Ответить

Дізнайся про можливості спільноти Воля Клуб!

Модератор
ДЯКов:1274
Решений:109
Сообщений в блогах:20
Бейджей:25

Дізнайся про можливості спільноти Воля Клуб!

[ Изменено ]

2-22.png    Вітаємо Вас, шановний учасник спільноти!   2-22.png

Наша спільнота створена на базі інноваційного рішення від світового лідера з розробок «ком’юніті» − компанії Lithium. Продукти такого рівня використовують найбільші європейські й американські провайдери послуг.

В спільноті Воля Клуб Ви можете:

• знайти багато цікавої та корисної інформації (наприклад: розповіді про нові технології; рекомендації фільмів та програм), залишати свої коментарі, ставити та отримувати ДЯКи (розділ - Цікавинки: Корисні поради та "лайфхаки" та Експертний блог);
  • приймати участь у акціях (Цікавинки);
  • бути в курсі всіх новин компанії, в тому числі огляд інноваційних продуктів ВОЛЯ (Важливі Теми);
  • отримувати відповіді на свої питання та рекомендації щодо їх вирішення від досвідчених користувачів компанії або модераторів;
  • ділитися своїм досвідом з іншими користувачами та допомагати їм вирішувати питання, адже саме для допомоги один одному і створена наша спільнота. Веселый

Бажаєте повною мірою насолодитися можливостями Воля Клуб? Зареєструйтесь!

Для спілкування в Воля Клуб для початку необхідно пройти реєстрацію. Зробити це можна всього в кілька простих кроків через сторінку Спільноти або через Мій кабінет (детальніше натисніть на "Спойлер")

Спойлер
                                                                   1. Реєстрація через Спільноту.

У верхньому меню головної сторінки Спільноти перейдіть на вкладку "Зареєструватися"

рр.jpg

Далі оберіть один з варіантів:Я абонент Волі або Я не абонент Волі і заповніть виділені поля.

123456.jpg
Навівши курсор на значок 1234567.jpg у Вас відобразиться інформаційне повідомлення щодо конкретного поля. Заповнивши необхідні поля натисніть Реєстрація.

2. Реєстрація через Мій кабінет.

У розділі "Мої контакти"  перейдіть до блоку "Мої доступи"

nickname2.jpg

Далі натисніть Створити аккаунт «ВОЛЯ Клуб» і оберіть Я не маю акаунта у «ВОЛЯ Клуб»

q2.jpg

Далі вкажіть нікнейм (Воля ID) - це ваше унікальне ім'я користувача у спільноті «ВОЛЯ Клуб» під яким вас будуть бачити інші учасники спільноти і натисніть Підтвердити

q3.jpg

Після реєстрації радимо налаштувати свій профіль – для цього спільнота має численні інструменти у розділі «Мої налаштування».

Виникло питання? Відповідь на нього дуже легко знайти!           

На головній сторінці Воля Клуб Ви одразу побачите вікно "Введіть слово для пошуку". У ньому Ви можете прописати ключові слова Вашого питання (фіксований IP, як змінити пакет, як призупинити послугу, тощо), після чого нижче з'являться подібні до Вашого питання теми, відкривши їх Ви знайдете відповідь на нього (детальніше - натисніть на "Спойлер").

Спойлер

Наприклад, Вас цікавить питання по зміні МАС-адреси. Пропишіть у вікні "як змінити МАС", і нижче Ви побачите список тем, де вже є відповідь на подібне питання.

массс.jpg

Натисніть
на будь-яку з них, і відкриється її
повна версія. 

мас22.jpg
Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, тоді натисніть на кнопку "Поставити питання".

п.jpg

У Вас
відкриється наступне вікно, де необхідно прописати назву теми, обрати категорію, описати детально своє питання та якщо необхідно додати файл, а потім натиснути на кнопку "Надіслати пост".

текст2.jpg

Після цього Ваша тема відобразиться в розділі "Останні теми" і буде доступна всім учасникам спільноти. Відповідь на нього зможуть надати як досвідчені користувачі так і модератори спільноти.

Якщо Ваше питання містить особисті дані (номер телефону, електронну адресу і т.п.), тоді рекомендуємо писати модераторам спільноти особистим повідомленням.

Допоможи іншим - отримай стильний бейдж!   1й.jpg

За надання відповідей, допомоги іншим користувачам та створення цікавих статей у спільноті
Ви можете отримати відповідні бейджи, які відображаються у Вашому профілі! Веселый Бейдж - це елемент гейміфікації. Чим активніша та результативніша Ваша участь та допомога іншим користувачам, тим більше бейджів Ви можете отримати. Подмигивающий
Які ж вони бувають та як їх переглянути ми розповімо Вам далі (натисніть на "Спойлер").

Спойлер

бб1.png
б2.png
б3.png
б4.pngбб2.png

Переглянути отримані Вами бейджі Ви можете, натиснувши на стрілку вниз напроти свого ніку та відкрити "Профіль":
пр.jpg

А для того, щоб переглянути досягення інших учасників спільноти (їх бейджи) наобхідно навести курсор на їх нік, наприклад так:
123.png

Бажаємо Вам успішних досягнень в спільноті ВОЛЯ Клуб!

Всім ДЯК!  д.jpg

ДЯКи є елементом рейтингової системи та гейміфікації, що дозволяє голосувати за повідомлення, які Ви вважаєте корисними чи важливими.
Виставляючи ДЯКи повідомленням, Ви даєте йому позитивну оцінку і підтримуєте його автора.

Ваші ДЯКи допомагають підвищити важливість деяких повідомлень і поліпшити репутацію їх авторів.
Одне натискання - один ДЯК!

Якщо сподобалась або допомогла відповідь чи стаття - надай ДЯК! Надай корисну пораду іншому - отримай ДЯКВеселый

Допоможи спільноті стати краще - пройди опитування!

Під час відвідування Воля Клуб Ви можете побачити спливаюче вікно з проханням відповісти на кілька запитань - зробіть це! Веселый Ваша оцінка дуже допоможе стати нам ще краще! Окрема подяка за Вашу авторизацію під час проходження опитування. Так ми зможемо Вам допомогти, якщо буде така потреба. 

Бажаємо Вам приємного спілкування та вирішення всіх ваших питань!