Оновлення ПЗ на HD тюнерах Access НD DCD-7304

Магістр

Оновлення ПЗ на HD тюнерах Access НD DCD-7304

Звертаю Вашу увагу, що в жовтні відбудеться оновлення програмного забезпечення на HD тюнерах Access НD DCD-7304 за наступним графіком:

Місто Дата проведення
Черкаси 06.10.2015
Тернопіль 06.10.2015
Суми 13.10.2015
Рівне 13.10.2015
Запоріжжя 16.10.2015
Полтава 16.10.2015
Херсон 16.10.2015
Хмельницький 20.10.2015
Вінниця 20.10.2015
Дніпропетровськ 20.10.2015
Новомосковськ 20.10.2015
Львів 21.10.2015
Харків 21.10.2015
Солоницівка 21.10.2015
Київ 22.10.2015
Обухів 22.10.2015
Українка 22.10.2015

ВАЖЛИВО! Не вимикайте обладання під час оновлення!

Якщо Ваше обладнання в нічний час вимкнено, будь ласка увімкніть його, поновлення пройдуть автоматично і займуть не більше 10 хвилин.

Інструкцію можете скачати тут.

Відповідей: 5
Ентузіаст

А можна дізнатись:

1. Які зміни будуть в новому ПЗ в порівнянні з існуючим?

2. Чи пропадуть налаштовані списки каналів?

3. Чи пропадуть на тюнері мої налаштування?

4. Чи є можливість відмінити оновлення, так як до існуючої версії ПЗ претензії відсутні?

Місто

Рівне

TestPassed написано:

А можна дізнатись:

1. Які зміни будуть в новому ПЗ в порівнянні з існуючим?

2. Чи пропадуть налаштовані списки каналів?

3. Чи пропадуть на тюнері мої налаштування?

4. Чи є можливість відмінити оновлення, так як до існуючої версії ПЗ претензії відсутні?

З інструкції я зрозуміла, що оновлення відбудеться автоматично, Вам потрібно буде тільки почекати оновлення і не вимикати тюнер.
Звичайно ж всі налаштування пропадуть і потрібно буде налаштовувати заново.
Якщо не оновити прошивку, то не зможете дивитись телевізор. 

Місто

Київ

Vredinna написано:

Звичайно ж всі налаштування пропадуть і потрібно буде налаштовувати заново.

я бы не был так уверен! настройки обычно хранятся в другой части памяти, нежели прошивка.

обновление прошивки по кабелю - это распространненное явление, она даже через спутниковый канал обновляется на спутниковых тюнерах.

так что настройки на 99% останутся.

Vredinna написано:
Якщо не оновити прошивку, то не зможете дивитись телевізор. 

разве что вновь появившиеся каналы FILMUADRAMA, 3S.tv, которые вещаются в обновленной частотной сетке.

Місто

Днепр

Доброго дня, TestPassed.

Ми уточнили інформацію за Вашими питаннями:

1. Було проведено поліпшення працездатності (експлуатації) тюнера і усунення дрібних несправностей попередніх версій ПЗ, які не впливають на загальну роботу тюнера.

2. Ні, не пропадуть. Ймовірність, що списки каналів пропадуть дуже мала, і це може бути пов'язано лише з роботою конкретного екземпляра тюнера.

3. Ні, не пропадуть. Ймовірність, що налаштування тюнера можуть пропасти дуже мала, і це може бути пов'язано з роботою конкретного екземпляра тюнера.

4. Ми не рекомендуємо відміняти оновлення, тому що це може привести до виходу з ладу тюнера. 

Ентузіаст

Після оновлення ПЗ тюнера виявив позитивну зміну:

При переключенні по списках улюблених тепер не потрібно переключати на інший канал, як в попередній прошивці, тепер можна включити і виділений ))))

Хто які ще зміни виявив ? Пишіть в коментаріях.

Місто

Рівне