Штучний інтелект замінить інженера техпідтримки

Досвідчений
4670

У вас бували проблеми з налаштуванням нового обладнання в квартирі або офісі? Я періодично стикаюся з подібним. Кнопки сучасних кавоварок схожі на панель управління зоряним кораблем. Необхідна як мінімум технічна освіта, щоб заварити собі еспресо. А настройка домашнього WiFi-роутера або телевізора? Тут вже точно без ступеня інженера MIT не обійтися.

Ізраїльська компанія TechSee пропонує оригінальне рішення подібних проблем з використанням штучного інтелекту та доповненої реальності.

Як виглядає техпідтримка користувача сьогодні? Наприклад, у мене проблеми з підключенням WiFi-роутера, незрозуміло які дроти куди встромляти. Я дзвоню в сервіс і чекаю 20 хвилин поки мене з'єднають з ким потрібно. А потім фахівець, вислухавши мої плутані пояснення, починає вгадувати, в чому проблема.

Wait.jpg

Цей процес настільки болючий, що простіше погуглити проблему і за дві години розібратися самому. Ось якби інженер міг матеріалізуватися з повітря у мене в квартирі і подивитися на все своїми очима, тоді б інша справа.

TechSee пропонує щось подібне. Компанія розробила платформу, яка дозволяє техпідтримці побачити пристрій через смартфон клієнта, а потім, використовуючи технологію доповненої реальності, намалювати на екрані, що потрібно натиснути або виправити.

techsee-14.pngДоповнена реальність на прикладі платформи TechSee

Для клієнта процес простий. Він звертається до компанії виробника пристрою, вона відправляє йому посилання на веб-додаток для доступу до платформи TechSee. Інженер підтримки тепер бачить пристрій через камеру смартфона клієнта і може зрозуміти, в чому проблема. На відео нижче видно, як це працює.

TechSee пішла ще далі і зараз готує систему штучного інтелекту, яка замінить інженера служби підтримки в майбутньому. Штучний інтелект навчається розпізнавати моделі пристроїв і знаходити вирішення проблем. Спочатку людина і машина будуть працювати разом, але в майбутньому ...

В майбутньому роботи замінять людей на виробництві, хоча поки це звучить як казка. Але приклади впровадження подібних продуктів говорять про те, що ця казка може стати реальністю швидше, ніж здається.

4 Коментарі
Магістр
Тіки не кажіть, що Компанія вже перехувала кошти за ліцензію на "штучний інтелект" :))))
Досвідчений

@Юрий_М Интеллект у нас натуральный :robotlol: Причём в случае с ВОЛЯ Клубом - это коллективный разум :robothappy:

Магістр
@Myko_P, шо налякав Вас перерахуванням коштів? :)
Досвідчений

@Юрий_М Да нет, мы уже привыкли :robotlol: