Multiscreen

Новачок

Multiscreen

Що таке Multiscreen

Місто

Київ

Відповідей: 24
Кмітливий
Відслідковувач

Добрий вечір! У мене підключений пакет Преміальний HD цифрового ТБ. Також маю послугу Multiscreen за 10 грн/30 днів. Скажіть чому в Multiscreen немає багатьох HD каналів, наприклад: 1+1 HD, Україна HD, ICTV HD, СТБ HD, Новий HD, 2+2 HD, ТЕТ HD, Дача HD і NEWS ONE, якого взагалі нема ні в HD ні в SD?

Місто

Львів

@Goland  написав (-ла):

Скажіть чому в Multiscreen немає багатьох HD каналів, наприклад: 1+1 HD, Україна HD, ICTV HD, СТБ HD, Новий HD, 2+2 HD, ТЕТ HD, 

потому что там нет и реального SD качества!!! так зачем транслировать через Интерент HD каналы, чтобы было просто одно название HD.

@Goland  написав (-ла):

NEWS ONE, якого взагалі нема ні в HD ні в SD?

у некоторых каналов нет лицензии для вещания через Интернет по Украине или в отдельном регионе - потому они недоступны в Воля TV, как к примеру там нет и местных львовских каналов.

Місто

Дніпро

З News One зрозуміло, але з іншими каналами ні. Якщо вони є в пакеті у форматі HD, то чому їх немає? Чому Мегого транслює ці канали в HD якості і в них все нормально, наприклад якщо в них дивитись канал Україна HD і порівняти з каналом Україна SD який транслює Воля, то якість картинки дуже відрізняється. Мене цікавить чому цих каналів немає в Multiscreen в HD якості, а в цифрових пакетах Волі вони є?

Місто

Львів

Канал Україна в Multiscreen ВоляКанал Україна в Multiscreen ВоляКанал Україна HD в MegogoКанал Україна HD в Megogo

Місто

Львів

@Goland  написав (-ла):

Мене цікавить чому цих каналів немає в Multiscreen в HD якості, а в цифрових пакетах Волі вони є?

я вам уже дал ответ.

вы просто НЕ хотите понять одну вещь: Воля TV - это проект для смартфонов и планшетов.
зачем на экране 5" , 7" или 10" реальное качество HD? вы на таком размере диагонали ощутите всю прелесть качества HD?

скажите мне ЗАЧЕМ на смартфоне 7" качество HD?

тем более что оно потребует еще соответствующей пропусной способности сети и дополнительной нагрузки на сервер.

HD ТВ через Интернет - это извращение.
хотите рального качества - подключайт цифровое  ТВ стандарта DVB!

@Pan_Ananas  написав (-ла):

Не дублируются все каналы в HD?

именно так.

именно так, те каналы, которые есть в сетке вещания Воли в SD и HD в приложении Воля TV присутсвуют только SD варианты.

Місто

Дніпро

Я бачу, що це ви мене не розумієте. Multiscreen (як пише у мене в особистому кабінеті) чи Воля TV як пишете ви можна дивитися не тільки з телефону чи планшету, а навіть з ПК за допомогою браузера, по посиланню tv.volia.com, як роблю я. У мене діагональ монітору 32 дюйми і для мене важливе питання якості картинки, тому різниця трансляції каналу в HD якості перед SD якістю на моніторі 32 дюйми дуже відчутна. І я ще раз ставлю питання, бо нормальної відповіді я так і не почув, чому у мене немає цих каналів які я перелічив вище. Перепитую втретє, тому що в особистому кабінеті у послузі Multiscreen написано: "Воля TV на 3-х пристроях – доступ до телеканалів та онлайн кінотеатру згідно вашого тарифу". Мій тариф Цифрове телебачення - Преміальний HD в якому присутні усі перелічені мною канали як в SD якості, так і в HD. З телеканалом News One все зрозуміло, у нього немає ліцензії на трансляцію в інтернеті але не зрозуміло і немає чіткої відповіді, що з іншими телеканалами?  

Місто

Львів

Основными же устройствами для мультискрин всеравно остаются телефоны и планшеты,  более чем уверена что для этого они и разработали доп услугу, кому надо, вкл тельчик и радуется жизни в HD, да и вам уже четко дали ответ на ваш вопрос

Місто

Київ

Не знаю, що ви собі думаєте і бачите в моїй переписці але ви все рівно не в темі. Ніхто поки мені ніякої конкретної відповіді не надав. Телефони і планшети мене не цікавлять, мене цікавить більш якісніший перегляд на ПК за посиланням https://tv.volia.com/live_tv  і тому я відкидаю любі дописи в яких говориться, що для Воля TV не потрібні канали в HD якості, бо вони вже там є і працюють але не всі, які б мали бути. Тому я і надалі створюю дописи, щоб взнати більш конкретну відповідь чому їх немає.

Місто

Львів

Не дублируются все каналы в HD?

Місто

Київ

Відслідковувач

Мені все ж таки хтось з працівників Волі надасть відповіді на мої запитання? 

Місто

Львів

В приложении Воля TV отображается список всех каналов по пакету DVB C, открываются и работают только те каналы, которые входят в IP-пакет (разные технологии) , цыфру подкл и радуйтесь жизни

Місто

Київ

"цыфру подкл и радуйтесь жизни" - якби ви добре вчитувались в мої попередні дописи, то зрозуміли б, що я вже маю підключення до цифрового ТБ по стандарту DVB-C і маю дуже давно, і також дуже давно насолоджуюсь життям. Але я ж тут ставлю конкретне питання по Воля TV. Ви пишете: "работают только те каналы, которые входят в IP-пакет (разные технологии)", бачите з 4 запитання можна навіть щось вичавити але до конкретики як завжди не доходить. Надайте перелік каналів, які входять в IP-пакет і в якій якості вони там транслюються чи може посилання де знаходиться цей перелік. Ви розумники і магістри так чітко відповідаєте на кожне запитання до вас, з такою легкістю пояснюєте, кому що потрібно і як потрібно це зробити, то мені здається, що цей перелік ви дуже легко і швидко знайдете. 

Місто

Львів

@Goland  написав (-ла):

Надайте перелік каналів, які входять в IP-пакет і в якій якості вони там транслюються чи може посилання де знаходиться цей перелік. 

вот ссылка на пакеты он-лайн ТВ
https://lviv.ex.volia.com/user/files/2020/07/ott/ip-mobile-packages-01-07-2020.pdf
Live TV
KIDS
MOVIES
WORLD

Місто

Дніпро

Телеканал 1+1 в мене вже пару днів транслюється в форматі HD, тому питання по ньому відпадає. Подивившись на список телеканалів які транслюються по ip-протоколу, бачу там присутні Україна HD, ICTV HD, СТБ HD, Новий HD. Знову випливає запитання чому у мене їх немає в Воля TV?

Місто

Львів

@Goland  написав (-ла):

Подивившись на список телеканалів які транслюються по ip-протоколу, бачу там присутні Україна HD, ICTV HD, СТБ HD, Новий HD. Знову випливає запитання чому у мене їх немає в Воля TV?

трансляции по IP протколу бывают разные: интерактивое, мобильное и он-лайн. разные пакеты и разные города.

вы просили пакеты он-лайн ТВ (через браузер) - я вам написал названия пакетов и дал ссылку именно для Львова!
в других городах списки могут отличаться.

@Goland  написав (-ла):

Телеканал 1+1 в мене вже пару днів транслюється в форматі HD

вы имеете в виду, что на 1+1 в настрйоках качества кроме Минимальная, Низкая, Средняя досутпны еще два варианта:
Высокая и Максимальная?

Місто

Дніпро

вы имеете в виду, что на 1+1 в настрйоках качества кроме Минимальная, Низкая, Средняя досутпны еще два варианта:
Высокая и Максимальная?

Так

Місто

Львів

Магістр

возможно со временем и на остальных национальных появится эта опция.

Місто

Дніпро

Допитливий

Здравствуйте, отключите услугу мильтескрин зачем она мне,кто-то спросил у меня??! Везде развод,подарили бы что-то! Договор 5032117

Місто

Харків

@Alexander87. Вам подключили эту услугу по началу бесплатно, и при этом было уведомление на моб номер. Какой же это развод? 

Місто

Київ