«Подушка безпеки» для смартфона

Старанний

Падіння на тверду підлогу для сучасних пристроїв з великими скляними екранами може стати фатальним. Звичайно, ви можете придбати смартфон з високим ступенем захисту і міцним корпусом, ось тільки виглядати він буде куди менш витончено, ніж тонкі та крихкі фаблети. Однак, здається, можливість зберегти скло смартфона цілим при падінні з будь-якої висоти все ж є.

11.jpg

Студент-інженер Філіп Френзель з університету Олена в Німеччині запатентував захисний чохол, що має незвичайну конструкцію, яка пом'якшить будь-який удар, на яку б сторону не падав смартфон.

За його словами, ідея прийшла до нього після того, як він розбив свій новий iPhone, який випав з кишені куртки. Розробка винаходу зайняла чотири роки. Всі деталі друкувалися на 3D-принтері. Отриманий чохол - це свого роду механічна подушка безпеки.

Чохол оснащений датчиками, які спрацьовують, коли смартфон опиняється в стані вільного падіння. За сигналом датчиків з чотирьох країв чохлу висуваються металеві пружини у вигляді «пелюсток», що пом'якшують удар. На яку б сторону не падав гаджет, пошкоджень він не отримає. 

11-4.PNG

Після того, як механізм спрацював, а смартфон успішно приземлився, вам залишається тільки підібрати його і скласти пружини назад всередину чохла. Гумові підкладки на амортизаторах додатково пом'якшують удар, і, крім того, захищають вас від порізів. Цікаво, але це не перший подібний пристрій: компанія Amazon розробила свій власний захисний корпус з аналогічним принципом дії ще в 2012 році та отримала патент на нього. Проте, він так і не був втілений в життя.

Френзель вже створив логотип для своєї розробки й навіть надрукував з ним кілька футболок. Збір коштів на Kickstarter, за словами творця чохла, почнеться найближчим часом.

Винахід дійсно цікавий та має бути корисним, тому що випадки падіння смартфона з рук трапляються, як би обережно ми з ним не обходились.  А ви б «одягнули» свій смартфон у такий чохол?

6 Коментарі
Мудрець

Так прикольно раскрывается :robothappy: было бы прикольно, если он действительно как подушка безопасности был, только тогда он наверное был бы не многоразовым...

А ви б «одягнули» свій смартфон у такий чохол?

я думаю, да. Ну смотря какая цена вопроса, конечно. 

Магістр

@vitttt носите смартфон на веревочке  или в мешке  или коробке с...

Шучу :manvery-happy: 

Мудрець

@vitttt носите смартфон на веревочке  или в мешке  или коробке с...

ахахаха, ну это если уж совсем все печально с руками :smileyvery-happy:

Магістр

@vitttt именно это я имел ввиду :manvery-happy:

Вот еще вариант, космические технологии :manvery-happy:

Мудрець

@vitttt именно это я имел ввиду Очень радостный (мужской)

Вот еще вариант, космические технологии Очень радостный (мужской)

в таком круглом виде, придется еще погоняться за ним, а то укотиться может далеко и безвозвратно :robotvery-happy: 

Магістр

конечно это идеальней было бы, но технически не возможно из-за малой высоты :manvery-happy: