Не можу налаштувати тюнер Homecast.

Допитливий

Не можу налаштувати тюнер Homecast.

В мене модель тюнера Homecast. На деяких кналах пропав звук після того я натиснув кнопку mute. Після цього звук не відновлювався ні за допомогою цієї ж кнопри ні за допомогою регулятора звуку. З надією що від відновиться попробував скинути заводські налаштування (вибрав варіант "всі" а не "список" каналів). Тепер канали не шукаються. Виконував все згідно інструкції, але пошук не дає результатів. Підозрюю це через то що вибрав при відновленні заводських налаштувань пункт "всі" а не "список каналів" . Що робити для того щоб список каналів відновити.

Місто

Львів

ВІДПОВІДЕЙ:6
Гуру

Відповідь: Не можу налаштувати тюнер Homecast.

спрообуйте ще раз пошукати

тыльки при пошуці частоту свого мыста вкажіть  http://club.volia.com/t5/Tsifrove-telebachennya/Aktualnyy-spisok-chastot-po-gorodam-dlya-poiska-kana...

http://club.volia.com/t5/Tsifrove-telebachennya/Virishennya-tehnichnih-pitan-Tsifrovogo-TB/td-p/9507

Допитливий

Пробував. Не допомагає. Точну частоту вказати неможливо, лише діапазон. Проте канали не шукаються. Чи могли затертись якісь дані картки? Раніше канали успішно шукались, а після скидання заводських налаштувань нічого не знаходить.

Місто

Львів

Гуру

сфоткати та сюда викласти що вын вам пише можете?

налаштування хомкасту на сайті волі пробували?

Допитливий

Так, пробував налаштування. Не допомогло.

Фото додаю:

IMG_20160328_205537.jpgIMG_20160328_205543.jpgIMG_20160328_205551.jpg

Місто

Львів

Допитливий

Проживаю в м. Львів

Місто

Львів

Highlighted
Ентузіаст

Користувач

tmak написав:

Проживаю в м. Львів

судя по Вашей картинке, неправильную частоту используете 

для Львова :

298 000 частота

6875 скорость 

64 модуляция 

Місто

Бровари