Ответить

Рівне Орлова 35а кв.31

Допитливий
ДЯКов:0
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:4

Рівне Орлова 35а кв.31

Доброго вечора! Чому моє прізвище вказано не вірно у моєму кабінеті? Та чому до оплати -405,84грн. Коли тариф 150грн в місяць а я його тільки підключила.

Магістр
ДЯКов:4939
Решений:291
Сообщений в блогах:346
Бейджей:25

Re: адрес лучше тут не указывать

Галя007 написано:

Доброго вечора! Чому моє прізвище вказано не вірно у моєму кабінеті? Та чому до оплати -405,84грн. Коли тариф 150грн в місяць а я його тільки підключила.

если вас подключили только сегодня, то все данные пока предварительные.

мастер должен сдать документы и тогда данные обновятся.

к оплате указано вместе с авансом за следующий месяц, но опять же - подождите оформления договора.

Модератор
ДЯКов:319
Решений:38
Сообщений в блогах:5
Бейджей:22

Re: Рівне Орлова 35а кв.31

[ Изменено ]

Галя007, доброго вечора. При підключенні Вам встановлено: Маршрутизатор TP-Link TL-WR840N(4294) вартість обладнання  399 грн. Підключення виконувалось по акційній вартості 1 грн. (Штатне підключення послуги «ТБ+Інтернет») +  1 грн. (Доставка, установка та налаштування обладнання, що продається або надається в оренду підприємством абоненту при виконанні робот з підключення). Списання абонентської плати  4 грн. 84 коп. (2 грн. 75 коп. за послугу Інтернет + 2 грн. 09 коп. за послугу Телебачення) Що стосується Прізвища, копії документів ще не внесено в базу.

Highlighted
Допитливий

Маршрутизатор мені не встановляли. А коли додадуть копії документів і все виправлять. Там буде видно що маршрутизатор мені не встановляли. Я не задоволена вашим обслуговуванням!

Допитливий

Хтось вирішить це питання щодо неправильності нарахування? Чи мені в поліцію звертатись зі скаргою?  Маршрутизатор TP-Link TL-WR840N(4294) мені не встановлювали і я його не купувала! Передивіться будь-ласка документи!

Магістр
ДЯКов:4939
Решений:291
Сообщений в блогах:346

Галя007 написано:

Хтось вирішить це питання щодо неправильності нарахування? Чи мені в поліцію звертатись зі скаргою?  Маршрутизатор TP-Link TL-WR840N(4294) мені не встановлювали і я його не купувала! Передивіться будь-ласка документи!

@Галя007  мастер, который был у вас и подключал должен сдать бумажные документы в бухгалтерию.
бухгалтерия должна их обработать и внести коррективы.
это занимает некоторое время и зависит еще от того как быстро мастер сдаст бумаги.

можете для верности скопировать Протокол, который вам оставили (сфотографировать на телефон) и отправить в  Личные сообщения модераторам

Допитливий

[ Изменено ]

Документ скрито 

Модератор
ДЯКов:2905
Решений:318
Сообщений в блогах:73

Галя007, доброго дня. 

Уточнюю інформацію за Вашим питанням. 

AndreyPopov, дякую за бажання допомогти користувачу та активну участь в спільноті 

Допитливий

через скільки часу мені очікувати результат?

Модератор
ДЯКов:2905
Решений:318
Сообщений в блогах:73

Галя007, як отримаю відповідь, напишу Вам одразу тут або приватним повідомленням.