повернення обладнання

ВИРІШЕНО
Допитливий

повернення обладнання

Здравствуйте,хочу вызвать мастера для возврата модема и расторжения договора.Могу в будние дни до 13.00
Місто

Київ

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Затверджені рішення
Магістр
Магістр

Re: повернення обладнання

тему читали? и не забывайте, что вызов будет платным (выйдет около 100 грн), может легче самому сдать все в офисе?

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Київ

ВІДПОВІДЕЙ:6
Магістр
Магістр

тему читали? и не забывайте, что вызов будет платным (выйдет около 100 грн), может легче самому сдать все в офисе?

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Київ

Досвідчений

4673821 написано:
Здравствуйте,хочу вызвать мастера для возврата модема и расторжения договора.Могу в будние дни до 13.00

краще дійсно до офісу та все самому оформити та забрати копії документів. 

Місто

Київ

Допитливий

Що за брєд? Обладнання при заключенні договору було доставлено на дім безкоштовно, якого дідька мушу сплачувати кошти (чи особисто його повертати) у зворотньому випадку - по закінченню терміну!? Де прописаний такий алгоритм і особисті зобов'язання?

Місто

Черкаси

Highlighted
Досвідчений
Допитливий

Дякую, проте все не те! Мені не потрібні будь-які, навіть сАмі поважні, документи внутрішнього користування компанії (прейскуранти, рекомендаційні правила, штрафні санкції, тощо - у випадку їх порушення з усим перерахованим згоден). Хочу бачити нормативно-правовий акт, законодавчо прописаний регламент, або будь-яке інше власне зобовязання повертати обладнання, попередньо люб'язно надане в тимчасове користування, шляхом особистого візиту до надавача послуги. Або ж законні мотиви сплати додаткових коштів за вимушений (для припинення договору) виклик представника!? 

Місто

Черкаси

Магістр

@01z2j1  написав (-ла):

Дякую, проте все не те! Мені не потрібні будь-які, навіть сАмі поважні, документи внутрішнього користування компанії (прейскуранти, рекомендаційні правила, штрафні санкції, тощо - у випадку їх порушення з усим перерахованим згоден). Хочу бачити нормативно-правовий акт, законодавчо прописаний регламент, або будь-яке інше власне зобовязання повертати обладнання, попередньо люб'язно надане в тимчасове користування, шляхом особистого візиту до надавача послуги. Або ж законні мотиви сплати додаткових коштів за вимушений (для припинення договору) виклик представника!? 

При підписанні Протоколу при підключенні, ви дали згоду на те, що ознайомлені та згідні з Правилами Волі. А самі Правила осьhttps://volia.com/user/files/cond/pdf/Rules_of%20providing_and_receiving_services_01.02.2019.pdf , там все прописано. 

Місто

Київ