Power Time + 200

Highlighted
Допитливий

Power Time + 200

З 1.02.2020 змінюється вартість та наповнення пакетів цифрового телебачення. У той же час у інформаційному повідомленні Волі зазначено, що "Водночас, ми завжди намагаємося запропонувати своїм абонентам оптимальний пакет послуг за вигідною вартістю – тариф Power Time за акційними умовами на 12 місяців, де включено додатковий пакет з телеканалами Футбол 1 та Футбол 2"

Питання:
1. Скільки буде коштувати пакет Power Time + 200 з 1.02.2020 (у змінених пакетах у розділі Прейскуранти я його не знайшов)?
2. Що мається на увазі "акційні умови на 12 місяців"?
3. Чи буде з 1.02.2020 додатковий пакет з каналами Футбол 1, 2 та Футбол в HD якості входити до основного пакету Power Time та на який термін?
4. Яке буде наповнення пакету Воля Smart HD Special + 100 (у жодному повідомленні про конкретні канали ТБ, окрім інформації про відсутність ТК Футбол, нічого не сказано. У той же час у Прейскуранті замість 134 каналів, що входили до Воля Smart HD, 136. Тобто, з урахуванням відсутності Футболів +4 канали.
Дякую

Місто

Київ

ВІДПОВІДЕЙ:5
Highlighted
Унікальний

Re: Power Time + 200

1. в данном документе указаны новые цены, код тарифа 3210 https://volia.com/user/files/2020/02/all/Kyiv_new.pdf

2. скидка/акционные условия

3. будет только отдельный доп.пакет за 109 грн.

4. видимо, по каналам все изменения внесут позже, с 01-02

Місто

Київ

Highlighted
Допитливий

@MikeCineDragon2049, дякую. Стосовно першого питання допомогли (я спочатку дивився прейскурант по міграції, а даний пакет залишається). Стосовно другого - так мене і цікавить яка саме знижка/акційні умови пропонуються. Щодо третього - я привів цитату з сьогоднішнього повідомлення Волі, коли вони запрошували перейти на "тариф Power Time за акційними умовами на 12 місяців, ДЕ ВКЛЮЧЕНО ДОДАТКОВИЙ ПАКЕТ з телеканалами Футбол 1 та Футбол 2". Четверте - у зв'язку з новою вартістю тарифів Воля пропонує безкоштовно перейти на будь-який інший пакет до 31.01.2020. Якщо ми дізнаємось про зміни у наповненні пакетів з 1 лютого, то як переходити на інший тариф - навмання?
Місто

Київ

Highlighted
Унікальний

а где вам такое сообщение пришло, может это такое сипециальное акционное предложение вам? можете скрин отправить? если да, то думаю, что позвонив на линию продаж можно его подключить.

на сайте вот номер:

Підключення послуг: 0-800-218-802

Місто

Київ

Highlighted
Допитливий

Screenshot_20200119-130903_UC Browser.jpg

@MikeCineDragon204, на электронную почту

Місто

Київ

Highlighted
Унікальний

@Cargill думаю, что да, это персональная акция

пишите тогда в чат или звоните по номеру, который я тут скинул, чтобы они оформили её вам

Місто

Київ