KAON CO3510 Кінотеатр - на останніх 1-2 хвилинах фільму/серіалу чорний екран на декілька секунд

Highlighted
Допитливий

KAON CO3510 Кінотеатр - на останніх 1-2 хвилинах фільму/серіалу чорний екран на декілька секунд

Власне така проблема, при перегляді на KAON CO3510 "кінотеатру" на протязі останніх 1-2 хвилинах фільму/серіалу (не на всіх, але є) виникає чорний екран та пропадає звук на декілька секунд і так декілька разів. Питання, що це може бути? Перевірте будь ласка у кого є можливість 14 серію "Fear The Walking Dead", прокрутіть до останніх 5 хвилин і дайте знати, це тільки у мене так? Що помітив також, що на описі в кінотеатрі тривалість цієї серії дорівнює 40хв, хоча насправді якщо натиснути кнопку інфо під час перегляду цієї серії, тривалість 42 з гаком, точно не пам’ятаю. Чому я заговорив про тривалість, тому що деякі фільми, які нормально працюють, в описі вказана вірна тривалість, а ті, які неправильну, демонструють чорний екран на останніх хвилинах. Знаєте, як неприємно на останніх хвилинах фільму серіалу дивитися чорний екран. Як в тому мультфільму, на самому цікавому місці. Я намагався перемотувати ту серію а воно все одно не дало результату, чорний екран був на одних й тих ж самих місцях. Там здається два рази були чорні екрани. Прокрутив до початку другого чорного екрану і коли повинен був бути другий чорний екран серія взагалі вирубилась мене перекинуло до сторінки з описом, хоча я прокручував до самого кінця серії і титри там точно були. Як це розуміти? Чи може це бути пов’язане з антенним кабелем, що йде до квартири? Якщо я його заміню, мені хтось може гарантувати вирішення описаної проблеми?

Я хотів би підключити Футбол плюс, але якщо там буде так само, питання, яка користь з цього кінотеатру.

До речі хотів увійти до свого вже існуючого аккаунту "ClaClaClaM", але нічого не вийшло, пароль я записував, помилки не повинно бути.

Місто

Київ

ВІДПОВІДЕЙ:2
Мудрець

Re: KAON CO3510 Кінотеатр - на останніх 1-2 хвилинах фільму/серіалу чорний екран на декілька секунд

Спробую перевірити. 

Місто

Київ

Магістр

Re: KAON CO3510 Кінотеатр - на останніх 1-2 хвилинах фільму/серіалу чорний екран на декілька секунд

@ClaClaClalM  написав (-ла):

Як це розуміти? Чи може це бути пов’язане з антенним кабелем, що йде до квартири? Якщо я його заміню, мені хтось може гарантувати вирішення описаної проблеми?

нет, кинотеатр работает через Интернет, а не по антенному кабелю.

и давайте уточним - речь именно об он-лайн кинотеатре или об архиве программ (гид программ)?

Місто

Днепр