Мобільний додаток Воля TV з переліком телефонів операторів та керівництва.

ВИРІШЕНО
Модератор

Re: Мобільний додаток Воля TV з переліком телефонів операторів та керівництва.

Доброго дня!

@wiktor951, ознайомтесь, будь ласка, з моєю відповіддю у цій темі

Vredinna , AndreyPopov , спасибо за желание помочь в решении вопроса абонента.

Старанний

Поки що немає за що дякувати, бо питання використання бонусів залишилось без рішення. Правда можна це питання вирішити звернувшись безпосередньо в центр надання послуг в м.Рівне по Директорії № 6 та це вже на крайній випадок.  

Місто

Рівне

Модератор

@wiktor951, доброго дня!
Уточніть, будь ласка, Ви бажаєте обміняти бонуси на знижку, правильно я Вас зрозуміла? Якщо так, тоді зробити Ви це зможете після 1.05.2018р., тому що знижка за бонуси не надається при використанні акційного тарифного плану.
На сьогоднішній день у Вас підключено саме акційний тарифний пакет, дія якого закінчиться 1.05.2018р.
Рекомендую ознайомитись з інформацією у темі - На що можна витратити бонуси?

Відповідь також була Вам надана 07.03.2018  у темі Використання бонусів

Highlighted
Старанний

@Alexandraнаписал (-а):

@wiktor951, доброго дня!
Уточніть, будь ласка, Ви бажаєте обміняти бонуси на знижку, правильно я Вас зрозуміла? Якщо так, тоді зробити Ви це зможете після 1.05.2018р., тому що знижка за бонуси не надається при використанні акційного тарифного плану.
На сьогоднішній день у Вас підключено саме акційний тарифний пакет, дія якого закінчиться 1.05.2018р.
Рекомендую ознайомитись з інформацією у темі - На що можна витратити бонуси?

Відповідь також була Вам надана 07.03.2018  у темі Використання бонусів

@Alexandra. Доброго вечора!Дякую за повну інформацію щодо використання моїх 250 бонусів. Буду чекати 01.05.2018р.

Місто

Рівне

Ентузіаст

а это невозможно априори

про связь с оператором и про отключение от услуг смотрите дизель-шоу - как отключится от провайдера

Начальство секретно - и абсолютно секретно - про него не знают как дозвонится даже в Киеве

а я бы не прочь погопорить с пани Цомая - про жутко "Проффессиональную" работу и про отношение к старым клиентам

наплевательское!!!!

Гуру

я нормально дозванивался и консы обычно нормальные и вежливые были. правда мне проще модерам тут написать и попробовать с ними порешть вначале. пока успешно все. не вижу смысла звонить. 

начальство секретно - бред же) представте компанию с сотней тысяч абонентов и каждый гаразд себя считать особеным... от простого смертнго до артиста и депутата... и каждый хочет вживую только с начальством говорить. вплоть до того шо с банальным вопросом - а как мне счет проверить. Вы реально считаете  шо начальство 24/7 должно всем слушать и лично отвечать? ну бред же. физически загнутся же и дозвонится ну человек 10 от силы. вот для этого и есть всякие разные супорты и кол центры. А на прием в чергу в волевском центре записываетесь если надо и реально не для того шоб знать как счет проверить и не лясы поточить. 

Ентузіаст

а если и поточить - они что олимпийские боги?

Ентузіаст

@Surf  написал (-а):

я нормально дозванивался и консы обычно нормальные и вежливые были. правда мне проще модерам тут написать и попробовать с ними порешть вначале. пока успешно все. не вижу смысла звонить. 

начальство секретно - бред же) представте компанию с сотней тысяч абонентов и каждый гаразд себя считать особеным... от простого смертнго до артиста и депутата... и каждый хочет вживую только с начальством говорить. вплоть до того шо с банальным вопросом - а как мне счет проверить. Вы реально считаете  шо начальство 24/7 должно всем слушать и лично отвечать? ну бред же. физически загнутся же и дозвонится ну человек 10 от силы. вот для этого и есть всякие разные супорты и кол центры. А на прием в чергу в волевском центре записываетесь если надо и реально не для того шоб знать как счет проверить и не лясы поточить. 

в кАлцентрах сидят пионЭры... мне с ними говорить не о чем!!!