Ответить

IPTV Airbites

Відслідковувач
ДЯКов:5
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:5
В Клубе с08.06.2017

IPTV Airbites

Вітання шановній громаді!

Так склалося протягом останніх років, що крокуючи у світле європейське майбутнє в такт із передовими технологіями, Я на теперішній день позбувся усього телевізійного непотребу. Взагалі слід чесно визнати, що класичне телебачення приречене і мусить померти разом із усіма іншими світовими імперіями.

Завдяки європейському провайдеру Airbites я повикидав з хати усі аналогові телевізори і повністю перейшов на перегляд якісного ТБ у цифровому форматі на персональному комп'ютерному екрані. У відкладених планах можливе придбання великого екрану на стіну, але однозначно тільки смарт без жодної обвіски будь-якими приставками -- Сучасна настінна панель -- це ж насправді звичайний комп'ютер просто "заточений" під певну функцію.

Перейшовши на більш дорогий тарифний план, я отримав у додаток до Інтернету можливість перегляду IPTV за IGMP протоколом в HD якості на будь-якому мережевому пристрої за допомогою універсального програвача VLC. Адекватно оцінивши перспективність даної технології, я також вирішив позбавитися всіх дротів у квартирі. Протестувавши різноманітні моделі від різних виробників, я нарешті придбав ДОРОГУЩИЙ Wi-Fi-роутер і отримав можливість дивитися телебачення також із повним комфортом у будь-якому куточку в хаті (в ліжечку, на балконі, в кухні, ...) і на будь якому обладнанні (ноут, планшет, смартфон, ...) і без будь-якихось ще програмних чи апаратних засобів. Благодать Божа --- тепер тільки б жити й тішитися... Та не судилося !!! Печальный

Попри обіцянки залишити все як було за незмінними тарифами і після моєї згоди стати абонентом "Волі" і авансової проплати у червні -- раптово у липні виявилося, що сервіс IPTV є недоступним. Після дзвінка у колл-центр я почув від оператора, що послуги телебачення в моєму пакеті немає... Це перший обман, що виявився -- все як було за тими ж цінами НЕ ЗАЛИШИЛОСЯ! На запитання про вартість пакету послуг, що включає в себе IPTV (залишити все як було) у відповідь я почув спочатку нісенітницю про те, що мені доведеться тягнути собі у ліжечко дріт і ставити собі на пузо приставку-тюнер :-/ Після усвідомлення оператором усього безглуздя наданої поспіхом пропозиції, мені було запропоновано Smart-HD, але лише через спеціалізований додаток тільки на смартфоні або планшеті (по суті те саме, що я можу і так дивитися на сайтах телекомпаній в основному безкоштовно). Після пояснення оператору, що я сам вмію уважно читати і розумію суть послуг, що пропонуються на сайті Компанії і мене цікавить саме локальний сервіс IPTV з нормальною локальною швидкістю потоку, а не WEB-TV  з його можливими затримками, плагінами в браузерах та іншими технічними залежностями й заморочками, мене було повідомлено (оператор передзвонив невдовзі після консультації з компетентними службами), що наразі послуга IPTV не надається навіть за додаткові гроші і коли стане доступна в майбутньому НЕВІДОМО!!! Печальный

ЗДИВУВАННЯ... ПРИКРІСТЬ... РОЗЧАРУВАННЯ... ЧОМУ ?! Чому отримавши в розпорядження готову налагоджену технологію, компанія "Воля-Кабель" відмовляється від неї попри відсутність адекватних альтернативних пропозицій??? Невже ця компанія руйнуватиме те, що створили інші? Хіба таким є омріяне нами світле європейське майбутнє? До підключення IPTV я мав річну підписку 85 грн/міс. -- хіба мене тепер переведуть назад на старий тариф без телебачення? Мої витрати на дорогий роутер, що дозволяв дивитися все без дротів, вилетіли в трубу !? !(

Поясніть, люди добрі. мені бідолашному, що відбувається і як жити далі? На що можна сподіватися, якщо можна...

Highlighted
Магістр
ДЯКов:4183
Решений:135
Сообщений в блогах:333
Бейджей:25
В Клубе с01.12.2014

Re: IPTV Airbites

Гарно написано, читав з задоволенням Веселый (мужской)

А відповідь буде дуже печальной, забувайте про IPTV. Раздраженный мужчина

Смарт HD - наше все! (це девіз Компанії), жартую звісно, але..... 

Я сам користуюсь IPTV, а також ОТТ від мобільного оператора, і хочу Вам сказати, що і від IPTV без архіва вже не ті враження. 

Скажу більше, тему про WEB версію мі "разгойдуємо" майже три роки, результат = 0 і абсолютно "безперспективно"  

Відслідковувач
ДЯКов:5
Сообщений в блогах:0
Бейджей:5
В Клубе с08.06.2017

Я в курсі про ОТТ(воно в Айрбайтсі пропонувалося за окрему ціну), з архівами то все зрозуміло мені також, комфортно. Тут я хочу наголосити, що мова йдеться саме про "локальне" IPTV з IP-адресами у спеціальному діапазоні, котре працювало локально в провайдерській мережі, принципово недоступне через загальний ІТЕРНЕТ і порівняно із власне інтернет-TБ мало просто "ульотну" якість. Логічним було очікування прогрессивної громади (тільки як відбулася купівля АВ), щоб "Воля" згорнула взагалі коаксіал там де вже є IPTV, а всім абонентам із застарілими телевізорами, в кого ще залишилися, надасть сучасні медіаплеєри замість тюнерів із коаксіальним входом. А надалі поступово розширювати Ethernet-мережу і викидати коаксіал разом із DOCSISом на смітник історії. А все чомусь відбувається в антинародному ключі. Таке враження, що на меті керівництва компанії не створення сучасної медіаімперії із подальшими стабільними прибутками, а одномоментна економія на всьому чому можна і одномоментний прибуток з дезоріентованих абонентів, котрі ще не встигли розібратися із ситуацією. А далі кинути все в болото і відбути із капіталом на захід, як оце в нашій країні вміють Печальный Ну а якщо все це просто наслідок КРИЗИ і дійсно треба просто виживати якось скільки вийде, а далі компанію чекає неминучий занепад (в тому числі і через хибно обрані пріорітети) -- ну тоді взагалі ТОСКА ЧОРНА... Першу тривогу я відчув взагалі-то, коли знайомому насильно втулили DOCSIS в додаток до аналогового ТБ, хоча він за моєю порадою замовив саме Ethernet і в нього вже в хаті був навіть заведений кабель (теж від іншого викупленого провайдера). Ну просто, може він таки піддався тиску майстрів, бо вже поспішав підключитися скоріше. А в іншої знайомої в нашому районі ми таки виставили за двері майстра з модемом і дочекалися правильного Веселый Пардон за офтопік, але тенденція вимальовується...

Сама фішка в мене ще в тому, що свого часу я обрав Айрбайтс власне, щоб мати якісний інтернет і якісне телебачення в одному пакеті і недорого наперевагу комбінації "Воля"+"Київстар". А весь парадокс моєї ситуації в тому, що "Воля", котра є в першу чергу провайдером телебачення, залишила мене в результаті без своєї основної послуги!!! Ось у чому тут вся хохма Очень радостный

Магістр
В Клубе с01.12.2014

@Blomn Ви праві на 100%

У далекі часи зародився анекдот, який на мою думку відображає дану ситуацію. 

"Приходит мужик в бар, заказывает коньяка, бармен наливает, тот переливает в мензурку - контрольная закупка, пятнадцать грамм недолив! Штраф пятьсот рублей! Проходит какое-то время, снова этот же инспектор приходит в тот же бар, и опять недолив! Спрашивает у бармена:   - Ведь ты же уже видел меня, узнал! Почему опять недолил?   - Буду я еще из-за пяти сотен руку сбивать! "

Це як раз про концепцію розвитку технологій Веселый (мужской)   Повний склад модемів (гора), а Ви пропонуєте якійсь Ethernet та ще якесь страшне слово  IPTV вигукуєте  Очень радостный (мужской)

IPTV в звичайному розумінні з плейлистами та плеерами у Волі не буде ніколи, ще раз кажу, ТАБУ на це Веселый (мужской)

Чому? Тому, що весь контент "одружили" з Verimatrix і зворотнього ходу не буде. Тільки медіа приставки, або додаток Воля ТВ на андроіді з ліцензійними відрахуваннями за кожного абонента (за ключ) Раздраженный мужчина

Ентузіаст
ДЯКов:328
Сообщений в блогах:14
Бейджей:15
В Клубе с19.12.2014

как уже известно всем абонентам воли компания непрерывно трудится над улучшением и для удобства абонентов. в связи с чем цена повышается регулярно и меняется наполнение пакетов. и воле лучше ведомо что нужно абонентам)

к примеру смотреть магазин на диване гораздо интереснее чем дискавери, а религиозный канал-лучше тв1000. так что добро пожаловать в мир воли. вас ждет еще много неимоверных открытий вместе с волей.

Магістр
В Клубе с01.12.2014

Сергей О написано:

как уже известно всем абонентам воли компания непрерывно трудится над улучшением и для удобства абонентов. в связи с чем цена повышается регулярно и меняется наполнение пакетов. и Воле лучше ведомо что нужно абонентам)

к примеру смотреть магазин на диване гораздо интереснее чем дискавери, а религиозный канал-лучше тв1000. так что добро пожаловать в мир воли. Вас ждет еще много неимоверных "открытий" вместе с Волей.

Сергей привет! Веселый (мужской) Золотые слова ! Очень радостный (мужской)

И опросы каждую неделю и звонки операторов с вопросами о предпочтениях абонентов, все как в цивилизованном мире. Но увы, все это есть, но только в другой реальности Раздраженный мужчина 

Помните тему Зворотний зв'язок: яким новим телеканалам варто з’явитися? И чё? А ни чё, только ....... дальше писать не буду, и так все знают продолжение 

Я не могу сказать, что пакет Viasat - це "бомба", но однозначно лучше CINE+ и связке с каналами FOX and SONY - это действительно круче. 

УПП я практически не смотрю, да и ТВ дома уже практически не включаются, обхожусь пакетами каналов от Водафон. (эфир и Кино+)  и реально за "смешные" деньги.  Шикарный 7-ми дневный архив (работающий), доступный как с мобильного, так и с домашних ПК. 

В общем,  щось воно не те ..... Очень радостный (мужской)

Ентузіаст
В Клубе с19.12.2014

привет Юрий, я вот не понимаю твоей тяги к архивам, ну то таке. у меня тв мать смотрит и жена, мне оно и не надобно, все можно поглядеть в иннете (по крайней мере пока до конца не победили пиратство) а вот людей котрые" перешли"  на волю с недорогого и нормального оператора мне таки жаль.

Магістр
В Клубе с01.12.2014

Сергей О написано:

привет Юрий, я вот не понимаю твоей тяги к архивам, ну то таке. у меня тв мать смотрит и жена, мне оно и не надобно, все можно поглядеть в иннете (по крайней мере пока до конца не победили пиратство) а вот людей котрые" перешли"  на волю с недорогого и нормального оператора мне таки жаль.

"Тяга" эта вызвана лишь одним обстоятельством, отсутствием времени на телесмотрение. Это раз, второе, "нормальные" фильмы идут после 22, 23 часов и смотреть из до 2 ночи не хочется, поэтому смотрю в архиве, когда есть свободное время даже в транспорте (но редко) . Веселый (мужской)

А на счет перехода, согласен, у людей была альтернатива....... 

Ентузіаст
В Клубе с19.12.2014

смотреть фильму с перерывом на рекламу даже в архиве извращение, когда его в удобное для себя время можно поглядеть из других источников)  ну разве что  воля сине+, там да. там  только новинки, разве ж можно найти ыгана в интернете)

Магістр
В Клубе с01.12.2014

Сергей О написано:

смотреть фильму с перерывом на рекламу даже в архиве извращение, когда его в удобное для себя время можно поглядеть из других источников)  ну разве что  воля сине+, там да. там  только новинки, разве ж можно найти цыгана в интернете)

Как раз с архивом проблемы с рекламой нет, "перемотал" вперед и все, как и не было. Веселый (мужской)

На тех каналах, которые я смотрю и я их упоминал выше, реклама очень короткая и только анонсы фильмов и сериалов, это не тот 10-ти минутный треш, как на каналах УПП. Веселый (мужской)