Світлове музичне шоу до Хелловіну на власному будинку

Досвідчений
4743

Житель міста Трейсі в Каліфорнії Том БетДжорж (Tom BetGeorge) влаштував до цьогорічного Хелловіну світлове шоу. Інсталяцію він розмістив на власному будинку, шоу розгортається під музику з мультфільму «Кошмар перед Різдвом».

Світлове шоу починається близько 19:00 і працює до 21:00. У ніч на Хелловін Том планує не вимикати його до 22:00. За словами Тома, він запланував шоу ще на початку року у січні. Встановлення конструкції він розпочав у серпні.

"Я хотів зробити безкоштовне шоу для сусідів, особливо для тих, хто не може дозволити собі поїздку в Діснейленд. Деякі жителі хочуть заплатити мені за це, але я не приймаю грошей. Я відношу гроші в місцевий притулок для бездомних. Найбільше мені подобається дивитися, як дорослим і дітям здається, що вони побачили магію в реальному житті.", розповідає Том.

Том каже, що іноді до його дому приїжджають поліцейські і привозять членів своєї сім'ї, щоб показати ім шоу. Схожий перформанс БетДжордж вже робив у 2015 році. Минуле шоу було присвячено найкращим лиходіям з мультфільмів студії Disney.

Джерело  TJornal

1 Коментар
Магістр

@Myko_P спасибо большое! :manhappy: