ДЯКи - Подяки!

Магістр

ДЯКи - Подяки!

Вдячність користувачів спільноти

Доброго дня, шановні користувачі спільноти!

Натиснути кнопку Дяк дуже легко, адже цим Ви висловлюєте свою вдячність автору поста, який допоміг Вам у вирішенні питання. Іноді свою вдячність Ви висловлюєте не тільки натисканням кнопки, а й у повідомленні. Читати такі слова вдячності завжди дуже приємно, а збирати їх вдічі приємніше. Тут ми будемо збирати і розміщати Ваші подяки у вигляді скріншотів з посиланнями на саму тему, в якій їх було отримано.

Залиште свою подяку користувачеві, який допоміг у вирішенні вашого питання, відповівши на цей пост.
Пара добрих слів - це заряд позитивним настроєм на цілий день 🙂

Дякуємо за участь!

Ваша подяка у вирішенні питань Інтернету Дяк Подяк Интернет.jpg

1.png

Настройка wifi роутера

Для перегляду інших подяк цієї тематики натисніть Спойлер

Спойлер

Ваша подяка у вирішенні питань Цифрового ТБ16.png

16.png
Нужна привязка САМ модуля

Спойлер

Ваша подяка у вирішенні фінансових питань Дяк финансы.jpg

27.png

Пополнение счета

Спойлер

Відповідей: 72

Screrreenshot.png

Ну я сказал то что увидел в своем кабинете, а так я конечно верю, что это просто техническая "небрежность", тех людей которые вносили информацию, как и то, что тариф еще с старыми расценками. 

Скрин сделан только что.  

Но хорошие новости тоже есть, личный кабинет заработал 🙂 Похоже был глюк. 

Місто

Суми

@bodgo написал (-а):

Screrreenshot.png

Ну я сказал то что увидел в своем кабинете, а так я конечно верю, что это просто техническая "небрежность", тех людей которые вносили информацию, как и то, что тариф еще с старыми расценками. 

Скрин сделан только что.  

Но хорошие новости тоже есть, личный кабинет заработал 🙂 Похоже был глюк. 

Здравствуйте, @bodgo.

Списание за подключение "Додай швидкість 100" было единоразовым, что Вы можете увидеть в разделе

Мой счет - Баланс (нажмите на стрелочку) - Списано за услуги с начало месяца. 

Допитливий

Дякую за постійну технічну підтримку в різного роду ситуаціях (налаштування роутера, ТV). Також дякую за можливість перегляду усіх каналів щомісяця на 5 днів (приємні бонуси з Вашого боку мені за своєчасні оплати послуг Волі).

Також  хочу побажати ще більш динамічного розвитку компанії Воля в усіх напрямках, використовуючи найновіші та найсучасніші досягнення науки та техніки!!!

Окреме дякую працівникам Воля, людям які працюють в вашій компанії, за їх позитивне відношення до кожного мого звернення, за їх людяність та бажання допомогти не тільки як працівники Воля, а як люди, які є добрими, чуйними, доброзичливими. Саме це і є головне досягнення компанії Воля.

з повагою та подякою - 

Сергій Трофимчук.

Місто

Київ

Допитливий

День добрый. Являюсь клиентом компании с начала ее основания. За это время заметно улучшилось качество предоставляемых услуг, а если и возникают проблемы, то решаются они быстро и профессионально, за что Дякую))) Единственный недосмотр на мой взгляд, это отсутствие поощрительных конкурсов для старых и надежных клиентов, в основном только для привлечения новых абонентов, а хотелось бы испытать судьбу. Спасибо)))

Місто

Харків

Гудвин, добрый день!

Спасибо за Ваш отзыв 🙂
У нас проходят конкурсы/розыгрыши и для действующих абонентов. К примеру, Вы уже участвуете в розыгрыше телефона, так как выполнили условия акции

Реєструйся у ВОЛЯ Клубі та вигравай сучасний смартфон! Желаем Вам удачи! 😉

Также для наших абонентов действует программа лояльности Мои бонусы.

@Гудвин у Воли акции, конкурсы проходят частенько для нас, абонентов, в Кабинете или здесь в Клубе. Заходите сюда почаще и участвуйте :manwink: 

Місто

Київ

Відслідковувач

Спасибо Вам за ответ на мой вопрос и исправление неточностей и ошибок в моём Личном кабинете!!! Удачи Вам!!! 

Місто

Запоріжжя

Відслідковувач

Спасибо Aleksandre и AndreyPopov за решение моих проблем и отклик на моё сообщение! Удачи Вам!!!

Місто

Запоріжжя

Дякую модератору Алісі за допомогу в підключенні мобільного додатку "Воля ТВ",ще й у вихідний день!

Місто

Львів

igor04, дякую за відгук 🙂

Завжди рада допомогти 🙂