ДЯК-обговорення: АМС українською

ВИРІШЕНО
Highlighted
Старанний

Re: Відповідь: ДЯК-обговорення: АМС українською

З того, що помітив в нас точно не відео AMC Russia. І друге epg в телевізорі і програма на сайті не відповідає тому, що показує канал. Скоріш за все програма якраз AMC Russia, а в Україні зовсім інша програмна сітка. Тому прохання до Волі поправити epg та телепрограму на сайті.

Місто

Львів

Highlighted
Магістр

Alexlv написано:

Тому прохання до Волі поправити epg та телепрограму на сайті.

Моя редакція прохання:  "Тому прохання до Волі, негайно поправити epg та телепрограму на сайті". :manhappy:

Місто

Харків

Highlighted
Досвідчений

Користувач

Alexlv написав:

З того, що помітив в нас точно не відео AMC Russia. І друге epg в телевізорі і програма на сайті не відповідає тому, що показує канал. Скоріш за все програма якраз AMC Russia, а в Україні зовсім інша програмна сітка. Тому прохання до Волі поправити epg та телепрограму на сайті.

Що саме у вас не співпадає? Справа в тому, що я тільки що перевірила на Смарт Точ, і в мене все збігається. :cathappy:
У програмі http://volia.com/rus/tv/guide/?category=7 та у EPG написано, що о 19:20 починається фільм Х/ф "Дьяволица" -  саме цей фільм зараз показує) 

Highlighted
Висвітлювач

Як так розумію:

Що переналаштування всих каналів  на ТВ - повинно допомогти !!
Я це зробив, як  у "меню канала"   Світився САРАФАН

У мене , як "програма і трансляція"- все показує, як потрібно..
Дякую !!!

Місто

Київ

Highlighted
Старанний

Вчора вечером вже все відповідало epg і програмі на сайті. Але у вівторок вечером цього не було, тому і написав. EPG відповідав програмі на сайті і був від каналу AMC, але фільми йшли інші.  

Місто

Львів

Highlighted
Висвітлювач

@Alexlv перенастройка каналов, обновление списка и все ок показывает как надо 🙂 

Місто

Київ

Highlighted
Представитель компании

Отже, сьогодні 8 квітня - і вітаємо переможців розіграшу трьох флешек серед учасників ДЯК-обговорення нового телеканалу АМС!

Ними стали: serzholino, Alexlv  та Юрий_М!

Просимо трійку переможців протягом дня перевірити свої особисті повідомлення і надати необхідну інформацію по доставці флешек.

Randomizer-08-04.JPG

Місто

Київ

Highlighted
Висвітлювач

Мої вітання переможцям !!!
Нехай і надалі всим щастить  🙂

Місто

Київ

Highlighted
Допитливий

Re: ДЯК-обговорення: АМС українською

Не знаю,к кому обратиться,прошу помочь найти название фильма,транслировавшегося примерно в конце апрелч-начале мая на
АМС о французских маки-партизанах,о подрыве железной дороги и т.п.
Я там нашла любопытные кадры,помогите,пожалуйста, найти название фильма!!!
Місто

Харків

Highlighted
Унікальний

Re: ДЯК-обговорення: АМС українською

@galka не пробовали смотреть в телепрограмме по этому каналу или поgooglить, google знает все :manhappy:

Місто

Київ