Вопрос-ответ по "Мой кабинет"

Модератор

Re: Вопрос-ответ по "Мой кабинет"

Зараз перевіряю.   

Модератор

44497890, будь ласка, вкажіть номер телефону на який можна Вам зателефонувати. 

Модератор

@44497890  написал (-а):

Дякую за відповідь.

Будь ласка, зверніться до Вашого персонального менеджера за номерами:
...
Режим роботи: 
Пн-Пт: с 09:00 до 18:00;

Гарна шутка, я оцінив. На іншому кінці дроту кажуть "Бізнес-Воля...". Бізнес і режим роботи Пн-Пт?

А куди реально можна звернутися щоб інтернет зараз запрацював і/або як взнати номера нових договорів? Інтернет потрібен зараз, а не починати виясняти з понеділка що до чого, установа то цілодобово працює.

Технічна підтримка корпоративних абонентів працює кожен день.  

Допитливий

Здравствуйте.

Почему Воля навязывает стать участник лояльности «Мои бонусы» и почему для этого требуется моё согласие?
Мне кажется, что подвох затаился в том, что меня просят дать разрешение на использование своих личных персональные данных. В каких целях их собираются использовать? Спасибо.

Місто

Запоріжжя

Магістр

@UMC_1  написал (-а):

Здравствуйте.

Почему Воля навязывает стать участник лояльности «Мои бонусы» и почему для этого требуется моё согласие?
Мне кажется, что подвох затаился в том, что меня просят дать разрешение на использование своих личных персональные данных. В каких целях их собираются использовать? Спасибо.

@UMC_1 "теория заговора" в действии?

во-первых, вы уже дали согласие на обработку своих данных, подписав договор с Волей, где эти данные и указали!

во-вторых, в КАКОМ месте вам навязывают программу лояльности? что где-то написано, что вы не сможете чем-то воспользоваться из услуг Воли, если не будите участником программы лояльности? можете привести пример!?!?!?!?!?!?!?!

в-третьих, ваше согласие на участие в программе лояльности требуется для того, чтобы вы подтвердили, что ОЗНАКОМИЛИСЬ с Правилами этой программы и согласны принять участие в этой программе по этим Правилам.

Місто

Днепр

Допитливий

Всё понятно, спасибо. :smileyhappy:

Місто

Запоріжжя

Магістр

@UMC_1  написал (-а):

Что мешает начислять бонусы без ознакомления с правилами?  :smileyhappy: .

поверьте, такие как вы первые потом начинают кричать, что из "обманули".

что обещали скидки за бонусы и не дали,

или что мало бонусов вам начисляют,

или то что вам предлагают за бонусы - вам совершенно неинтересно.

потому, прежде чем принять участие - вы должны подтвердить, что ознакомились с Правилами и обязуетесь следовать им.

Місто

Днепр

Гуру

@AndreyPopov и такие как я тоже :manlol: 

там же много буковок мне лень читать и разбираться, но потом вникнулкогда больше золота бонусов захотел 

Розумник

В черговий раз оцінив якість роботи технічної підтримки, на цей раз для корпоративних абонентів.

Скажіть будь ласка, скільки разів на місяць в вихідний день чи святковий виходять на роботу працівники технічної підтримки? Просто цікаво. А цікаво тому, що для того щоб усунули несправність "на лінії" мені треба виходити в неробочий час на роботу, а вони прийти в робочий коли працюємо ми не можуть. Дивна підтримка виходить. З середи немає інтернета і тепер, дасть Бог, до понеділка. А те що вона кожен день "працює", то я навіть спорити не стану.

Да, мені ще сподобався спосіб подачі заявки через пошту:

- Надіслав листа з викладом ситуації. 

- Прийшла відповідь "Дякуємо за ваше повідомлення. Відповідь буде відправлено нашим фахівцем на вашу електронну адресу. До уваги! Наразі працює єдина електронна адреса для корпоративних клієнтів pro@volia.com."

- Далі: "Ваш запрос переадресован в службу технической поддержки. Ожидайте звонка."

- Надійшов дзвінок, де повідомили що немає до нас сигналу і якщо справа в кабелі, то ми маємо це оплатити, інакше спеціаліст усуне несправність безкоштовно. "То відкривати заявку?"

Ні, я реально впав в ступор. А якого я присилав листа з описом проблеми? Вона сама розсмокчеться? Я вказав яким чином було перевірено наше обладнання і що проблема не в ньому, а проблема в Волі! Звичайно також мене зацікавило як це ми маємо платити за кабель, в разі якщо проблема в ньому, інший кінець якого знаходиться в ящику, ключі від якого в Волі, тобто ми не можемо перевірити цілісність кабеля без Волі, а замінити кабель чи переклепати конектора - це справа декількох хвилин, але ж Воля нам не дає цього зробити і за це ще хоче гроші (в юриспруденції це називається шахрайством).

-... Перед приходом за пів години вам зателефонують. Не зателефонували... 

Звичайно, мабуть не встигли до 13-00, але виникає питання: Не так давно мені вказували що якщо я хочу гарного обслуговування, то потрібно підключиися як корпоративний клієнт. Відразу згадався анекдот. "Стоять два мужика, говорять між собою...Підходить до них іноземець: - Ду ю спік інглиш? -... - Шпрехен зі дойч? -... - Парла італьяно? -... - Парле франсе? -... Недочекавшись відповіді той уходить. Один мужик іншому: - Дивись, Вася, який мужик розумний, скільки мов знає... Інший- Ну то що? Допомогло це йому?"

Ну то що, радники, допомогло це мені, тобто до якого місця треба прикласти той корпоратив?

Я про 311322\17 говорив!

От скажіть, ну чому з Волею так не везе, і не мені одному, проклята вона чи що?..

Місто

Луцьк

Магістр

@44497890  написал (-а):

Дивна підтримка виходить. З середи немає інтернета і тепер, дасть Бог, до понеділка. А те що вона кожен день "працює", то я навіть спорити не стану.

а вы обратились в поддержку Воли сразу в среду? 

Да, мені ще сподобався спосіб подачі заявки через пошту:

- Надіслав листа з викладом ситуації. 

- Прийшла відповідь "Дякуємо за ваше повідомлення. Відповідь буде відправлено нашим фахівцем на вашу електронну адресу. До уваги! Наразі працює єдина електронна адреса для корпоративних клієнтів pro@volia.com."

- Далі: "Ваш запрос переадресован в службу технической поддержки. Ожидайте звонка."

- Надійшов дзвінок, де повідомили що немає до нас сигналу і якщо справа в кабелі, то ми маємо це оплатити, інакше спеціаліст усуне несправність безкоштовно. "То відкривати заявку?"

Ні, я реально впав в ступор. А якого я присилав листа з описом проблеми? Вона сама розсмокчеться? Я вказав яким чином було перевірено наше обладнання і що проблема не в ньому, а проблема в Волі! Звичайно також мене зацікавило як це ми маємо платити за кабель, в разі якщо проблема в ньому, інший кінець якого знаходиться в ящику, ключі від якого в Волі, тобто ми не можемо перевірити цілісність кабеля без Волі, а замінити кабель чи переклепати конектора - це справа декількох хвилин, але ж Воля нам не дає цього зробити і за це ще хоче гроші (в юриспруденції це називається шахрайством)

а что здесь такого? вы оставили заявку, вам перезвонили и сказали, что могут вызвать техника, сообщили условия вызова и уточнили согласны ли вы? Или вы думаете, что без согласия должны были вам заявку оформить? 

я так понимаю, что с оборудованием в доме все норм и нужно именно ваш кабель,порт проверять, вот для этого техника оформляют. по сервисным заявкам и их оплате есть в теме https://club.volia.com/t5/Oplata-poslug-ta-Finansovi/Servisni-poslugi-viizd-tehnika/m-p/149335#M1115..., правда не знаю на сколько оно к корпоративным клиентам относится 

... Перед приходом за пів години вам зателефонують. Не зателефонували... 

когда именно не перезвонили, что-то не понятно. выше писали, что до понедельника не будет инета, значит на понедельник заявка, так? если да, то вот в понедельник техник должен звонит перед тем как придет. 
или у вас уже был вызов техника раньше? не понятно как-то 

Місто

Київ