СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

ВИРІШЕНО
Розумник

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

Доброї ночі всім підкажіть будь-ласка що за спеціальна пропозиція:

ВИГІДНІ ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Підключайте додаткові послуги лише за 15 грн/міс. Встигніть замовити. Пропозиція діє до кінця жовтня. Що це ? про яку додаткову послугу йдеться ? підкажіть.

Screenshot_2.png

Місто

Львів

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Затверджені рішення
Розумник

Re: СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

Вот що мають наувазі під спеціальна пропозиція!)

Підключайте додаткові послуги лише за 15 грн/міс. Обирайте додаткову точку перегляду (+ тв-тюнер), мобільний додаток Воля TV або САМ модуль в розстрочку. Встигніть замовити. Пропозиція діє до кінця жовтня.

Місто

Львів

4 ВІДПОВІДІ
Магістр

Для узгодження деталей підключення з вами зв'яжеться наш менеджер з продажу, за номером:

хотя действительно интересно узнать о чем речь.

тихо подозреваю, что это подключение он-лайн кинотеатра Воля Cinema или пакета Воля Cinema+ (он-лайн кинотеатр Воля Cinema и каналы Cine+)
но тут еще интересен вопрос на какой срок.

Місто

Днепр

Висвітлювач

тоже увидел сегодня, уже жду звонка, чтобы узнать что же это такое)

Місто

Запоріжжя

Розумник

Вот що мають наувазі під спеціальна пропозиція!)

Підключайте додаткові послуги лише за 15 грн/міс. Обирайте додаткову точку перегляду (+ тв-тюнер), мобільний додаток Воля TV або САМ модуль в розстрочку. Встигніть замовити. Пропозиція діє до кінця жовтня.

Місто

Львів

Ентузіаст

"Ця пропозиція діятиме до 31.10.2018 року і акціяна вартість діє до кінця поточного місяця. 

Регулярна вартість додаткової послуги Воля TV - 20.00грн./міс." 

https://ivanofrankivsk.volia.com/ukr/tv/extra-services/ 

Це відповідь модератора Олега мені в ПП.

Зрозуміло, що ця пропозиція стосується абонентів, в яких є основна послуга телебачення, але Мій кабінет також показує цю пропозицію тим абонентам, у кого її немає. Наприклад мені.

Місто

Івано-Франківськ