10 очікуваних ігор 2019. Частина 2

Магістр
1640

В продовження теми 10 очікуваних ігор 2019 пропоную другу частину.

Days Gone
Бойовик від SIE Bend Studio варто чекати хоча б тому, що хороших крупнобюджетних ігор про зомбі не було вже давно, а коли вийде The Last of Us 2 - невідомо. Мабуть, головна помилка, яку зробили автори - показали Days Gone занадто рано: якщо пам'ятаєте, в травні Game Informer випустив купу матеріалів і роликів з геймплеєм. Тоді було видно: грі потрібне полірування, все ж під час демонстрації з виставок вона виглядала куди більш стабільною.
В іншому, Days Gone начебто виглядає як треба: Сем Уітвера в головній ролі, гігантські натовпи зомбі, крутий байк.

10671.png

Shenmue III
На Shenmue III покладено стільки надій, що, швидше за все, в ній буде дуже легко розчаруватися. Особливо тим, хто ніколи не грав в попередні частини серії. «Дубова» анімація і бюджетна візуальна складова вже встигли відштовхнути багатьох сучасних гравців. Інноваційність Shenmue давно втратила актуальність, бо інтерактивним кіно в відкритому світі сьогодні майже нікого не здивуєш. Але будемо сподіватися на краще.
Геймдизайнер Ю Судзукі обіцяв здивувати нових гравців, але куплять Shenmue III в основному старі фанати. Вони майже 20 років чекали продовження історії про пригоди Ре Хадзукі.

10681.png

Gears 5
Серія Gears of War за останні роки максимально далеко пішла від своїх витоків. Сіро-коричневу картинку замінила кольорова, серед противників тепер є роботи, а головним героєм п'ятої частини стала дівчина, яка в Gears of War 4 виступала другорядним персонажем.
На продовження варто звернути увагу всім, кому важлива технологічна частина. Оновлена ​​версія Gears of War 4 була справжнім бенчмарком для Xbox One X - тут і 4K, і соковитий HDR, і звук Dolby Atmos. А в п'ятій частині розробники обіцяють досягти на консолях 60 кадрів в секунду.

10691.png

Sekiro: Shadows Die Twice
Главою розробки Sekiro виступає Хідетака Міядзакі - людина, яка придумала Dark Souls і Bloodborne, та прославилася своїми заплутаними сюжетами. Але в Sekiro сценарій пише інша людина, Міядзакі в цей раз відповідає тільки за геймдізайн. За його словами, історія в Sekiro буде зрозумілою і більш-менш однозначною, але, при цьому збереже елемент загадковості, властивий попереднім іграм компанії.

Також в Sekiro буде нова система прокачування: можливості відкриваються за допомогою древа навичок, звична таблиця характеристик відходить у минуле. До того ж, досвід і гроші тепер розділені між собою і не випадають з гравця при загибелі. Поки важко сказати, чи підуть зміни на користь грі.

10601.png

Doom Eternal
Цифра «два» в назві замінена на Eternal не просто так: розробники обіцяють дати гравцям щось більше, ніж сіквел. Id Software планує значно розширити лор Doom - гравці зможуть дізнатися більше про Аді і відвідати окуповану демонами Землю.
Крім сюжету розробники планують змінити і геймплей: в демонстраційних роликах показали вертикальні переміщення по локації й вторгнення інших гравців в сюжетні місії.
Eternal обіцяє бути ідеальним сіквелом зразковому ремейку. Та ж сама гра, тільки більше, крутіше і з рядом нових фішок та можливостей.

10611.png

The Last of Us Part II
Друга The Last of Us з'являється майже у всіх рейтингах найбільш очікуваних ігор 2019 року, але давайте відверто: швидше за все, вона вийде не раніше 2020-го.
Звичайно, Naughty Dog завжди може нас здивувати несподівано бадьорим темпом розробки, але останнім часом все говорить про те, що гру просто анонсували на дуже ранній стадії.
Uncharted: The Lost Legacy вийшла тільки в серпні 2017 року, і це був не сайд-проект, яким займалася одна з двох команд. Розробники зізналися, що це «доповнення» настільки розрослося в масштабах, що його робили силами майже всієї студії, і TLOU 2 в цей період займалося не так багато людей.
На поточний момент все говорить про те, що The Last of Us 2 - ідеальна гра для 2020 го. Sony може випустити її навесні, а восени видати оновлення до PlayStation 5, або ж реліз відбудеться в один день з випуском консолі.

10621.png

Cyberpunk 2077
Після перших матеріалів по грі можна з упевненістю сказати, що CD Projekt RED вже грає навіть не в лізі видавців начебто Ubisoft, а змагається на рівних з Rockstar і Bethesda (не тієї, яка робить Fallout 76, а тієї, яка робить TES). На поточний момент Cyberpunk 2077 - одна з найбільш очікуваних ігор на світлі, і її напевно чекають гігантські продажі.

Почитати інтерв'ю з розробником Cyberpunk 2077 можна тут .

10631.png

Dying Light 2
Свого часу Dying Light дуже тепло прийняли, якщо порівнювати з іншими «зомбі-іграми» останніх років. Відмінний і інтуїтивно-зрозумілий паркур в ній переплітався з RPG-елементами і виживанням в місті, наповненому зомбі. І все це при досить якісній графіці та з атмосферним саундтреком. Сіквел обіцяє бути ще більш амбіційними. Звичайні сюжетні вилазки за їжею і водою зміняться цілою павутиною з подій, де кожен дрібний вибір впливатиме або на історію, або на оточення.

У першій частині багато хто скаржився на не дуже цікаве оповідання, розхвалюючи інші елементи гри. Сіквел обіцяє закрити і цю діру, адже за сценарій відповідає сам Кріс Авеллон, який особисто представляв Dying Light 2 на виставці Е3. Dying Light 2 мітить на місце однієї з головних зомбі-ігор останніх років.

00.jpg

Babylon's Fall
З одного боку, анонс Babylon's Fall став приємним сюрпризом, все ж це гра від Platinum Games. З іншого, з двохвилинного трейлера мало що було зрозуміло: начебто якесь фентезі-майбутнє і щось сталося зі світом, а лицарі в красивих обладунках молотять один одного. Ні кадру геймплея, жодної новини про гру з червня 2018.
Автори кажуть, що «сподіваються» розповісти щось про неї в цьому році. Загалом, ситуація незрозуміла. Але заради Platinum Games можна потерпіти.

7411.png

The Last Campfire
Вперше гру показали в грудні 2018 на The Game Awards. The Last Campfire займаються два розробники з Hello Games, - Стів Берджесс і Кріс Симонд - а студія їм просто допомагає.
Про гру поки відомо не так багато: це історія милої істоти (в грі його називають "ember"), який опинився в якомусь загадковому місці і намагається знайти шлях додому. Головне, що зараз продає The Last Campfire - її трейлер. Виглядає дуже затишно, а ще пісня чудова - "Josh Garrels - White Owl", обов'язково послухайте.

А ви очікуєте якусь з цих ігор? Геймпад

23 Коментарі
Ентузіаст

daysgone.jpg

Магістр
Магістр

Я лично жду, думаю как и многие,  Cyberpunk 2077 Геймпад

Досвідчений

Ігри - це не моє, але в оцю останню The Last Campfire я б зіграла Задоволений

Магістр

а я чекаю на другу частину Ori )

Магістр

@Kucheryavaya  можливо вам сподобаються теж 

платформери: 

Gris  (признана одной из самых красивых игр 2018г) - интересная головоломка 

и 

Ori and the Blind Forest

Кмітливий

@Alisa тоже увлекаетесь играми? 😉

Магістр

@sunlife  иногда люблю поиграть ) 

Community manager

CyberPunk ожидаем =))) А кто в настолку играл?

Кмітливий

А кто в настолку играл?

CyberPunk есть еще и в настольной версии? Вот это интересно для меня Задоволений 

Community manager

@sunlife я бы даже сказал наоборот, с настольной игры делают компьютерную=)

Шукач

Дааа настолка крутая, играл пару раз. лютый экшн

Ентузіаст

Дааа настолка крутая, играл пару раз. лютый экшн

Надо поиграть) А сколько там надо игроков, не помните?

Шукач

Боюсь это не совсем классическая настольная игра, для вашего понимания. cyberpunk 2020

Это настольная Ролевая игра в которую нужен 1 ведущий и хотя бы два игрока, но в идеале 1 ведущий и 4ри игрока.

Но опыт когда я в нее поиграл я получил колоссальный опыт.

Шукач

Там по ссылке, есть правила=)))

Ентузіаст

@IrnaelСпасибо! Підморгує

Ентузіаст

Релизный трейлер:

Допитливий

я мя тоже есть кросоввер у мене 37 уровень ета игра просто класПалець догори рекомендую

Шукач

@OliynikAA А о какой игре речь?

Магістр

@OliynikAA круто!Палець догори и давно играете?

Старанний

Я бы писал платформы, на которые будет выходить игра.

Community manager

Вариант, добавим чуть позже=)

Магістр

Я бы писал платформы, на которые будет выходить игра.

спасибо за предложение Підморгує
@default_user  а вы тоже любите поиграть? какие игры?