ДЯКи - Подяки!

Магістр

ДЯКи - Подяки!

Вдячність користувачів спільноти

Доброго дня, шановні користувачі спільноти!

Натиснути кнопку Дяк дуже легко, адже цим Ви висловлюєте свою вдячність автору поста, який допоміг Вам у вирішенні питання. Іноді свою вдячність Ви висловлюєте не тільки натисканням кнопки, а й у повідомленні. Читати такі слова вдячності завжди дуже приємно, а збирати їх вдічі приємніше. Тут ми будемо збирати і розміщати Ваші подяки у вигляді скріншотів з посиланнями на саму тему, в якій їх було отримано.

Залиште свою подяку користувачеві, який допоміг у вирішенні вашого питання, відповівши на цей пост.
Пара добрих слів - це заряд позитивним настроєм на цілий день 🙂

Дякуємо за участь!

Ваша подяка у вирішенні питань Інтернету Дяк Подяк Интернет.jpg

1.png

Настройка wifi роутера

Для перегляду інших подяк цієї тематики натисніть Спойлер

Спойлер

Ваша подяка у вирішенні питань Цифрового ТБ16.png

16.png
Нужна привязка САМ модуля

Спойлер

Ваша подяка у вирішенні фінансових питань Дяк финансы.jpg

27.png

Пополнение счета

Спойлер

Відповідей: 72
Допитливий

Всім співробітникам "ВОЛІ"-ВЕЛИКА ПОДЯКА !!!....Але я хочу отримувати паперовий рахунок за послуги "Волі",та чому Ви не прононуєте додатково /Антивіруси/ для ПК,окрім російських звісно!!! З повагою Ігор

Місто

Київ

darkside, доброго дня!

Дякуємо за Вашу подяку! :smileyhappy:

В наступному місяці рахунок за Вашим договором буде відправлений поштою в паперовому вигляді.

Найближчим часом буде доступний для замовлення антивірус Zillya - продукт українського виробництва. Опис, характеристики і вартість кожної ліцензії антивіруса Zillya буде опубліковано на сайті volia.com в розділі доп. послуг «Інтернет» і на порталі Мій кабінет «Захист від вірусів і Спаму».

Старанний

Дуже дякую Alisa за допомогу і пришвидшення ремонту! Сподіваюся, що все тепер буде працювати добре і роботи у модератора буде менше 🙂

Місто

Львів

Gaura, щиро дякую за відгук! ))) 

Відслідковувач

Спасибо Воле что она существует, отличный провайдер, я всем очень доволен!)))

Місто

Кривий Ріг

Допитливий

Дякую! Дуже задоволений послугамі Воля! 

Місто

Київ

Допитливий

Спасибі кол центру у вирирішені питань.
Місто

Луцьк

Допитливий

Радует что провайдер развивается и переживает о качестве услуг
Місто

Суми

Новачок

Спасибо. Надеюсь на сотрудничество.
Місто

Київ

Допитливий

Дякую
Місто

Полтава

Відслідковувач

Хотелось поблагодорить мастера Виталия. Качественно и быстро сделал свою роботу. Минимум затрат. Всё понятно обяснил по договору. Подготовлений сотрудник. Спасибо за сервис.
Місто

Харків

Здравствуйте, 5017890.

Спасибо, мы передадим мастеру. 

Відслідковувач

Воля Вы лучшие!!!!!

Місто

Кривий Ріг

название темы интересное :smileylol:

Місто

Київ

Объединил с нужной темой :robotwink:

Місто

Київ

Відслідковувач

Сегодня приятно порадовали акцией на промо-просмотр на 4 месяца. Мелочь, а приятно!!!!! Спасибо

Місто

Київ

@oven54 Спасибо! Заходите почаще :robotwink:

Місто

Київ

oven54 Моії вітання... - поясніть, будьласка, який промоперегляд у Вас, аж на 4 місяці?

І у кого цей "промо"  працює, і за які заслуги перед Волею?

Місто

Київ

Подзвонила дівчина оператор і запропонувала за 100 грн. підключити промоперегляд на 4 місяці. Я погодився.

Місто

Київ

@oven54 также воспользовался данной "пропозицией",  только вот меня одно смущает, в личном кабинете "my.volia.com" в разделе услуги. Если посмотреть дополнительные указано 100 гривен в месяц.

Да и что это личным кабинетом? не могу войти, хотел принскрин разместить, а после ввода логина - пароля тишина!

Місто

Суми

bodgo написано:

Если посмотреть дополнительные указано 100 гривен в месяц.

100 грн. - разовая плата! в следующем месяце ее не будет в счете.

Місто

Днепр