Фільм жахів від штучного інтелекту

Модератор

и.jpg

Технології та нейронні мережі не стоять на місці й кожен день розвиваються. Остання новина вражає! Вперше Штучний Інтелект Бенджамін самостійно створив повноцінну короткометражну картину за 48 годин. Сценарій, всі сцени та діалоги, музичний супровід були розроблені та змонтовані ним, без втручання його розробника.  Звісно, що Бенджамін не жива людина, і не може самостійно взяти камеру в руки та вийти на знімальний майданчик. Тому для створення власної картини йому надали безліч чорно-білих фільмів минулого, з яких він сам обрав необхідні фрагменти, провів озвучку, і навіть сам визначив вирази обличчя та замінив їх на ті, що вважав доречнішими в сцені. 

Заголовок газети, що з’являється в одній зі сцен, скоріш за все, також вигадано штучним інтелектом.

За сюжетом, у новому створеному короткометражному фільмі «Zone Out» зірка серіалу «Кремнієва долина» Томас Міддлдітч грає вченого, що намагається зупинити поширення вірусу, що змінює обличчя людей. Його власне обличчя весь час тремтить та збігає, а вуста іноді зникають повністю. У його колеги по фільму, актриси Елізабет Грейс, ситуація не краща. Над її губами іноді з'являються чиїсь чужі вуса. Виглядає досить моторошно. Схоже, що вірус вже проник в них.

Як же Томас Міддлдітч та Елізабет Грейс потрапили до картини, адже зніматися ще в чорно-білому кіно минулого вони не могли, а у новоствореному фільмі вони є. Все дуже просто. Досить перед початком обробки вказати штучному інтелекту кого саме бажаєте бачити у головних ролях. Далі він самостійно замінить обличчя героїв. Звісно, що згоду акторів розробник штучного інтелекту отримав заздалегідь. 

face.pngОбличчя для тренування Бенджаміна

Цікаво, що це другий фільм над, яким працює нейромережа Бенджамін. У першій кінострічці «Sunspring» сценарій фільму був повністю написаний цим штучним інтелектом, але актори самі відігравали свої ролі, а за монтаж і за звук відповідав професійний режисер. Цей фільм пройшов відбір на лондонський кінофестиваль Sci-Fi London Film Festival у 2016 році й навіть увійшов у ТОП 10 серед багатьох короткометражок.

Також цікавий факт, що Бенджаміном нейромережа назвала себе сама. Засновники штучного інтелекту Оскар Шарп і Росс Гудвін, спочатку назвали його «Джетсон». Але під час презентації першого фільму на фестивалі, хтось запитав, чим штучний інтелект займатиметься після цього. Той відповів досить дивно та лячно і повідомив: «Мене звуть Бенджамін». Після цього «Джетсоном» його більше ніхто не називав. :)

Цікаво, що сюжет кінострічки залежить від того, які фільми для навчання надають Бенджаміну. Якщо замість жахів необхідна романтична комедія, то сотню саме таких фільмів потрібно йому надати для обробки. А це вже може стати проривом у новітніх технологіях і зовсім змінити кіноіндустрію майбутнього.

Не зважаючи на те, що за задумом мав вийти лячний науково фантастичний короткометражний фільм, мені чомусь було дуже весело при його перегляді.  

Бажаю всім гарного перегляду! :)

9 Коментарі
Магістр

@Alisa дякую! Якщо б це зняла людина, то мабуть ніхто б не ставив питання, - а що він палив ? :manvery-happy:

А так є,  якийсь мабуть нейро-ганджубас  для  p-n переходів?  :manlol:

А цей мабуть теж "дунув" :manhappy:

https://znaj.ua/vpershe--v-istoriyi-robot-zvilnyv-rozrobnyka

Магістр

Я не буду заперечувати "здібностей" ШІ, але те що він зробив,  не можна називати ані "створив", ані творчістю. Тут цього нема, а тому - зліпив і додумав :manhappy:

Хічкок був би в ах....є від такого кіна :manlol:

Модератор

Юрий_М, дякую! )) 

Чому ж?  Дивно казати про електроні мізки, але частково саме "створив"! ) Адже в реальності тієї музики та такого сценарію не існувало, хоч і ШІ не вистачило трохи логіки. Звісно, що про конкуренцію творцям сучасності казати ще зарано, але з такими успіхами через кілька років від команди Бенджаміна можна очікувати цікавих результатів. 

Доречі, за мотивами творчості Хічкока є своя нейромережа психопата, але питання "Що курив автор?"  залишається відкритим для всіх ШІ. :)) 

Магістр

Ну не знаю, чи можна назвати творчістю, створення чогось, якщо цей процес здійснюється за алгоритмами хоч і дуже складними і створеними людиною? Це вже мабуть питання філософії :manhappy:

Я слово "зліпив" заміню на більш вдале, сучасне, зміксував сюжет :manvery-happy: 

Модератор

@Юрий_М щодо сюжету, то згодна. Стосовно музичного оформлення, то мені сподобалося. )

Багато залежить від того, як навчують ШІ. Чим кращі приклади йому надають, тим якісніший результат можливо отримати. Враховуючи, що Бенджамін проект ентузіастів, яким займаються у вільний час, то це круто! :) Згодні? ) 

Магістр

Ні, не згоден. Це не творчість, і це  моя думка  :manhappy:

Але це круто! :manhappy:

Ентузіаст

якісь не зрозумілі емоції від перегляду :womanembarrassed: трохи моторшно від кінцівки фільму... як тепер забути цей сміх? 

Мудрець

да, фильм получился очень нестандартный и даже забавный местами :robotlol:

Мудрець

интересно а этот интеллект если его не пичкать ничем сам по себе как то развивается? 

ну типа начальны даные а дальше сам  живет своей типа жизнью. тады он как малой хоть и електронный) 

ну типа как ребенок