Канал без звука .

Ентузіаст

Re: Канал без звука .

@Bugaga  написав (-ла):

@Олександр1221  написал (-а):

Спочатку неправильний час показував телегід на NatGeoWild HD, потім на National Geographic HD, тепер взагалі програма на усіх каналах National Geographic зникла.

Воля про це в курсі?

Який у вас тюнер?

Пробували його перезавантажити? 

только на одном канале такое заметили?

Місто

Інші міста

Старанний

Який у вас тюнер?

Я, власне, нічого про тюнер не питав, я говорив про відсутність трансляції телегіда на конкретних каналах. Порад типу "включитє тєлєвізор в розєтку" не потребую

Я дивлюсь не більше 30 каналів з усіх наявних, що там на інших мене не цікавть.

Місто

Київ

Ентузіаст

@Олександр1221  написав (-ла):

Який у вас тюнер?

Я, власне, нічого про тюнер не питав, я говорив про відсутність трансляції телегіда на конкретних каналах. Порад типу "включитє тєлєвізор в розєтку" не потребую

Я дивлюсь не більше 30 каналів з усіх наявних, що там на інших мене не цікавть.

значит из тех 30ти, которые вы смотрите,  только на одном канале такое?

Місто

Інші міста

Старанний

Нарешті телегід повернувся на канали National Geographic, тепер все як було з самого початку - на NatGeoWild, National Geographic та National Geographic HD час вказаний правильно, а на NatGeoWild HD телегід поспішає на 1 годину (але краще так, ніж взагалі без нього).

Також, українська доріжка на National Geographic не містить українського дубляжу.

Хтось з Воля може прокоментувати?

Місто

Київ

Highlighted
Мудрець

Нарешті телегід повернувся на канали National Geographic, тепер все як було з самого початку - на NatGeoWild, National Geographic та National Geographic HD час вказаний правильно, а на NatGeoWild HD телегід поспішає на 1 годину (але краще так, ніж взагалі без нього).

Також, українська доріжка на National Geographic не містить українського дубляжу.

Может на этой передачи и нет украинской дорожки

Посмотрите на протяжении дня, на других передачах. 

Місто

Київ

Магістр

@Олександр1221  написал (-а):

https://volia.com/user/files/2019/03/kyiv/tv-packages-04-03-2019-Kiev.pdf

52.

NATIONAL GEOGRAPHIC

00:00 – 24:00

Російська, англійська

украинской дорожки нет :(

Місто

Днепр

Старанний

Усе-таки є українській звуковій доріжці National Geographic український дубляж, але лише у нових сюжетах. Напевно, просто раніше показували більше нових сюжетів, тому в здалося, що дубляж зник.

Велике прохання до усіх любителів відповідати на питання, які до них не ставилися - прошу позбавити мене від ваших порожніх повідомлень та "глибоких" мислень. Коли мене буде цікавити ваша думка, я спеціально зроблю приписку "питання до всіх охочих".

Місто

Київ

Ентузіаст

Велике прохання до усіх любителів відповідати на питання, які до них не ставилися - прошу позбавити мене від ваших порожніх повідомлень та "глибоких" мислень. Коли мене буде цікавити ваша думка, я спеціально зроблю приписку "питання до всіх охочих".

Не хочу расстраивать - но форума так не работают.

Хотите общаться с конкретными людьми - пишите им личные сообщения. Или публикуйтесь на личном сайте с закрытой регистрацией.