Тривалість послуги, підключеної за бонуси

Відслідковувач

Тривалість послуги, підключеної за бонуси

В деяких бонусах вказаний термін дії, типу "Воля Cinema на 7 днів", але в більшості терміну не вказано. Наприклад, пакет "MTV", додаток "Воля TV" чи антивірус. Якщо я їх підключу за бонуси, скільки я ними зможу користуватися? Місяць? Постійно?

Якщо місяць чи інший кінцевий термін, то потім послуга автоматично відключається чи автоматично стає платною?

Місто

Харків

Відповідей: 4
Магістр

@Перехожий  обычно, если не указано другое, то срок подключения услуги за бонусы - месяц.

и если ее через месяц не отключить, то на следующий срок (месяц) она будет по стандартной цене.

Місто

Днепр

Дяк.
Було б непогано цю інформацію вказувати відразу в розділі бонусів
Місто

Харків

@Перехожий  на самом деле все это там есть, в самом начале разделе ссылка "Правила программы лояльности"

ну и в Мой Кабинет после заказа в разделе Мои Услуги также отображается информация до какого числа действует и какова будет его стоимость после окончания срока действия.

Місто

Днепр

Ні разу не юзер-френді рішення. Коли я жмакаю клавішу "детальніше" я очікую отримати всю основну інформацію, і тривалість дії послуги явно входить до розряду основної. Додати речення типу "Після підключення послуга дійсна місяць, далі тарифікація буде ен грн/місяць, деталі там-то" взагалі ж не важко.
Місто

Харків