Названі найнебезпечніші соціальні мережі

Мудрець
328

Соц сети.jpg

Згідно статистичних даних, понад 90% молодих людей у ​​світі, регулярно користуються соцмережами. Тому не буде помилкою сказати, що соціальні мережі надають найпотужніший вплив на їх душевний стан.

Соціальна мережа Instagram, є найбільшою небезпекою для психічного здоров'я молоді, в той час як відеохостинг YouTube - найкориснішим, за повідомленням на основі досліджень Королівського товариства охорони здоров'я Великобританії.

Члени Британського Королівського товариства охорони здоров'я провели соцопитування в якому взяли участь 1479 осіб у віці від 14 до 24 років. Молоді люди відповідали на серію питань, про те, як YouTube, Instagram, Snapchat, Facebook і Twitter впливають на їхнє щастя і самопочуття. Оцінювали платформи по 14 критеріям, серед яких: депресія, самотність, булінг, тривога, прийняття свого тіла та інші.

соц сети.png

Результати показали: Instagram - найнебезпечніша соціальна мережа у світі.

Друге місце в цьому антирейтингу розділили Facebook і Snapchat. Крім того, знайшлися платформи, які сприятливо впливають на психіку. Перше місце серед «позитивних» сайтів зайняв YouTube, а друге - Twitter.

Причини появи депресій через користування Instagram, які називали респонденти:

• постійне порівняння своєї зовнішності з чужими фотографіями
  • неможливість лягти спати вчасно
  • страх втратити останні події з життя людей, на акаунти яких вони підписані
  • нехтування дружбою і відносинами з людьми в реальному часі
  • заздрість (до чужих покупок, способу життя, досягнень і подорожей)

Instagram містить в собі небезпеку, перш за все, для дівчат - "ідеальні" фотографії блогерів змушують багатьох вважати себе недостатньо привабливими.

А яка ваша думка з цього питання, чи насправді соціальні мережі так впливать на підлітків та людей вцілому?

2 Коментарі
Досвідчений

А яка ваша думка з цього питання, чи насправді соціальні мережі так впливать на підлітків та людей вцілому?

Так думаю, що впливають

Ентузіаст

• нехтування дружбою і відносинами з людьми в реальному часі

Не считаю подобное чем-то плохим. Это должно быть выбором каждого, навязывать ценности, которые выгодны "политике партии" - не есть гуд.