Нові канали так і не відкрились

Відслідковувач

Нові канали так і не відкрились

З першого лютого автоматично перевели на новий пакет "Розширений  ТБ Special HD", але нові канали, які обіцяли відкрити у повідомленні про зміну пакету, так і не відкрили. 

Місто

Харків

Відповідей: 12
Унікальний

а попробуйте перенастроить тюнер, появятся ли каналы?

Місто

Київ

Я це робив, звісно. Не допомогло.
Місто

Харків

@Alex Z  доброго дня!

На даний момент спостерігаються затримки з активацією каналів.

Приносимо вибачення за надані вам незручності. Даним питання вже займаються спеціалісти, рекомендуємо очікувати.

Місто

Київ

І в мене за договором 397149 нові канали не відкрились. Виправте, будь ласка!

Місто

Київ

Поруч створив нову тему, потім побачив цю. Телефонна служба підтримки проблему не визнає, судячи з усього, компанія Воля теж. Це не є затримки з активацією каналів, просто хтось з маркетингу пообіцяв нове наповнення каналів клієнтам, а старі пакети тупо перейменували і зберегли старе наповнення, бо в мене в кабінеті досі пише, що в мене стара кількість каналів. Зазвичай, нормальні компанії за такі речі публічно вибачаються прес-релізами і якимось чином компенсують клієнтам незручності. Але це Воля...

Місто

Київ

В особистому кабінеті теж спостерігається стара кількість каналів, хоча назва пакету вже нова.
Місто

Харків

Про це і кажу. Більше того, в кінці січня в кабінеті було зазначено, що старий акційний припиняє свою дію і далі буде діяти новий пакет, щоправда з такою самою назвою, як і старий. Після того, як я на це вказав, вони типу виправили, але судячи з усього, тупо перейменували старі пакети і на цьому заспокоїлись.

Місто

Київ

Пару днів почекаємо, якщо ситуація не зміниться, треба буде думати про альтернативні варіанти телебачення. Зараз варіантів достатньо.
Місто

Харків

Я давно думав, але є одне але. Для літньої людини доцифрової доби всі ті смарт-тв чи андроід приставки, перевантажений стартовий екран та інтерфейс, запуск застосунків та інше - занадто складно. Спеціалізований ТВ-тюнер саме те, що треба - увімкнув (одна червона кнопка на пульті) і відразу на екрані канал, де полишив дивитись і далі лише клацай по каналах.

Місто

Київ

Старанний

Больше 18 ч.а может и дальше больше отсутствуют новые тв каналы.поэтому  извинений будет очень мало..воля обязана сделать перерасчет по абонплате.абоненты не пользуются услугой в полном объеме уже больше 18ч.а может даже и услуг не будет больше суток или не будет двое суток аж до понедельника 03.02...требуем перерасчет по абонплате ..надо абонентам все компенсировать в виде перерасчета абонплаты.а вместо извинений подключить на неделю или даже на месяу промо просмотр всех тв каналов....вот это и будет достойная компенсация.....перерасчет по абонплате обязателен..абоненты поддержите наше обращение..спасибо всем

Місто

Київ

2 недели многократно сообщали об "оптимизации" цен, обманули с количеством каналов, обманули с переключением... Только извинения от руководителей Воли и перерасчет!

Місто

Київ

Только извинения от руководителей Воли и перерасчет!

Цього замало, вибачення мають йти автоматично і спочатку, до речі, їх досі нема. Перерахунку теж замало, враховуючи попереднє примусове підняття цін і масштаб проблеми. Я, наприклад, сьогодні-завтра планував подивитися фінали Australian Open по Євроспорту.

Місто

Київ