Помилка 6

Відслідковувач

Помилка 6

Видає помилу "код6".

Канали перенастроїв, їх перелік є, але коли переключаєш по каналам, то нічого не показує лише показує напис: no access Not activated (status code 6)

Раніше цей напис також з'являвся, але через секунду-дві пропадав і канали показувались. А зараз жодного каналу не покпзує. Це додатковп точка тв. Основна точка тв працює добре.

Місто

Київ

Відповідей: 3
Магістр

а зачем дублировать темы?

Місто

Днепр

Просто оцей весь додаток - це просто якийсь дибілізм, а не допомога ;-(( абсолютно ніякого толку від нього. Просто непотрібний трьоп. Я вчора вечір убив, на те, щоб мені підказали, що САМ модуль треба витягти і вставити... А то я цього не робив... Я все вже перепробував...
А тут елементарної підтримки клієнта не можливо знайти, щоб сповістити про проблему. Ні телефону не знайшов, ні чату з компетентним працівником компанії воля.
Знайшов тільки якийсь воля клуб, від якого толку для мене як з "козла молока". Я надто зайнята людина, щоб займатися подібною херньою. Це якийсь рівень школоти...
Місто

Київ

ну если бы вы вчитались в то, что вам советуют, а не дублировали темы и не изливали "свое возмущение", а просто прислушались и открыли глаза, то наверное  телефоны нашли и помощь получили.

но давайте, продолжайте в том же духе.

Місто

Днепр