Ненадання послуг в пакеті Розширене ТБ Special (відсутні канали Євроспорт та Дискавері Сайєнс)

Highlighted
Старанний

Ненадання послуг в пакеті Розширене ТБ Special (відсутні канали Євроспорт та Дискавері Сайєнс)

З сьогоднішнього дня я підключений на пакет Розширене ТБ Special, в еmail компанія Воля анонсувала наявність каналів Євроспорт, Дискавері Сайєнс тощо. Сьогодні вранці я перенастроїв приставку, але доступу до цих каналів не отримав. Я подзвонив до служби підтримки Волі, описав проблему і консультант сказав, що він включив мені ці канали і на протязі 2 годин я маю отримати доступ. Коли за 4 години нічого не змінилося, близько 14 години дня я вдруге подзвонив до служби підтримки, описав ситуацію і спитав, чому досі немає доступа до телеканалів пакету. Далі починається вже цікаве. Консультант ВЛАДИСЛАВ сказав, щоб я просто почекав, коли з'являться канали. На всі мої питання, деякі з питань пішли вже по колу:

- Чому я не отримую доступу до каналів зі свого пакету?

- Коли конкретно будуть включені всі анонсовані канали пакету, за годину чи сьогодні в 23:55? Чи може за місяць?

- Чи буде компанія Воля робити перерахунок за ненадані послуги?

- Хто в компанії Воля знає відповіді на ці питання? Може керівництво, рада директорів, якщо служба підтримки нічого не знає і не знає, хто знає.

- Чи може Владислав мене перемкнути на когось в компанії, хто знає відповіді на ці питання, наприклад на його керівництво?

я чув відповіді "я не знаю". Коли ми пішли на 2 коло по одних і тих самих питаннях і я почув абсолютне небажання вирішити проблему (бо це ж моя проблема, а не консультанта Владислава, і, мабуть, навіть не компанії Воля, судячи з його відповідей), розмова пішла на підвищених тонах, але все ще ввічливо. Єдине питання на яке я отримав чітку відповідь - чи буде Воля робити перерахунок за ненадані послуги - "Ні, не буде, бо послуга надана". Ні, консультант ВЛАДИСЛАВ, ПОСЛУГА НЕ НАДАНА. І коли консультант Владислав каже мені, що в мене 114 чи скільки там каналів, то ні, компанія Воля мені показує в кабінеті, що в мене 97 каналів і це приблизно відповідає дійсності, але аж 114+ каналів в мене аж ніяк нема. Коли я попросив консультанта Владислава перемкнути мене на його керівника чи людину, яка знає відповіді на питання, консультант Владислав мені категорично відмовив. Потім я спитав прізвище консультанта Владислава, тому що я маю знати, хто саме так сміливо і нахабно представляє компанію Воля в бесіді зі мною, тим більше що консультант Владислав знає моє ПІБ, і одностороння анонімність Владислава та дистанційний характер розмови дає консультанту Владиславу хибне уявлення про його можливості в спілкуванні. Консультант Владислав сміливо відмовився представитися, пославшись на якісь правила (визнаю, дуже зручні правила, коли треба послати клієнта). Це дуже дивно і дуже нахабно, коли співробітник компанії Воля (а я спеціально спитав у консультанта Владислава, чи він дійсно співробітник компанії Воля, бо в мене закралися сумніви, що він є просто стороннім оператором якогось колцентру на аутсорсі) відшиває клієнта навіть не намагаючись з'ясувати, що відбувається.

За дві розмови я не почув навіть натяку на вибачення за ту ситуацію, що склалася, чи бажання вирішити проблему, а консультант Владислав поводив себе так, наче він робить мені велику послугу вже самим фактом розмови зі мною і я почав пригадувати, а чи не винен саме я чогось компанії Воля. Природньо, що в кінці розмови я сказав консультанту Владиславу, що він "охуїв", бо іншого визначення така поведінка співробітника служби підтримки не має.

Що компанія Воля буде робити з охуєвшим консультантом Владиславом мене не цікавить, але мене все ще цікавить що компанія Воля зробить проблемою непрацюючих каналів і як вона пояснить те, що відбувається, включно з поведінкою консультанта Владислава, який, очевидно, героїчно прикриває технічні помилки та бардак в компанії Воля, бо менеджери близько, а клієнт Андрій - далеко.

Про те, як перший консультант мені вчергове намагався додатково продати дуже вигідною пропозицією канали Євроспорт та Футбол, за які я вже заплатив і маю в пакеті, я розповідати не буду, бо для консультантів Волі це традиція. Те, як Воля мені "вдячна за те, що я обрав її провайдером" та "дбає про мене, включаючи тільки найпопулярніший український та зарубіжний легальний контент" я вкотре відчув. Дякую, Воля, дуже дякую за неперевершений сервіс.

volia1.jpgvolia2.jpg

Місто

Київ

ВІДПОВІДЕЙ:8
Highlighted
Старанний

Re: Ненадання послуг в пакеті Розширене ТБ Special (відсутні канали Євроспорт та Дискавері Сайєнс)

Г-н Дзюбенко должен извиниться перед клиентами, наказать службу маркетинга и тех, кто готовил техническую часть перехода, наказать руководителей службы поддержки за отсутствие внятных объяснений, перенести сроки перехода и сделать перерасчет за непредоставленные услуги. Это ответственный подход и демонстрация уважения к клиентам, а не та дезинформация, которая лилась от ВОЛИ последние 2 недели в связи с т.н. оптимизацией.

Місто

Київ

Highlighted
Висвітлювач

Re: Ненадання послуг в пакеті Розширене ТБ Special (відсутні канали Євроспорт та Дискавері Сайєнс)

ох, ну це досить тяжка ситуація.

у самого канали все ще не активовані, та вони мабуть і самі не очікували такого нападу звернень...

Місто

Львів

Highlighted
Кмітливий

Думаю, Дзюбенко будет всё равно. В нормальной ответственной компании после такой патовой ситуации потом сделали бы отдельный пост с извинениями и с выводами по работе сотрудников. В Воле - ничего не будет.
Місто

Київ

Розумник

Аналогичная ситуация - штурмую Волю с утра .. Бесполезно - каналов нет и когда будут - неизвестно . В Фейсбуке консультант написал следующее
"На данный момент наблюдаются задержки с активацией новых тарифных каналов и команд по карточкам, приносим извинения за предоставленные неудобтва. Решением вопроса уже занимаются ответственные специалисты, рекомендуем ожидать"
Місто

Київ

Highlighted
Допитливий

Взагалі цікаво було б побачити новий список каналів. 

Місто

Київ

Highlighted
Розумник

Взагалі цікаво було б побачити новий список каналів. 

На сегодняшний момент это  самая значимая тайна в нашей стране ... Складываеться впечатление что сотрудники Воли только сегодня с утра узнали о том что есть такая движуха как смена пакетов с 1 февраля - иначе обьяснить этот бардак - невозможно ... Оператор Воли (когда я задал ему вопрос о наполнении пакета ) зачитывал мне список каналов по телефону - без ссылки на него в интернете ...

Что мне удалось узнать :

пакет Київ: Розширений ТБ Special + 200 Мбiт/с  соответствует пакету «ОПТИМАЛЬНИЙ SPECIAL»

из данного прейскуранта

https://volia.com/user/files/2020/02/kyiv/tv-packages-01-02-2020-Kiev.pdf?fbclid=IwAR1LIW0BA1NdqOjA2...

Місто

Київ

Highlighted
Старанний

Тільки що включили. Але питання залишаються:

- де реакція Волі на діяльність свого кінченого супорту, який не підлягає реанімації

- що Воля буде робити з перерахунком

- де офіційні вибачення, а не по форумах та в коментарях якихось незрозумілих осіб.

Місто

Київ

Highlighted
Шукач

@John Volia  наполнение пакета есть по ссылке: https://volia.com/user/files/2020/02/kyiv/tv-packages-01-02-2020-Kiev.pdf

Задоволений Я эльф 80 уровня! Задоволений