«Вертикальна» комп'ютерна мишка від Logitech

Модератор
459

mx-vertical-pdp 1.jpgLogitech MX Vertical

Компанія Logitech представила нову комп'ютерну мишку Logitech MX Vertical, яка відрізняється незвичним «вертикальним» дизайном.

Вважається, що «вертикальні» комп'ютерні мишки, забезпечують більш природне положення руки. Це знижує навантаження на м'язи та зменшує тиск на зап'ястя. Долонь розташовується найбільш зручним чином, що забезпечує високий рівень комфорту. При роботі із звичайною  горизонтальною комп'ютерною мишкою нам доводиться вигинати руку, щоб долоня була паралельна столу. При тривалій роботі це може привести до болю в зап'ясті, онімінні та слабкості м’язів.

Унікальна особливість моделі MX Vertical конструкція з вертикальним кутом 57 градусів. При такому положенні кисті додатково знижується напруга передпліччя та навантаження на зап'ястя, а великий палець зручно розміщується на спеціальній підставці.

Вертикальна мишка Logitech має габарити 79х78,5х 20 мм і важить 135 грамів, що набагато важче пересічних офісних аналогів. Мишка має акумулятор ємністю 240 мА/год., що забезпечує швидку зарядку. Всього за хвилину батарея набирає енергії на три години роботи. А без підзарядки мишка здатна працювати до чотирьох місяців.

mx-vertical-pdp 3.jpgLogitech MX VerticalЗавдяки вдосконаленій технології оптичного відстеження та спеціальному перемикачу швидкості руху курсора кількість рухів рукою, як стверджується, вдалося скоротити в чотири рази. Комфортна форма мишки призначена для будь-якої долоні. Корпус мишки виконаний з алюмінію і м'якої гуми.

Підключення до комп'ютера може здійснюватися трьома способами: за допомогою Bluetooth, через безпровідний приймач Logitech Unifying і за допомогою кабелю USB Type-C.
Цінник на Logitech MX Vertical встановлений на $ 99,99. У вільному продажу мишка з'явиться вже цього м
ісяця.

А ви зробили б свій вибір на користь вертикальної мишки?

5 Коментарі
Ентузіаст

Похожа на космический корабль из сериала Звездные врата (SG).

Гуру

Очень не обычно. Но я бы попробовал такой поработать Грайливий 

Мудрець

интересно зауюзать ! я придумал! давайте в качестве приза в клубе разыграем  ПідморгуєЗахоплено посміхається мож и мне повезет! ))))

Гуру

интересно зауюзать ! я придумал! давайте в качестве приза в клубе разыграем   мож и мне повезет! ))))

хорошая идея! Перемога

Розумник

А ви зробили б свій вибір на користь вертикальної мишки?

думаю, що вертикальна мишка - це незвично, але зручно! Обачливий Тому я мабуть, так!ОК