Інтерактивне телебачення, що за цікавинка сучасності?

Магістр

Re: Інтерактивне телебачення, що за цікавинка сучасності?

@1231142  написав (-ла):

Сьогодні колл-центр відмовив мені у підключенні цієї послуги зіславшись, що я назвав адресу у селі Львівської області. Як це все зрозуміти і зліпити докупи?

у Воли действует договорной(контрактный) принцип, т.е. для получения услуги вы должны заключить договор.
потому что услуга Интерактивное ТВ включает в том числе предоставление в аренду тюнера.

в село Львовской области к вам никто не приедет заключать договор и везти оборудование :(

https://lviv.volia.com/user/files/2017/08/ott/ip-tv-general%20info-17-08-2017.pdf

1. Послуга доступу до пакетів телепрограм за «IP протоколом» надається в містах: Київ, Бровари, Фастів, Біла Церква, Львів, Харків та смт. Солоницівка Дергачівського району Харківської обл, Дніпро, Новомосковськ, смт Ювілейне, Рівне, Хмельницький, Запоріжжя, Полтава, Суми, Путивль, Черкаси, Вінниця, Херсон, Тернопіль, Краматорськ, Луцьк, Кривий Ріг, Кропивницький, Чернівці, Трускавець, смт.Добротвір, Волочиськ, Теребовля, Кременець, Чортків та смт.Березовиця та смт.Стебник, Обухів, Українка, Житомир, Мелітополь, Івано-Франківськ

потому заказать вы можете только услугу  Мобильного ТВ

Місто

Днепр

Highlighted
Відслідковувач

А варіант що я у Львові і мене цікавить ця послуга на дачі? Готовий сам підійти в центр обслуговування щоб підписати папери і забрати обладнання. Виглядає неприродньо?
Місто

Львів

Магістр

@1231142  написав (-ла):
А варіант що я у Львові і мене цікавить ця послуга на дачі? Готовий сам підійти в центр обслуговування щоб підписати папери і забрати обладнання. Виглядає неприродньо?

подоходите. заключайте договор. только АДРЕСОМ предоставления услуги будет Львов.

а увезти и установить это оборудование можете где угодно в пределах Украины.

главное помнить: что за невозврат или порчу арендованного тюнера предусмотрен штраф.

Місто

Днепр

Досвідчений

Але майте на увазі, що це не зовсім по правилам Волі Обачливий 

Відслідковувач

Про які правила Волі йдеться мова? Та й на що я, пересічний користувач, маю реагувати - на якісь правила Волі, про які навіть не здогадуюсь, не те що не ознайомлений, чи на те, що написано чорним по білому на сайті Волі? Ну не рекламуйте тоді і не просувайте :). Хоча тут якийсь незрозумілий дисонанс виходить - з одного боку компанія мала б прагнути розширення, а з іншого боку стає сама собі на горло виконуючи правила, які САМА Ж СОБІ встановила :). Як на мене то цю ситуацію інакше ніж НОНСЕНС назвати не можу. Ну або просвітіть що я пропустив :).
Місто

Львів

Магістр

@1231142  написав (-ла):
Про які правила Волі йдеться мова? Та й на що я, пересічний користувач, маю реагувати - на якісь правила Волі, про які навіть не здогадуюсь, не те що не ознайомлений, чи на те, що написано чорним по білому на сайті Волі? Ну не рекламуйте тоді і не просувайте :). Хоча тут якийсь незрозумілий дисонанс виходить - з одного боку компанія мала б прагнути розширення, а з іншого боку стає сама собі на горло виконуючи правила, які САМА Ж СОБІ встановила :). Як на мене то цю ситуацію інакше ніж НОНСЕНС назвати не можу. Ну або просвітіть що я пропустив :).

Перечитав знову тему і Ваше питання.  Нічого "воєнного"  в цьому нема ( про  використання приставки на дачі за містом), але є одно "але".  Я особисто з цим зіткнувся.  Якщо у Вашому будинку є кабель, інтерактивне кіно Вам не підключать ( Не дадуть приставку, яка працює через інтернет).    Якщо зможете їх переконати, тоді зможете дивитись кіно і на дачі.   У мене тоді вийшло Задоволений

Місто

Харків

Відслідковувач

Переконувати Волю, що їй справді потрібні мої гроші які я готовий потратити за послугу? Вибачте, але садомазо не моя тема :)
Місто

Львів

Магістр

@1231142  написав (-ла):
Переконувати Волю, що їй справді потрібні мої гроші які я готовий потратити за послугу? Вибачте, але садомазо не моя тема :)

Так і  яж, між рядків,  про те і говорю Посміхається на 32 зуба Але спробувати можна, через Клуб, оформити як додаткову точку перегляду, їм гроші, Вам задоволення від кіна на дачі Задоволений

@Mikael @Oleg варіант?  І Вам буде бонус наприкінці  місяця  Посміхається на 32 зуба

Місто

Харків

Магістр

@1231142  написав (-ла):

@1231142 вы думаете вы один такой? или в том же Львове ВСЕ районы охвачены Волей?
я знаю в Днепре КУЧУ мест, где нет НИ ОДНОГО "проводного" провайдера, даже в ЦЕНТРЕ города!!!!!!
не говоря о районах с частным сектором.

потому аргумент "готовий потратить" всегда упирается в СКОЛЬКО вы готовы потратить.

@1231142  написав (-ла):
Про які правила Волі йдеться мова?

про те, за которые вы УЖЕ поставили подписи, что вы их ВНИМАТЕЛЬНО изучили и обязуетесь выполнять.

Місто

Днепр

Мудрець

@1231142 

Не нужно было звонить, если у вас есть уже договор, то подойдите в офис в вашем городе и скажите, что хотите взять тюнер, который получает сигнал с интернета (для интерактивного ТВ).

Уверена, что они решат этот вопрос.

Місто

Київ