более дешевый тарифный план, нежели тот, на котором вы находитесь в данный момент, то в этом случае с вашего баланса за переход будет снята сумма, равная 30 грн.

чтобы этого не происходило, переход с акционного на регулярный план нужно осуществлять ДО окончания действия акции (например, за 1 день до окончания акции) -- тогда вас не успеют перевести на более дорогой регулярный план и в этом случае за переход с акционного на выбранный вами регулярный план будет бесплатным (30 грн. платить будет не нужно)

Місто

Київ