GeForce RTX 2060

Інноватор
1274

n1.jpg

Найголовніше: відеокарти GeForce RTX 2060 дійсно отримають у своє розпорядження 1920 CUDA-ядер, 240 тензорних ядер і 30 RT ядер для апаратного трасування променів. Крім того, ці відеокарти матимуть 120 блоків текстурування (TMU) і 48 блоків растрових операцій (ROP). Базова частота складатиме 1 365 МГц з можливістю її збільшення в Boost-режимі до 1680 МГц.

Як і передбачалося раніше, в первинному варіанті GeForce RTX 2060 будуть комплектуватися 6 Гбайт GDDR6 SDRAM c 192-бітної шиною. Ефективна частота відеопам'яті, аналогічно іншим представникам сімейства Turing, складе 14 Гбіт / с на контакт, що відповідає пропускній здатності 336 Гбайт / с.

З точки зору позиціонування RTX 2060 представляється NVIDIA в якості заміни GTX 1060. Однак при цьому в керівництві для оглядачів стверджується, що по продуктивності новинка буде порівнянна з GeForce GTX 1070 Ti.

Рекомендована вартість GeForce RTX 2060 встановлена в $ 349, що на $ 100 вище офіційної ціни максимальної версії GeForce GTX 1060. Продажі карт почнуться 15 січня. У комплект з відеокартами буде додана одна з ігор - Battlefield V або Anthem.

Оскільки компанія NVIDIA вирішила зберегти для 2060 підтримку апаратного трасування променів, постає питання про можливість її використання на практиці. Але, як обіцяє компанія, грати «з променями» на цій карті цілком реально. Наприклад, в Battlefield V з роздільною здатністю 1080p відеокарта повинна забезпечувати середню частоту кадрів на рівні 58 fps при ультра-якості трасування променів і 66 fps - при середній якості. У разі перемикання на більш високу роздільну здатність 1440p показники середньої кадрової частоти будуть знижуватися до 43 і 53 fps при ультра- і середній якості трасування відповідно. Але в будь-якому випадку, ці числа вище порога іграбельності, як вважає NVIDIA.

Повні характеристики GeForce RTX 2060 в порівнянні з іншими представниками сімейства Turing наведені в таблиці.

n2.png

Мануал також містить відомості про продуктивність GeForce RTX 2060 в реальних іграх. Відповідні дані наведені на наступних діаграмах, але слід мати на увазі, що це - не результати незалежного тестування, а інформація виробника, яка може бути надмірно оптимістичною і потребує перевірки.

n3.png

Представлені результати тестів отримані в системі з процесором Core i9-7900X і 16 Гбайт оперативної пам'яті.

n4.png

Якщо орієнтуватися на ці дані, то в середньому GeForce RTX 2060 пропонує проміжну продуктивність між GeForce GTX 1070 Ti і GeForce GTX 1080. При цьому перевага над GeForce GTX 1060 становить від 50 до 60 відсотків в залежності від «дозволу» монітора.

9 Коментарі
Ентузіаст
Рекомендована вартість GeForce RTX 2060 встановлена в $ 349, що на $ 100 вище офіційної ціни максимальної версії GeForce GTX 1060. Продажі карт почнуться 15 січня. У комплект з відеокартами буде додана одна з ігор - Battlefield V або Anthem.

Они бандлируют pre-order версией что ли?

Открытая бета - 1 февраля

Релиз - 22 февраля

src: https://www.altchar.com/games-news/583445/anthem-open-beta-starting-on-01-february-2019

Магістр

@UnkindledOne как обычно там будет лежать купон, который вы регистрирует на Steam, и после официального выхода игры получаете возможность ее скачать.

Шукач

Да кому нужен этот бандл, если я захочу купить игру я её куплю, а то что они вложили её в стоимость видяхи это жесть -60$ к цене и я был бы рад=)

Ентузіаст

@AndreyPopov, в стиме ее не будет.

Но суть понятна :)

Гуру

UnkindledOne я думаю в стиме появится но к концу года скорей всего. Это тока вопрос времени

Ентузіаст

@Surf, нет. Это ААА-тайтл от EA. При этом - ещё и игра-сервис. На ПК он будет эксклюзивом Origin. 

Гуру

UnkindledOne ну такого апгрейта пока нет в планах 
Community manager
Nvidia снизила прогноз по выручке на 18% — линейка RTX продаётся ниже ожиданий

Акции компании подешевели на 15%.

Шукач

@IrbisMA мдааа ну ожидаемо, если ттх сравнивают с 1060