Інтерактивне телебачення, що за цікавинка сучасності?

Модератор

Інтерактивне телебачення, що за цікавинка сучасності?

Всі, у кого є доступ до Інтернет на швидкості не нижче 10 Мбіт/с від будь-якого інтернет-провайдера, можуть дивитися на екрані телевізора сотні рейтингових цифрових телеканалів з ​​усього світу, в тому числі у HD-якості, більш ніж 30 тисяч фільмів в онлайн-кінотеатрі, відео від найбільшого відео-порталу YouTube, а також керувати цими ресурсами за допомогою зручного і зрозумілого електронного програмного гіда (EPG).

Відповідей: 35

@1231142  написав (-ла):
допомогою зручного й зрозумілого електронного програмного гіда (EPG).*

А тепер питання : З яким формулюванням Василю Петровичу Пупчуку, який має законний український паспорт, проживає у Львівській обл., Перемишлянський р-н, с.Затемне, вул. Лісова, 21

я вам уже давал ссылку на Правила.

и надо читать до конца то, что написано на странице, которую вы приводите:
* Детальну інформацію про послугу Інтерактивне ТБ можна переглянути в Прейскурантах в блоці «Інтерактивне ТБ».

@Юрий_М  написав (-ла):

Зобов'язані укласти договір і видати новеньку приставку Задоволений

@Юрий_М  вы же прекрасно понимаете, что давать в аренду приставку по адресу вне пределов предоставления услуг Воли никто не будет!

другой вопрос - это вариант выдачи дополнительной IP  приставки по действующему договору по адресу во Львове.

Місто

Дніпро

1. Чи має Воля бажання розширювати абонентську базу?
2. Чи сприяють згадувані правила і прейскуранти розширенню абонентської бази?
3. Хто складає правила і прейскуранти? Воля чи хтось інший і вони є незмінними на віки вічні амінь?

А я просто повторюсь - з одного боку прагнути розширення абонентської бази, а з іншого сліпо і неухильно виконувати правила самими ж написані і які оцьому розширенню бази ніяк не сприяють, не що інше як НОНСЕНС, РАДИКАЛЬНИЙ БЮРОКРАТИЗМ І МАЗОХІЗМ. Ну або переконайте мене в іншому.
Місто

Львів

Необходима помощь модератора, @Mikael @Oleg @Alexandra .

@1231142  написав (-ла):
а з іншого сліпо і неухильно виконувати правила

именно так. Правила должны выполнятся слепо и неукоснительно!
в противном случае вы сами потом будите первым возмущаться!

вам предложили выход из ситуации, но вы продолжаете упираться и "не понимать"

есть еще вариант:
- Мобильное ТВ

- купите ТВ или приставку на Android
- установите на него(нее) приложение Воля TV (тут есть специальная тема, как это сделать)

и наслождайтесь.

Місто

Дніпро

Я за порядок і за виконання правил. Але виконувати правила, в яких образно написано що ліва рука повинна ламати все що робить права рука... Когнитивний дисонанс.
Місто

Львів

@AndreyPopov  написав (-ла):

и надо читать до конца то, что написано на странице, которую вы приводите:
* Детальну інформацію про послугу Інтерактивне ТБ можна переглянути в Прейскурантах в блоці «Інтерактивне ТБ».

@Юрий_М  написав (-ла):

Зобов'язані укласти договір і видати новеньку приставку Задоволений

@Юрий_М  вы же прекрасно понимаете, что давать в аренду приставку по адресу вне пределов предоставления услуг Воли никто не будет!

другой вопрос - это вариант выдачи дополнительной IP  приставки по действующему договору по адресу во Львове.

Андрей, понимаю конечно, но и прекрасно понимаю, что продвижению ТВ в массы вредит какой то "диверсант", раз такое в договор внесли: 

Умови підключення Послуги

Послуга доступу до пакетів телепрограм за «IP протоколом» надається в містах:
Київ, Бровари, Фастів, Біла Церква, Львів, Харків та смт. Солоницівка Дергачівського району Харківської обл, Дніпро, Новомосковськ, смт Ювілейне, Рівне, Хмельницький, Запоріжжя, Полтава,Суми,Путивль,Черкаси, Вінниця, Херсон,Тернопіль,Краматорськ,Луцьк,Кривий Ріг, Кропивницький, Чернівці, Трускавець,смт.Добротвір, Волочиськ, Теребовля, Кременець, Чортків та смт.Березовиця та смт.Стебник,Обухів, Українка,Житомир, Мелітополь, Івано-Франківськ. Послуга доступу до пакетів телепрограм за «IP протоколом» надається у випадку неможливості отримання послуги за технологією DVB -C від ТОВ «ВОЛЯ - КАБЕЛЬ»
Місто

Харків

по адресу вне пределов предоставления услуг Воли никто не будет!

А хто, коли і як оці предєли встановлює? Ібо все що я зрозумів, що оці предєли ще більш непорушні ніж кордон України..

Місто

Львів

@1231142  написав (-ла):

А хто, коли і як оці предєли встановлює?

лицензия на предоставление услуг и право трансляции каналов.

Місто

Дніпро

@1231142  написав (-ла):

по адресу вне пределов предоставления услуг Воли никто не будет!

А хто, коли і як оці предєли встановлює? Ібо все що я зрозумів, що оці предєли ще більш непорушні ніж кордон України..

Тут аж проситься крилата фраза  сумної кобили Лаврова Посміхається_на_32_зуба

Це жарт, а якщо серйозно, то у разі стягнення боргу за втрачену або неповернуту приставку Воля буде звертатись до суду, юрисдикція якого поширюється і на Львівську область. Питання, так в чому проблема оформити договір  ? Чи краще, щоб  людина по "лєвому" паспорту львів'янина  оформлювала? Чесно, не розумію. 

@Oleg   "пора на сцену" Підморгує

Місто

Харків

@Юрий_М  написав (-ла):

то у разі стягнення боргу за втрачену або неповернуту приставку Воля буде звертатись до суду, юрисдикція якого поширюється і на Львівську область.

@Юрий_М откуда вы такое взяли?
иск подается или по месту заключения договора, или по месту регистрации сторон.
первым вопросом адвоката в суде будет: есть ли у Воли лицензия на проведение деятельности во Львовской области!

при отсутствии лицензии суд признает договор никчемным и все претензии Воли отклонит.

Місто

Дніпро

@AndreyPopov  написав (-ла):

есть ли у Воли лицензия на проведение деятельности во Львовской области!

при отсутствии лицензии суд признает договор никчемным и все претензии Воли отклонит.

Андрей, Лицензия здесь причем?  Лицензия на кабельное вещание, это как минимум  ( аналог и цифра)

Усі, хто має доступ в Інтернет на швидкості не нижче 10 Мбіт/с від будь-якого інтернет-провайдера, можуть дивитися на екрані телевізора сотні рейтингових цифрових телеканалів зі всього світу.

Это с сайта Воли и  согласно этого, зона действия услуги, как минимум - Украина.

Если бы хоть зирочку прилепили, с оговоркой, что только в населенных пунктах и погнали.....

Но у нас как всегда, где то мелким шрифтом ...... 

Но есть и лазейка: "Послуга доступу до пакетів телепрограм за «IP протоколом» надається у випадку неможливості отримання послуги за технологією DVB - C від ТОВ «ВОЛЯ- КАБЕЛЬ»."  А где она не надається? Правильно, в селе под Львовом Сміється_аж_упрів

Андрей, я влез в эту тему лишь потому, что ... с 20-го января украинские каналы  закроют(кодирование), а поэтому или Т2, или интерактив от той же Воли  или  Рашатудей с утра и до ночи. Не нужное вычеркнуть.   А по селам ситуация просто капец.  Т2 только на карте, интернет - мечта, ну а Кисель ТВ с пометом, 24/7 в открытом доступе. 

@1231142  сори, если что не так сказал.   

Місто

Харків

@1231142   якщо  і справді буде з цим тупік ( а воно дуже схоже), то хоча б "Воля ТВ"  на смартфон або планшет.   Це працюатиме.  А  далі... безвихідних ситуацій не буває Задоволений

Місто

Харків

@Юрий_М  написав (-ла):

Андрей, Лицензия здесь причем?  Лицензия на кабельное вещание, это как минимум 

правильно - а в аренду передается какое оборудование? для отображения ТВ программ.

P.S. во Львове кстати очень долгое время был недоступен к заказу пакет "Детский" из-за отсутвия лицензии!!!!

@Юрий_М  написав (-ла):

Усі, хто має доступ в Інтернет на швидкості не нижче 10 Мбіт/с від будь-якого інтернет-провайдера, можуть дивитися на екрані телевізора сотні рейтингових цифрових телеканалів зі всього світу.

@Юрий_М   если помните еще школьный курс, то там есть необходимое и достаточное условие.

да, наличие Интернета есть необходимым условием для предоставления данной услуги.
что является достаточных условием - думаю вы уже поняли.

Місто

Дніпро

Попробую коротко прокоментувати все, що я зрозумів.

Ліцензія на зону трансляції це важливо, згоден. Як людина законослухняна погоджуюсь, що умови лізензії потрібно виконувати чітко.  З іншого боку як не спеціаліст в ліцензуванні не розумію як діляться території. І не розумію наскільки складно і що треба, щоб Воля отримала ліцензію на трансляцію на всій території України. Може хтось пояснить. 

Звичайно що я при потребі без проблем дам собі раду і буду дивитись те що хочу, там де хочу і коли хочу, головне щоб там був інтернет. Ну ви мене розумієте :). Але фішка полягає в тому, що я хочу це робити спокійно, легально, без зайвих рухів, І ГОТОВИЙ ЗА ЦЕ ПЛАТИТИ.

Якщо чесно, то хочеться бачити якісь зустрічні кроки, щоб провайдер теж щось шукав як вдовольнити таких як я. Але....

Місто

Львів

@1231142 

Не нужно было звонить, если у вас есть уже договор, то подойдите в офис в вашем городе и скажите, что хотите взять тюнер, который получает сигнал с интернета (для интерактивного ТВ).

Уверена, что они решат этот вопрос.

Місто

Київ

@Vredinna  написав (-ла):

@1231142  Не нужно было звонить 

Та щас, а кол/кул центр для чего создавали, мега современный?  Задоволений

Другой вопрос, что не помогли и не предложили.  Но это проблема тех кто "темники" и "методички" операторам пишет. ИМХО Лично я, на месте оператора, тоже бы, под диктофон,  не стал отсебятину гнать.Посміхається_на_32_зуба

@Vredinna  написав (-ла):

Уверена, что они решат этот вопрос.

Не они, а в Клубе.  Модераторы следят и ждут заявления от @1231142  Задоволений

Місто

Харків