Інтерактивне телебачення, що за цікавинка сучасності?

Highlighted
Магістр

Re: Інтерактивне телебачення, що за цікавинка сучасності?

@1231142  написав (-ла):

по адресу вне пределов предоставления услуг Воли никто не будет!

А хто, коли і як оці предєли встановлює? Ібо все що я зрозумів, що оці предєли ще більш непорушні ніж кордон України..

Тут аж проситься крилата фраза  сумної кобили Лаврова Посміхається на 32 зуба

Це жарт, а якщо серйозно, то у разі стягнення боргу за втрачену або неповернуту приставку Воля буде звертатись до суду, юрисдикція якого поширюється і на Львівську область. Питання, так в чому проблема оформити договір  ? Чи краще, щоб  людина по "лєвому" паспорту львів'янина  оформлювала? Чесно, не розумію. 

@Oleg   "пора на сцену" Підморгує

Місто

Харків

Магістр

@Юрий_М  написав (-ла):

то у разі стягнення боргу за втрачену або неповернуту приставку Воля буде звертатись до суду, юрисдикція якого поширюється і на Львівську область.

@Юрий_М откуда вы такое взяли?
иск подается или по месту заключения договора, или по месту регистрации сторон.
первым вопросом адвоката в суде будет: есть ли у Воли лицензия на проведение деятельности во Львовской области!

при отсутствии лицензии суд признает договор никчемным и все претензии Воли отклонит.

Місто

Днепр

Магістр

@AndreyPopov  написав (-ла):

есть ли у Воли лицензия на проведение деятельности во Львовской области!

при отсутствии лицензии суд признает договор никчемным и все претензии Воли отклонит.

Андрей, Лицензия здесь причем?  Лицензия на кабельное вещание, это как минимум  ( аналог и цифра)

Усі, хто має доступ в Інтернет на швидкості не нижче 10 Мбіт/с від будь-якого інтернет-провайдера, можуть дивитися на екрані телевізора сотні рейтингових цифрових телеканалів зі всього світу.

Это с сайта Воли и  согласно этого, зона действия услуги, как минимум - Украина.

Если бы хоть зирочку прилепили, с оговоркой, что только в населенных пунктах и погнали.....

Но у нас как всегда, где то мелким шрифтом ...... 

Но есть и лазейка: "Послуга доступу до пакетів телепрограм за «IP протоколом» надається у випадку неможливості отримання послуги за технологією DVB - C від ТОВ «ВОЛЯ- КАБЕЛЬ»."  А где она не надається? Правильно, в селе под Львовом Сміється аж упрів

Андрей, я влез в эту тему лишь потому, что ... с 20-го января украинские каналы  закроют(кодирование), а поэтому или Т2, или интерактив от той же Воли  или  Рашатудей с утра и до ночи. Не нужное вычеркнуть.   А по селам ситуация просто капец.  Т2 только на карте, интернет - мечта, ну а Кисель ТВ с пометом, 24/7 в открытом доступе. 

@1231142  сори, если что не так сказал.   

Місто

Харків

Магістр

@1231142   якщо  і справді буде з цим тупік ( а воно дуже схоже), то хоча б "Воля ТВ"  на смартфон або планшет.   Це працюатиме.  А  далі... безвихідних ситуацій не буває Задоволений

Місто

Харків

Магістр

@Юрий_М  написав (-ла):

Андрей, Лицензия здесь причем?  Лицензия на кабельное вещание, это как минимум 

правильно - а в аренду передается какое оборудование? для отображения ТВ программ.

P.S. во Львове кстати очень долгое время был недоступен к заказу пакет "Детский" из-за отсутвия лицензии!!!!

@Юрий_М  написав (-ла):

Усі, хто має доступ в Інтернет на швидкості не нижче 10 Мбіт/с від будь-якого інтернет-провайдера, можуть дивитися на екрані телевізора сотні рейтингових цифрових телеканалів зі всього світу.

@Юрий_М   если помните еще школьный курс, то там есть необходимое и достаточное условие.

да, наличие Интернета есть необходимым условием для предоставления данной услуги.
что является достаточных условием - думаю вы уже поняли.

Місто

Днепр

Відслідковувач

Попробую коротко прокоментувати все, що я зрозумів.

Ліцензія на зону трансляції це важливо, згоден. Як людина законослухняна погоджуюсь, що умови лізензії потрібно виконувати чітко.  З іншого боку як не спеціаліст в ліцензуванні не розумію як діляться території. І не розумію наскільки складно і що треба, щоб Воля отримала ліцензію на трансляцію на всій території України. Може хтось пояснить. 

Звичайно що я при потребі без проблем дам собі раду і буду дивитись те що хочу, там де хочу і коли хочу, головне щоб там був інтернет. Ну ви мене розумієте :). Але фішка полягає в тому, що я хочу це робити спокійно, легально, без зайвих рухів, І ГОТОВИЙ ЗА ЦЕ ПЛАТИТИ.

Якщо чесно, то хочеться бачити якісь зустрічні кроки, щоб провайдер теж щось шукав як вдовольнити таких як я. Але....

Місто

Львів