ДЯК! Як краще захистити свій WiFi

Унікальний
6121

В інтернеті часто пишуть, що кіберзлочинці можуть підключитися до вашої домашньої Wi-Fi-мережі та вкрасти різні приватні дані – від паролей до грошей. Його роботу можна ускладнити, і різні фахівці для цього дають різні поради, з яких я вибрав шість:

Встановіть оригінальні логін та пароль

Багато роутерів пропонують заводські налаштування. В тому числі – логін та пароль. Доступ до багатьох таких роутерів можна отримати через інтернет через протокол дистанційного керування Telnet, і якщо зловмисник введе стандартну комбінацію, то отримає контроль над Wi-Fi-мережею.

Фахівці ще радять по можливості періодично змінювати логін та пароль. Наприклад, раз на місяць.

Підсильте шифрування

Шифрування сигналу не дає повної безпеки, але значно ускладнить зловмиснику роботу. Найлегше обійти стандарт WEP, а ось WPA2/WPA «зламати» значно складніше.

Приховайте свою мережу

Ускладнити проникнення до мережі Wi-Fi можна, прибравши з ефіру її назву (SSID). Щоб підключитися до такої, необхідно знати її точну назву.

Вимкніть WPS (QSS)

Завдяки цій функції простіше підключати до Wi-Fi-мережі нові пристрої. Але WPS (QSS) має вразливості, які дозволяють кіберзлочинцям обходити систему захисту.

Послабте сигнал

Зовсім не обов’язково покривати сигналом свого роутера піввулиці, можна зменшити потужність радіопередавача до необхідного мінімуму – щоб вистачило якраз для квартири. Тоді зловмисник не зможе піймати сигнал з двору.

Визначте дозволені пристрої

Ще одна річ, яка завадить зловмиснику – це список гаджетів, що можуть підключатися до роутера. Для цього в налаштуваннях пристроїв треба взнати їхні унікальні цифрові номери – МАС-адреси – та ввести їх в меню налаштувань роутера.

А що б ви додали в цей список?

ПИТАННЯ ДО АКЦІЇ "Став ДЯК, відповідай на питання та вигравай флешку щотижня!"

Ефективність роботи WiFi залежить не лише від рівня захисту, але й від місця розташування точки доступу. Питання в наступному: як називається утиліта, яка показує найкраще місце розташування для роутера у будь-якому приміщенні?

Підказку шукайте тут (власні варіанти відповідей також будуть враховані).

30 Коментарі
Магістр

Корисні поради!!!! :manhappy:

Я ще добавив би обмеження в кількості адрес, які видає DHCP роутера. Виключно по кількості пристроїв, які підключаються до роутера.  Ще б добавив необхідність "слідкування"  за мережею. Для цього є велика кількість програм.

Висвітлювач

Все зрозуміло, але я так думаю, що всі поради доречні + 

https://support.symantec.com/en_US/article.TECH170752.html

Перекриває, блокує гарно "Кисень" від різних атак ПК.

Розумник

Если есть возможность поставить Radius server.
Автоматически менять пароли по заданому времени, или использовать спецсимволы, что правда не удобно.

Магістр

В принципе написаного для домашнего пользования достаточно.  Порекомендовал бы еще убрать доступ  к настройкам роутера  по Wi-fi  и с порта WAN. 

Представитель компании

Відповіді приймаються до 22.11.15 (включно)!

Магістр

Только ради Вас @VashaNataliia,  я соглашусь, что  WiFi Solver САМАЯ ЛУЧШАЯ ПРОГРАММА!!!! :manvery-happy:

Представитель компании

@Юрий_М, програма не найкраша, вона показує найкраще місце розташування для роутера.

Ви також можете запропонувати власний варіант відповіді!=)

Старанний

Утиліта для Android WiFi Solver

Старанний

WiFi Solver

Відслідковувач

Утиліта для Android WiFi Solver покаже ідеальне місце для роутера для будь-якого приміщення.

Відслідковувач

WiFi Solver

Старанний

WiFi Solver

Відслідковувач

WiFi Solver

Відслідковувач
Утиліта для Android WiFi Solver покаже ідеальне місце для роутера для будь-якого приміщення. Також при настройці роутера необхідно обов’язково змінити стандартний ключ на власний. Він повинен бути довжиною від 12 символів і повинен складатися з букв і цифр. Не використовуйте банальні паролі, наприклад wi-fi,-wi fi, mywifi і т.д.
Старанний

Утиліта для Android WiFi Solver 

Старанний

WiFi Solver для Android.

Відслідковувач

Утиліта для Android WiFi Solver покаже ідеальне місце для роутера

Старанний

Утиліта для Android "WiFi Solver"

Допитливий

Утиліта для Android WiFi Solver покаже ідеальне місце для роутера у будь-якому приміщенні.

Ентузіаст

Утиліта для Android WiFi Solver 

Розумник

WiFi Solver 

Розумник
Утилiта для Аndroid WiFi Solver.
Відслідковувач

Утиліта для Android має назву WiFi Solver.

Відслідковувач

Утиліта для Android WiFi Solver

Старанний

WiFi Solver для Android.

Відслідковувач

для Android WiFi Solver 

Магістр

Відповіді приймаються до 22.11.15 (включно)!  А сегодня какое число? :manhappy:

Представитель компании

Вітаємо переможця!

@olenasemkiyash, саме Ви стали власником cуперстильної флешки ДЯК на 8 Гбайт цього тижня.

Чекаємо від Вас зворотного зв'язку в особистих повідомленнях! Подмигивающий

23.11.15-победитель.PNG

Відтепер шукайте акційні запитання у розділі "Новини компанії"

Питання цього тижня шукайте тут!=)

Нехай щастить!

Магістр

Якщо я правильно зрозумів результати, то моя відповідь не була зарахована, тому що вона "неправильна"? :manhappy:

Представитель компании

@Юрий_М, ні, ваша відповідь вірна!

Вибачте, найближчим часом переоберемо переможця із врахуванням вашої відповіді.