Штучний інтелект замінить інженера техпідтримки

виконав користувач Dmitrek о ‎15-12-2017 в 13:52 (4 255 Перегляди)

У вас бували проблеми з налаштуванням нового обладнання в квартирі або офісі? Я періодично стикаюся з подібним. Кнопки сучасних кавоварок схожі на панель управління зоряним кораблем. Необхідна як мінімум технічна освіта, щоб заварити собі еспресо. А настройка домашнього WiFi-роутера або телевізора? Тут вже точно без ступеня інженера MIT не обійтися.

Ізраїльська компанія TechSee пропонує оригінальне рішення подібних проблем з використанням штучного інтелекту та доповненої реальності.

Як виглядає техпідтримка користувача сьогодні? Наприклад, у мене проблеми з підключенням WiFi-роутера, незрозуміло які дроти куди встромляти. Я дзвоню в сервіс і чекаю 20 хвилин поки мене з'єднають з ким потрібно. А потім фахівець, вислухавши мої плутані пояснення, починає вгадувати, в чому проблема.

Wait.jpg

Цей процес настільки болючий, що простіше погуглити проблему і за дві години розібратися самому. Ось якби інженер міг матеріалізуватися з повітря у мене в квартирі і подивитися на все своїми очима, тоді б інша справа.

TechSee пропонує щось подібне. Компанія розробила платформу, яка дозволяє техпідтримці побачити пристрій через смартфон клієнта, а потім, використовуючи технологію доповненої реальності, намалювати на екрані, що потрібно натиснути або виправити.

techsee-14.pngДоповнена реальність на прикладі платформи TechSee

Для клієнта процес простий. Він звертається до компанії виробника пристрою, вона відправляє йому посилання на веб-додаток для доступу до платформи TechSee. Інженер підтримки тепер бачить пристрій через камеру смартфона клієнта і може зрозуміти, в чому проблема. На відео нижче видно, як це працює.

TechSee пішла ще далі і зараз готує систему штучного інтелекту, яка замінить інженера служби підтримки в майбутньому. Штучний інтелект навчається розпізнавати моделі пристроїв і знаходити вирішення проблем. Спочатку людина і машина будуть працювати разом, але в майбутньому ...

В майбутньому роботи замінять людей на виробництві, хоча поки це звучить як казка. Але приклади впровадження подібних продуктів говорять про те, що ця казка може стати реальністю швидше, ніж здається.

Коментарі
виконав користувач Магістр
о ‎15-12-2017 в 14:42
Тіки не кажіть, що Компанія вже перехувала кошти за ліцензію на "штучний інтелект" Смайлик "Щасливий")))
виконав користувач Community manager
о ‎15-12-2017 в 15:10

@Юрий_М Интеллект у нас натуральный Робот голосно сміється Причём в случае с ВОЛЯ Клубом - это коллективный разум Щасливий робот

виконав користувач Магістр
о ‎15-12-2017 в 15:17
@Myko_P, шо налякав Вас перерахуванням коштів? Смайлик "Щасливий"
виконав користувач Community manager
о ‎18-12-2017 в 10:36

@Юрий_М Да нет, мы уже привыкли Робот голосно сміється

Оголошення
Вітаємо вас у онлайн спільності ВОЛЯ Клуб!
Позначки