Зустрічайте Mint Browser від Xiaomi

Гуру
867

111111.jpg

Xiaomi випустила Mint Browser - браузер для Android з нічним режимомсинхронізацією закладок і без рекламних повідомлень. 

Китайський технологічний гігант Xiaomi випустив додаток Mint Browser для платформи Android. На справді це спрощена версія браузера, що вже є в прошивці MIUI, але тепер його можна встановити на всіх пристроях з ОС Android 4.4 та вище. 

Що цікавого в Mint Browser

Насамперед він легкий для завантажування, адже файл для встановлення всього в 10 Мб. Він швидкийбезпечний та зовсім невибагливий до ресурсів системи. Звичайновін не такий функціональнийяк Google Chromeале й нітрохи не гірше за ньогоа також за інші популярні браузери.

Все, що зазвичай необхідно від браузера майже все це є у Mint Browser: вкладки, закладки, голосовий пошук, режим «Інкогніто», режим читання, економія трафіку, синхронізація та деякі інші функції. Плюсом програми відзначається те, що в ньому немає реклами, хоча Xiaomi трохи злукавила і все ж таки вона там є,але нав'язливих банерів на стартовому екрані всього браузера, як в MIUI немає. В Mint Browser також є нічний режим, що затемнює веб-сторінки, роблячи читання та серфінг більш комфортним для очей в нічний час, хоча деякі елементи сайтів можуть відображатися не найкращим чином, але в цілому цим режимом можна користуватися. Хоча в до недоліків браузера можна віднести хіба що відсутність блокування реклами впн, а також обмежений вибір пошукової системи (Google або Yahoo). Завантажити Mint Browser можна у Play Market за посиланням

b3bb5fb3-6240-4e27-ac60-dd14be937e05.jpeg

Я також завантажив та спробував. Програма запросила дозвіл на геодані, доступ до фото й медіафайлів та камери. Також система пропонує його встановити за замовчуванням. Перше, що потрібно було налаштувати це пошукову систему, інакше браузер не хоче нічого шукати. Далі, відзначу що Mint дійсно дуже простий, інтуїтивно зрозумілий та швидкий. На стартовій сторінці можна одразу налаштувати свої улюблені сайти, або переглянути ті що вже є з запропонованих та з легкістю видалити ті, що не потрібні.

Отже рекомендую спробувати та залишити тут свій відгук про Mint Browser від Xiaomi )

7 Коментарі
Ентузіаст

Нет, спасибо. Google, Firefox, Safari - они рвут всех, своей синхронизацией между всеми устройствами в экосистеме.

Общее запоминание паролей/закладок/табов для всех устройств - я от этого отказаться не смогу.

И это только верхушка айсберга, есть еще интеграция с голосовыми помощниками и ОС в целом.

Гуру

UnkindledOne ну я для интереса поставил но в акк на нем не заходил, пока юзаю без синхронизаций. полет нормас
Магістр

@Surf спасибо, попробую

Мудрець

Лучше старый, добрый хром )))

Магістр

Лучше старый, добрый хром )))

новенькое тоже надо пробовать Підморгує

Досвідчений

а мені назва подобається - Mint Browser
от одразу захотілось спробувати їм скористатися Задоволений

Ентузіаст

@Kucheryavaya, у меня сразу ассоциация с дистрибутивом линукс.