ДЯК-обговорення: АМС українською

ВИРІШЕНО
Представитель компании

ДЯК-обговорення: АМС українською

DYAK-09-04.jpg

НАРЕШТІ! З 1 квітня ви можете переглядати у наших пакетах славетний, всесвітньовідомий і непередбачуваний  американський телеканал АМС.

Спойлер

І справа не тільки у тому, що світові прем’єри тепер відбуватимуться на вашому домашньому телеекран. Від сьогодні ви можете почути, як персонажі культових серіалів, серед яких  «Пуститися берега» (Breaking Bad), «Бійтеся ходячих мерців» (Fear the Walking Dead), «Зупинись і гори» (Halt and Catch Fire), розмовляють українською!

Телеканал АМС доступний у всіх цифрових пакетах ВОЛІ, починаючи зі «Стартового».

Беріть участь у нашому ДЯК-обговоренні «новенького» - й отримуйте ексклюзивну флешку ДЯК! Розіграш відбудеться через тиждень – 8 квітня 2016 року. На кону – три флешки, які розіграємо серед учасників обговорення!

ДЯК!

Walt_Jesse_01-04.jpg

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ
Представитель компании
Відповідей: 31
Магістр

молодцы, особенно то что со Стартового доступен канал!

Місто

Дніпро

Висвітлювач

Користувач

VashaNataliia написав:

Телеканал АМС доступний у всіх цифрових пакетах ВОЛІ, починаючи зі «Стартового».

Ну,  нарешті !

Ось і нові канали почали зявлятися.
Я надіюсь, що ніхто з абонентів не буде розчарований у  АМС .

Місто

Київ

rockvb написано:

Я надіюсь, що ніхто з абонентів не буде розчарований у АМС .

да бросьте 😉  тут сразу же набежит куча недовольных, которые начнут кричать что это не сериалы, а непонятно что. что все равно смотреть нечего и дайте Виасат и Сони.

Місто

Дніпро

Скажем так это лучше чем ничего, репертуар фильмов на канале старый, в основном идут фильмы 80-90х годов.

Місто

Киев

Gregory написано:

Скажем так это лучше чем ничего, репертуар фильмов на канале старый, в основном идут фильмы 80-90х годов.

Ну чому ж, ось які хіти чекають на нас:

«Бійся ходячих мерців» (Fear the Walking Dead). Проект в якомусь сенсі є приквелом серіалу «Ходячі мерці», незважаючи на те, що їх герої ніяк не пов'язані. Дія відбувається в Лос-Анджелесі в перші дні епідемії.

«Пуститися берега» (Breaking Bad). Історія про шкільного вчителя хімії, який дізнається, що хворий на рак і задля забезпечення сім'ї вирішує зайнятися виготовлення метамфетаміну. Але сюжет набагато глибший. Герої серіалу шукають відповідь на питання: що краще – довго тьмяно тліти, чи яскраво спалахнути і згоріти.

«Зупинись і гори» (Halt and Catch Fire). Серіал розповідає про революцію в комп'ютерній індустрії 80-х років. Один з колишніх співробітників IBM хоче створити власний комп'ютер, але інженер-мрійник стикається з корпоративними гігантами.

Місто

Київ

Спасибо за информацию, посмотрим, жаль только что время очень ограничено, почти целый день на работе, разве что только на выходных. 

Місто

Киев

А HD версия канала на планируется?

Місто

Запоріжжя

Здравствуйте, serzholino.

Канал транслируется в формате SDTV.

З того, що помітив в нас точно не відео AMC Russia. І друге epg в телевізорі і програма на сайті не відповідає тому, що показує канал. Скоріш за все програма якраз AMC Russia, а в Україні зовсім інша програмна сітка. Тому прохання до Волі поправити epg та телепрограму на сайті.

Місто

Львів

Alexlv написано:

Тому прохання до Волі поправити epg та телепрограму на сайті.

Моя редакція прохання:  "Тому прохання до Волі, негайно поправити epg та телепрограму на сайті". :manhappy:

Місто

Харків

Користувач

Alexlv написав:

З того, що помітив в нас точно не відео AMC Russia. І друге epg в телевізорі і програма на сайті не відповідає тому, що показує канал. Скоріш за все програма якраз AMC Russia, а в Україні зовсім інша програмна сітка. Тому прохання до Волі поправити epg та телепрограму на сайті.

Що саме у вас не співпадає? Справа в тому, що я тільки що перевірила на Смарт Точ, і в мене все збігається. :cathappy:
У програмі http://volia.com/rus/tv/guide/?category=7 та у EPG написано, що о 19:20 починається фільм Х/ф "Дьяволица" -  саме цей фільм зараз показує) 

Як так розумію:

Що переналаштування всих каналів  на ТВ - повинно допомогти !!
Я це зробив, як  у "меню канала"   Світився САРАФАН

У мене , як "програма і трансляція"- все показує, як потрібно..
Дякую !!!

Місто

Київ

Вчора вечером вже все відповідало epg і програмі на сайті. Але у вівторок вечером цього не було, тому і написав. EPG відповідав програмі на сайті і був від каналу AMC, але фільми йшли інші.  

Місто

Львів

@Alexlv перенастройка каналов, обновление списка и все ок показывает как надо 🙂 

Місто

Київ

Отже, сьогодні 8 квітня - і вітаємо переможців розіграшу трьох флешек серед учасників ДЯК-обговорення нового телеканалу АМС!

Ними стали: serzholino, Alexlv  та Юрий_М!

Просимо трійку переможців протягом дня перевірити свої особисті повідомлення і надати необхідну інформацію по доставці флешек.

Randomizer-08-04.JPG

Місто

Київ

Мої вітання переможцям !!!
Нехай і надалі всим щастить  🙂

Місто

Київ

Андрей, мы не делаем особого культа с Виасат и Сони, но просто хочу вам сказать, подключить их в Украине для уважающего себя кабельного оператора не должно быть большой проблемой, было бы желание.

Місто

Киев

Досвідчений

Я хоть и посмотрел Во все тяжкие, но буду пересматривать на украинском. Очень интересно услышать озвучку.

Користувач

Dmitrek написав:

Очень интересно услышать озвучку.

Будемо надіятись, що буде класно..
Я за !!!

Місто

Київ

Будем "Посмотреть" - однозначно.

Місто

Харків