Погіршення якості ЦТБ в Київі, район пл. Толстого

ВИРІШЕНО
Highlighted
Відслідковувач

Погіршення якості ЦТБ в Київі, район пл. Толстого

Починаючи з 9 березня значно погіршилася якість послуги ЦТБ, а також інтернету. Кожні 10-15 хв. спливає надпис "Вы не подписаны на этот канал", хоча я підписана на 66, 95, СТБ та інші. А 12 березня з 10 до 12 ранку взагалі зовсім не було ані ТБ, ані інтернету. Я сумлінно сплачую рахунки, тому прошу допомогти навести лад в мережі, доки клієнти не розбіглися!

Місто

Київ

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Затверджені рішення
Ентузіаст

Re: Погіршення якості ЦТБ в Київі, район пл. Толстого

@Irvasyl  написав (-ла):

Провів технічну діагностику за рекомендацією, але це здається просто перезавантаження тюнера. Зараз начебто краще працює, подивимось у подальшому.

поспостерігайте і пишіть , якщо що сюди

Місто

Інші міста

5 ВІДПОВІДІ 5
Інноватор

@Irvasyl  написав (-ла):

Починаючи з 9 березня значно погіршилася якість послуги ЦТБ, а також інтернету. Кожні 10-15 хв. спливає надпис "Вы не подписаны на этот канал", хоча я підписана на 66, 95, СТБ та інші. А 12 березня з 10 до 12 ранку взагалі зовсім не було ані ТБ, ані інтернету. Я сумлінно сплачую рахунки, тому прошу допомогти навести лад в мережі, доки клієнти не розбіглися!

Щось мені підказує, що вам допоможе ось ця тема

Місто

Київ

Відслідковувач

Щось мені підказує, що зазначена Вами тема мені не допоможе. Перераховані тільки канали:  СТБ, ICTV, Тонис, 24 «Телеканал Новин», Zoom, M1, M2, а в мене погано працюють також Інтер та 1+1. Крім того, надані поради стосуються 2015-2017 р.р., а в мене проблеми виникли у березні 2019. Якщо можете, порадьте щось інше.

Місто

Київ

Інноватор

Місто

Київ

Відслідковувач

Провів технічну діагностику за рекомендацією, але це здається просто перезавантаження тюнера. Зараз начебто краще працює, подивимось у подальшому.

Місто

Київ

Ентузіаст

@Irvasyl  написав (-ла):

поспостерігайте і пишіть , якщо що сюди

Місто

Інші міста