Проблеми з авторизацією ВоляТВ

ВИРІШЕНО
Highlighted
Старанний

Проблеми з авторизацією ВоляТВ

Вчора додаток чудово працював, сьогодні спочатку відкрився з вікна авторизації і повідомлення "перевищено кількість пристроїв", після перезавантаження з повідомлення про " прив'язаний до іншого аккаунту". Нещодавно було оновлення. Нічого не змінилося, пристрої нові не додавала, з додатку не виходила.  Раніше був на аккаунті 380685890896, після підключення інтернету  договір змінився, відв'язали і на 900858623 чудово працював більше місяця і от сюрприз. Як це виправити?

Місто

Хмельницький

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Затверджені рішення
Модератор

Re: Проблеми з авторизацією ВоляТВ

@teta131 , пристрій відв'язано. Спробуйте зараз активуватися у додатку Воля TV та повідомте тут про результат, будь ласка.  

ВІДПОВІДЕЙ:20
Ентузіаст

а как давно меняли аккаунт?

Місто

Київ

Старанний

Це вже клініка якась. Доки чекала на реакцію, з'ясувала  в чому справа: у додатку tv+ від lifecell. він не авторизовував по тій же причині до сьогодні, коли пристрій відвязали і зайшла туди - перестав працювати Воля ТВ, встановлений на той же планшет. І з даними від тв+ я зайшла! ці два аккаунти не пов'язані між собою, у мене не спільні послуги і навіть номер інший. Я розумію, що система може й одна, але до чого тут окремі додатки й абоненти? Як таке може відбуватися взагалі? Тепер щоб зайти в мій аккаунт ВоляТВ мені що, потрібно відмовитися від деяких послуг мобільного оператора? Якщо так, відвяжіть пристрій від аккаунту 380932096829, логін 864368

Місто

Хмельницький

Старанний

так давно, в день підключення по новому договору - місяць або більше. Я вже з'ясувала до якого аккаунту він перепривязався - у коментарі нижче пояснила цей абсурд
Місто

Хмельницький

Ентузіаст

слышал о таком, что одно устройство может быть подключено только к одному приложению такого вида

Місто

Київ

Старанний

чому, якщо це дві різні компанії, аккаунти, послуги? вони повинні надавати цю інформацію до підключення, напевно... це всеодно що авторизуватися в мобільному банку з даними від іншого бо в них одні інвестори
Місто

Хмельницький

Ентузіаст

@teta131  написав (-ла):

Вчора додаток чудово працював, сьогодні спочатку відкрився з вікна авторизації і повідомлення "перевищено кількість пристроїв", після перезавантаження з повідомлення про " прив'язаний до іншого аккаунту". Нещодавно було оновлення. Нічого не змінилося, пристрої нові не додавала, з додатку не виходила.  Раніше був на аккаунті 380685890896, після підключення інтернету  договір змінився, відв'язали і на 900858623 чудово працював більше місяця і от сюрприз. Як це виправити?

Потрібна допомога модератора, @Mikael @Oleg @Alexandra .

Місто

Івано-Франківськ

Ентузіаст

Якщо так, відвяжіть пристрій від аккаунту 380932096829, логін 864368

думаю тут нужно писать на службу поддержки лайфселл, если это их аккаунт

Місто

Київ

Старанний

так лайфселл свою проблему вирішив, не скаржитись ж їм на те, що все працює... не авторизується саме воля тв і аккаунт волі
Місто

Хмельницький

Модератор

@teta131 доброго дня!

Договору 380932096829 не зафіксовано в нашій базі.

По договору 900858623 додаткова послуга "Мобільний додаток Воля TV" діяла тільки до 25-07-2019 р.

@Serhii_Iv-IF-UA @MikeCineDragon2049 дякую за допомогу!

Місто

Київ