Не всі канали показують

ВИРІШЕНО
Допитливий

Не всі канали показують

по договору 4825518 не показує ряд каналів, ручне налаштування не помогло, не показують : discovery scienc, discovery world, tvp historia
Місто

Львів

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Затверджені рішення
Гуру

Відповідь: Не всі канали показують

ВІДПОВІДЕЙ:6
Гуру

а що у вас на них пише? якщо немає доступу, то мабуть вони не в вашому пакеті.  

Я перевіряю на сайті волі, перехожу в Телебачення, там далі в прейскуранти і відкриваю файлік пакети програм. Далі залежить від пакету. Тільки перед тим як відкрити оберіть своє місто в правому куті.  

Допитливий

в мене пакет стартовий, але ще до грудня має бути промо перегляд всіх каналів. Дзвонила вчора в підтримку, переналаштовували декілька раз не допомогло... пропонували викликати майстра "платно", бо в них фіксується, що в мене все працює, я повозмущалася, що проблеми з їх сторони і я ще повинна оплачувати майстра, в мене гіркий досвід їхніх майстрів, вже один приходив підключав декілька днів інтернет і переносили терміни по декілька раз, на час, який зручний їм, в результаті нормально не підключили і не знайшли причини чому...

Місто

Львів

Highlighted
Унікальний

Re: Відповідь: Не всі канали показують

Доброго дня!

Уточніть, будь-ласка,  яке інформаційне повідомлення Ви бачите не екрані телевізору на тих каналах, які не транслюються чи їх зовсім немає у списку каналів?

Унікальний

Re: Відповідь: Не всі канали показують

ще можна подивитись через меню тюнера, який тариф на картці активований (пункт conax, далі стан підписки). якщо ті канали, які відсутні є в списку, можливо проблема з якістю сигналу. спробуйте переналаштувати тюнер та перевірте рівень сигналу (знизу екрану).

Місто

Київ

Допитливий

Не працює ряд каналів чорне зображення, з 32 десь вісім не працює. Допоможіть будь ласка бо на колл центр не можу додзвонитися
Місто

Львів

Гуру