Вопрос-ответ по "Мой кабинет"

Магістр

Re: Вопрос-ответ по "Мой кабинет"

@olenkab и мой вам совет на будущее, поскольку вы и так платите за аренду HD тюнера, то перейти на пакет Оптимальный HD!!!

Оптимальный + аренда HD тюнер - 155+15 = 170

Оптимальный HD - это 180грн. (аренда HD тюнера входит в стоимость пакета!!!!)

вы будите платить на 10грн. больше, но:
1. получите больше каналов
2. вместо Дополнительной точки просмотра код 1136 вы закажите Дополнительной точки просмотра код 4444 и будите иметь возможность получить HD тюнеры, если вам вдруг захочется.

Місто

Днепр

Магістр

Доброго дня!

@olenkab, дякуємо за звернення. Відповідь надано Вам приватним повідомленням.

@AndreyPopov, @Юрий_М , дякую за допомогу у спільноті.

Відслідковувач

@AndreyPopov  Дякую, що витратили час на розрахунки і дякую за вашу пропозицію щодо підключення пакету Оптимальний HD, якою я, напевне, скористаюся.

Хоча щодо зручності користування кабінетом ви мене не зовсім переконали. Все ж таки хотілося б бачити в ньому пункт на кшталт "Історія зміни тарифу" з вказанням коли і який пакет/посуги підключено і яким чином (через кабінет, кол-центр і т.д). Щодо балансу, то теж хотілося б мати можливість бачти його на кожну конкретну дату, а не тільки на поточну. Я розумію, що більшості користувачів ця інформація не потрібна, та і мені вона була не потрібна, доки не виникла ця спірна ситуація. Але виявилося, що така інформація все ж була б не зайвою.

На завершення, хочу сказати, що ситуація вирішилася позитивно для мене, дякую компанії Воля і особисто @Alexandra за проведений перерахунок. Хотілося б, щоб співробітники кол-центру так само сприяли вирішенню ситуації, або хоча б підказали шляхи її вирішення.

Місто

Київ

Магістр

olenkab написано:

Хоча щодо зручності користування кабінетом ви мене не зовсім переконали.

@olenkab я и не стремился вас убеждать, что пользоваться удобно.
я лишь говорил, что информация есть.

в Мой Кабинет и так еще полно глюков и недоработок, чтобы расширять его наполнение, тем более что оно по большому счету и нужно только очень и очень редко.

Місто

Днепр

Магістр

olenkab написано:

@AndreyPopov  Дякую, що витратили час на розрахунки і дякую за вашу пропозицію щодо підключення пакету Оптимальний HD, якою я, напевне, скористаюся.

Хоча щодо зручності користування кабінетом ви мене не зовсім переконали. Все ж таки хотілося б бачити в ньому пункт на кшталт "Історія зміни тарифу" з вказанням коли і який пакет/посуги підключено і яким чином (через кабінет, кол-центр і т.д). Щодо балансу, то теж хотілося б мати можливість бачти його на кожну конкретну дату, а не тільки на поточну. Я розумію, що більшості користувачів ця інформація не потрібна, та і мені вона була не потрібна, доки не виникла ця спірна ситуація. Але виявилося, що така інформація все ж була б не зайвою.

Может и добавят со временем такую опцию. На самом деле в кабинете много полезной информации и опций, и из-за этого может кажется, что сложно) Пользуйтесь чаще и увидите, что в кабинете хорошо :) Как и здесь в Клубе :) И может не зря так все сложилось, потому что сейчас акция в Клубе для тех, кто зарегистрируется в ноября) Есть у вас шанс и подарочек выиграть https://club.volia.com/t5/Aktsii/Konkurs-dlya-novih-koristuvachiv-Volya-Klubu/ba-p/156538 :)

Місто

Київ

Розумник

Доброго вечора.

Не можна зайти в "Мій кабінет", договора 444126503 та 44489925. Пише що номер договора та пароль не відповідають один одному. На одному з них інтернет є, а на іншому немає, тому й спробували зайти в "Кабінет" щоб взнати що сталося, але не змогли. В чому причина?

Місто

Луцьк

Модератор

Доброго дня, 44497890.

За вказаними договорами послуги не надаються, але є інші діючи договори.

Будь ласка, зверніться до Вашого персонального менеджера за номерами:
м. Луцьк:  (0332) 74-95-02 
 (073) 502-22-00 
 (066) 502-22-00 
 (068) 502-22-00 
Режим роботи: 
Пн-Пт: с 09:00 до 18:00; 
Обід: с 13:00 до 13:45; 

Розумник

Дякую за відповідь.

Будь ласка, зверніться до Вашого персонального менеджера за номерами:
...
Режим роботи: 
Пн-Пт: с 09:00 до 18:00;

Гарна шутка, я оцінив. На іншому кінці дроту кажуть "Бізнес-Воля...". Бізнес і режим роботи Пн-Пт?

А куди реально можна звернутися щоб інтернет зараз запрацював і/або як взнати номера нових договорів? Інтернет потрібен зараз, а не починати виясняти з понеділка що до чого, установа то цілодобово працює.

Місто

Луцьк

Модератор

44497890, місце надання послуги лікарня, так? 

Наш кабель підключено безпосередньо до ПК чи WiFi? 

Розумник

Так, лікарня.

Кабель підключено до комутатора, якщо це щось Вам може дати. Іншими словами, з нашої сторони все робоче. Але ще між комутатором та оптоволокном є конвертер до якого я доступу не маю бо немає ключів від ящика, вони мають бути в техперсонала Волі.

Чи можете Ви віддалено переврити чи працює вихідний порт?

Місто

Луцьк