ДЯК-обговорення: АМС українською

ВИРІШЕНО
Магістр

Re: ДЯК-обговорення: АМС українською

VashaNataliia написано:

Ви можете переглядати у наших пакетах славетний, всесвітньовідомий і непередбачуваний  американський телеканал АМС.!

Посмотрел и я этот канал. :manhappy:

Что я могу по этому поводу сказать? А скажу Вам следующее, не знаю, как там за океаном расшифровывается АМС, а у меня появилась своя версия: Аналог Местного Cine+.  Я за вечер пятницы и пол дня субботы 2 (два!!!) фильма два раза посмотрел :manvery-happy:

А еще я своим детям могу не просто рассказать, а даже показать по фильмам, что было тогда в конце 80-х модно и  доказать, что жили мы не вместе с динозаврами (без мобильных, планшетов и ВК с ОК) :manhappy:

Может это конечно только в эти выходные такая подборка фильмов была, не знаю, но я больше  склоняюсь к мысли о том, что этот канал был создан исключительно для тех, кто жил за "железным занавесом" и не мог получать наслаждение от просмотра "шедевров" заокеанского кина  в "до и после" перестроечные времена. :manvery-happy:

Місто

Харків

Інноватор

Юрий_М написано:

VashaNataliia написано:

Ви можете переглядати у наших пакетах славетний, всесвітньовідомий і непередбачуваний  американський телеканал АМС.!

Посмотрел и я этот канал. :manhappy:

Что я могу по этому поводу сказать? А скажу Вам следующее, не знаю, как там за океаном расшифровывается АМС, а у меня появилась своя версия: Аналог Местного Cine+.  Я за вечер пятницы и пол дня субботы 2 (два!!!) фильма два раза посмотрел :manvery-happy:

А еще я своим детям могу не просто рассказать, а даже показать по фильмам, что было тогда в конце 80-х модно и  доказать, что жили мы не вместе с динозаврами (без мобильных, планшетов и ВК с ОК) :manhappy:

Может это конечно только в эти выходные такая подборка фильмов была, не знаю, но я больше  склоняюсь к мысли о том, что этот канал был создан исключительно для тех, кто жил за "железным занавесом" и не мог получать наслаждение от просмотра "шедевров" заокеанского кина  в "до и после" перестроечные времена. :manvery-happy:

Я поумничаю тут чуть-чуть )))

Канал ранее назывался American Movie Classics, однако с 2002 года в связи со значительными изменениями в программах носит название AMC.

Місто

Київ

Висвітлювач

Користувач

Юрий_М написав:

Я за вечер пятницы и пол дня субботы 2 (два!!!) фильма два раза посмотрел :manvery-happy:

Так, це вже не погано - "качаємо" рейтинг... :)

Але, як на мене, то хоч реклама не заважає.

А хто формує контент каналу ? 
І по телепрогамі:  "Повторение - мать  учения" ( для тих, хто не подивився вчасно, або незміг)
Всё так чинно и благородно! 
А переклад "Українською" мені подобається!
МОЛОДЦІ !

Місто

Київ

Мандрівник

Користувач

rockvb написав:

А хто формує контент каналу ? 

Стосовно контенту каналу, то люди кажуть що з 1 квітня в нас показують відео з AMC Russia й Воля надає доступ до 3 звукових доріжок: англійської, російської й (з 1 квітня 2016) української.

Місто

Київ

Ентузіаст

Відповідь: ДЯК-обговорення: АМС українською

Скажем так это лучше чем ничего, репертуар фильмов на канале старый, в основном идут фильмы 80-90х годов.

Місто

Киев

Ентузіаст

Андрей, мы не делаем особого культа с Виасат и Сони, но просто хочу вам сказать, подключить их в Украине для уважающего себя кабельного оператора не должно быть большой проблемой, было бы желание.

Місто

Киев

Інноватор

Gregory написано:

Скажем так это лучше чем ничего, репертуар фильмов на канале старый, в основном идут фильмы 80-90х годов.

Ну чому ж, ось які хіти чекають на нас:

«Бійся ходячих мерців» (Fear the Walking Dead). Проект в якомусь сенсі є приквелом серіалу «Ходячі мерці», незважаючи на те, що їх герої ніяк не пов'язані. Дія відбувається в Лос-Анджелесі в перші дні епідемії.

«Пуститися берега» (Breaking Bad). Історія про шкільного вчителя хімії, який дізнається, що хворий на рак і задля забезпечення сім'ї вирішує зайнятися виготовлення метамфетаміну. Але сюжет набагато глибший. Герої серіалу шукають відповідь на питання: що краще – довго тьмяно тліти, чи яскраво спалахнути і згоріти.

«Зупинись і гори» (Halt and Catch Fire). Серіал розповідає про революцію в комп'ютерній індустрії 80-х років. Один з колишніх співробітників IBM хоче створити власний комп'ютер, але інженер-мрійник стикається з корпоративними гігантами.

Місто

Київ

Ентузіаст

Спасибо за информацию, посмотрим, жаль только что время очень ограничено, почти целый день на работе, разве что только на выходных. 

Місто

Киев

Highlighted
Розумник

А HD версия канала на планируется?

Місто

Запоріжжя

Модератор

Re: Відповідь: ДЯК-обговорення: АМС українською

Здравствуйте, serzholino.

Канал транслируется в формате SDTV.